جاوااسکریپت در مرورگر شما غیر فعال می باشد!

لطفا برای استفاده صحیح از وبسایت ازکی جاوااسکریپت را بر روی مرورگر خود فعال کنید.

آموزش فعال کردن جاوااسکریپت برای مرورگرهای مختلف

بیمه سازمانی

درمان تکمیلی

یکی از انواع بیمه‌های تکمیلی، بیمه تکمیلی گروهی است که برای کارمندان شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف ارائه می‌شود. یعنی با خرید این بیمه تمامی کارمندان و اعضای خانواده‌شان می‌توانند از خدمات و پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی استفاده کنند.

بیمه‌های سازمانی

هر شرکت و سازمان برای مدیریت ریسک و رفاه کارمندان خود به بیمه‌های مختلفی نیاز دارد. به همین دلیل ازکی به عنوان مرکز مشاوره و انتخاب بیمه علاوه بر ارائه خدمات در زمینه انواع بیمه‌های انفرادی، بیمه‌های سازمانی مختلفی را هم به شرکت‌ها و سازمان‌ها با هر تعدادی ارائه کرده است. بیمه‌هایی مثل عمر و حوادث، درمان تکمیلی، مسئولیت، مهندسی و الکترونیک، باربری و آتش سوزی

این نوع بیمه به دو منظور
خریداری می‌شود :

۱

مدیریت هزینه‌ خسارت‌هایی که بر اثر حادثه‌ای برای شرکت ممکن است به وجود بیاید مانند آتش سوزی یا خسارت در زمان حمل و نقل کالا. در این صورت می‌توان از بیمه‌های سازمانی مانند بیمه آتش سوزی و باربری استفاده کرد.

۲

مدیریت هزینه خسارت‌هایی که ممکن است برای کارکنان آن سازمان یا شرکت به وجود بیاید. مانند فوت، از کارافتادگی یا قطع اعضای بدن و ... در این صورت هم از بیمه‌های سازمانی از جمله عمر، مسئولیت مدنی و درمان تکمیلی می‌توان استفاده کرد.

چرا ازکی؟

مزیت های خرید بیمه سازمانی از ازکی
صرفه جویی در زمان و هزینه

کاهش زمان و هزینه‌های شرکت از طریق صدور بیمه‌نامه در سریع ترین زمان و با بهترین قیمت

خرید و استفاده آگاهانه

ارائه مشاوره‌های بیمه‌ای در زمینه انواع بیمه‌های سازمانی به صورت کاملا تخصصی و رایگان

دریافت سریع خسارت

آنالیز هفتگی خسارت و پرداخت آن پس از حداکثر ۲ تا ۳ هفته

انتخاب بهترین بیمه

امکان مقایسه تمامی بیمه‌ها به صورت هم‌زمان از تمامی شرکت‌های بیمه و انتخاب بهترین بیمه

بهره‌مندی از خدمات پس از خرید

امکان بهره‌مندی از تخفیف‌ها و شرایط ویژه در سایر رشته‌های بیمه مانند بیمه‌های خودرو پس از خرید بیمه‌های سازمانی

درمان تکمیلی

یکی از انواع بیمه‌های تکمیلی، بیمه تکمیلی گروهی است که برای کارمندان شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف ارائه می‌شود. یعنی با خرید این بیمه تمامی کارمندان و اعضای خانواده‌شان می‌توانند از خدمات و پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی استفاده کنند.

بیشتر شرکت‌های بیمه محدودیت‌هایی برای ارائه بیمه سازمانی در نظر می‌گیرند. به عنوان مثال برای شرکت‌ها و سازمان‌های کوچک و با کمتر از ۵۰ نفر متقاضی، بیمه تکمیلی گروهی ارائه نمی‌شود. اما در حال حاضر ازکی با ارائه طرح‌های ویژه بیمه تکمیلی گروهی از شرکت‌های معتبر بیمه، شرایط منحصر به فردی برای عرضه این بیمه‌نامه به شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف (از جمله شرکت‌های کمتر از ۵۰ نفر) در نظر گرفته است. به این معنی که ازکی برای شرکت شما با هر شرایط و هر تعداد پرسنل، طرح مناسب و ویژه بیمه تکمیلی پیشنهاد و ارائه می‌دهد.

درمان تکمیلی
عمر و حوادث
مسئولیت
مهندسی و برق
باربری
آتش سوزی