استعلام قیمت بیمه سراتو

درباره بیمه سراتو

بیمه سراتو

سراتو از خودروهای جذاب تولید کشور کره جنوبی است که در سال 2003 طراحی شد. در ابتدای کار تنها نسخه‌های وارداتی آن در بازارهای کشور حضور داشتند؛ اما بعد از محبوبیت فراوان سراتو شرکت سایپا تصمیم به مونتاژ آن گرفت. خوشبختانه این شرکت به‌خوبی از پس مونتاژ سراتو برآمد و این نمونه‌ها نیز با استقبال خوب خریداران مواجه شدند. در حال حاضر سراتو یک سدان جذاب به شمار می‌رود که به دلیل طراحی به‌روز، امکانات متنوع و قیمت مناسب مشتریان زیادی در بازار دست‌دوم دارد.

برای هر خودرو و وسیله نقلیه‌ای بیمه یکی از ضروریات به شما می‌رود؛ چراکه تصادف و حوادث جاده‌ای جزئی جدایی‌ناپذیر از این وسایل است و شما به‌عنوان مالک آن‌ها باید فکری به حال این روزها بکنید. با توجه به اینکه در بازار امروز خودرو سراتو در ردیف خودروهای گران‌قیمت قرار گرفته است، قیمت بیمه سراتو نیز ممکن است کمی زیاد به نظر برسد؛ اما باید بدانید که در صورت استفاده نکردن از این خدمات در روز حادثه باید خسارات بیشتری را بپردازید. پس اگر بیمه داشته باشید در آن روزها از آینده‌نگری خود متشکر خواهید شد.

طراحی، ویژگی‌ها و ایمنی سراتو

کیا سراتو یک سدان ساده، جذاب و جمع‌وجور است که در بخش طراحی نظر بسیاری از خریداران را به خود جلب کرده است. در حال حاضر نسخه‌های مونتاژی این خودرو دارای موتورهای 1.6 یا 2 لیتری هستند و در دو تیپ ساده و آپشنال به بازار عرضه می‌شوند. در نسخه آپشنال سراتو امکانات ایمنی و رفاهی فراوانی همچون سنسور دنده‌عقب، کروز کنترل، دوربین دنده‌عقب، کیسه‌های هوایی راننده و سرنشین، جانبی و پرده‌ای، شیشه‌های ضداشعه و... وجود دارد. وجود این امکانات رانندگی با سراتو را برای شما راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌کند و ایمنی را نیز تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

ازنظر ایمنی سراتو از بسیاری از خودروهای هم قیمت خود جلوتر است. این خودرو در سال 2010 به‌عنوان ایمن‌ترین سدان در دنیا شناخته شده است و این خود گواهی بر این مدعاست؛ حتی در نسخه‌های مونتاژی نیز می‌توان شاهد این ایمنی بالا بود. سراتو در تست‌های ایمنی موسسه آمریکایی IIHS شرکت کرده و با دریافت 5 ستاره ایمنی در ردیف ایمن‌ترین خودروهای جهان قرار گرفته است.

کره جنوبی ازنظر امکانات ایمنی سراتو را به حدی مجهز کرده که همین‌الان هم از بسیاری از خودروهای دیگر جلوتر است. یکی از دلایل نمرات بالای آن در تست‌های ایمنی نیز همین مورد است. علاوه بر این بدنه این خودرو آن‌قدر محکم شده است که به‌خوبی همه ضربات واردشده از بخش‌های مختلف را خنثی می‌کند و اجازه وارد شدن آسیب‌های شدید به راننده و سرنشینان بزرگ‌سال و خردسال را نمی‌دهد. ضمن اینکه از عابران پیاده هم محافظت خواهد کرد و در زمان تصادف به آن‌ها آسیب‌هایی جدی به رانندگان وارد نمی‌کند.

خرید بیمه شخص ثالث سراتو

از چند سال پیش در قانون کشور ما داشتن بیمه شخص ثالث برای همه خودروها اجباری شد و به همین دلیل هم هست که مالکین سراتو در زمان خرید این خودرو به وجود بیمه شخص ثالث سراتو اهمیت زیادی می‌دهند. درواقع مدت‌زمان اعتبار این بیمه‌نامه و میزان تخفیف عدم خسارت آن در قیمت نهایی خودرو تاثیرگذار است. علاوه بر این به دلیل اهمیتی که پلیس به این بیمه‌نامه می‌دهد و آن را جزء مدارک اصلی خودرو به حساب می‌آورد، از مهم‌ترین انواع بیمه ماشین به شمار می‌رود.

یکی از مهم‌ترین مسائل در بیمه شخص ثالث سراتو تهیه افزایش پوشش مالی این نوع بیمه‌نامه است. این بیمه در حالت عادی سقف بسیار کمی دارد و بخش زیادی از خسارات واردشده به اشخاص ثالث از این سقف بیشتر خواهد شد. در چنین شرایطی اگر تعهد افزایش پوشش مالی را تهیه نکرده باشید، باید خودتان مسئولیت پرداخت مازاد هزینه را بر عهده بگیرید. این تعهد سقف مالی را تا چندین برابر افزایش می‌دهد تا بخش زیادی از خسارات واردشده به افراد و اشیا جبران شود.

در زمان خرید آنلاین بیمه سراتو لازم است مشخصات آن را برای تعیین دقیق هزینه وارد کنید. عواملی همچون کیلومتر کارکرد، تیپ خودرو، سال ساخت، تعداد سیلندر و کاربری خودرو بر روی قیمت تاثیر می‌گذارند. علاوه بر این جریمه دیرکرد باعث افزایش قیمت و تخفیف عدم پرداخت خسارت در طول سال‌های گذشته باعث کاهش قیمت این بیمه‌نامه می‌شود. در مواردی که کاربری خودرو تاکسی، سرویس مدرسه یا کاربری غیرشخصی است هم قیمت بیمه سراتو بیشتر از خودروهای شخصی و معمولی در نظر گرفته می‌شود.

خرید بیمه بدنه سراتو

بیمه بدنه سراتو یکی از بیمه‌های مفید و کاربردی است که در زمان تصادف یا وارد شدن هرگونه آسیب به بدنه خودرو خسارات را تا حد زیادی جبران می‌کند. این نوع بیمه اجباری نیست؛ اما تهیه آن برای رانندگان آینده‌نگر ضروری است. قیمت بیمه سراتو در مقایسه با پوشش‌های این بیمه بسیار ناچیز است؛ البته احتمالا این موضوع را زمانی که مشغول دریافت خسارت از شرکت بیمه هستید متوجه خواهید شد.

با تهیه بیمه بدنه برای خودروی خود دغدغه‌های مالی شما در زمان سرقت، آسیب به بدنه، پاشیده شدن رنگ یا اسید بر روی بدنه، سقوط و واژگونی، برخورد با خودروی دیگر یا اشیای خارجی، آتش‌سوزی و زلزله برطرف می‌شود. قیمت این بیمه‌نامه با توجه به ارزش روز خودرو، کیلومتر کارکرد و سال ساخت آن تعیین می‌شود و این عوامل بر روی تعیین سقف تعهدات بیمه‌نامه هم موثر خواهند بود.

شرکت‌های بیمه برای رانندگانی که ایمن رانندگی می‌کنند، تخفیف عدم پرداخت خسارت نیز در نظر گرفته‌اند. به این معنا که به ازای هر سالی که از بیمه بدنه استفاده نشود، مبلغی از بیمه‌نامه سال جدید کسر خواهد شد. البته تعداد سال‌ها محدودیت دارد و از زمانی به بعد تخفیف بیمه شخص ثالث سراتو و بدنه ثابت خواهد شد. نکته دیگر اینکه توصیه می‌شود رانندگان خودروی سراتو را کمتر از ارزش روز آن (قیمت زمان تمدید یا خرید بیمه) بیمه نکنند؛ چراکه در این صورت در زمان پرداخت خسارت هزینه‌ها بر اساس ارزش روز حادثه محاسبه نخواهد شد.

ازکی، معتبرترین مرکز تهیه انواع بیمه‌نامه سراتو

اگر برای خرید حضوری انواع بیمه‌نامه خودرو مشکل دارید یا هرسال بابت تمدید بیمه‌نامه جریمه دیرکرد پرداخت می‌کنید، حتما یک‌بار استفاده از خدمات ازکی را امتحان کنید. ازکی با فراهم کردن امکان خرید اینترنتی بیمه سراتو همه این مشکلات را حل کرده و باعث می‌شود که بتوانید در زمانی کوتاه از هرجایی که هستید نسبت به خرید یا تمدید انواع بیمه خودرو اقدام کنید.

خرید آنلاین بیمه سراتو یا ازکی بسیار راحت است و تنها نیاز به یک گوشی، تبلت یا کامپیوتر و کمی آشنایی با استفاده از اینترنت دارد. بعد از طی همه مراحل ازکی به‌صورت رایگان اصل بیمه‌نامه را درب منزل شما ارسال می‌کند. همچنین هرجایی که به مشکل برخوردید می‌توانید سوالات خود را از گروه حرفه‌ای و متخصص پشتیبانی ازکی بپرسید تا به‌راحتی انواع بیمه‌نامه خودرو را خریداری یا تمدید کنید.