استعلام قیمت بیمه L90

درباره بیمه L90

بیمه شخص ثالث ال 90

ال 90 یکی از خودروهایی است که به دلیل ظاهر خاص خود در ایران بسیار مشهور شده است؛ کیفیت ساخت بالا و قدرت خوب این خودرو باعث شده است که بسیاری از افراد از آن به‌عنوان خودروی اصلی خود برای رفت‌وآمدهای شهری یا مسافرت‌های برون‌شهری استفاده کنند. در این میان ممکن است حوادثی برای این خودرو پیش آید که خسارت‌هایی را به خود ماشین، سرنشینان، عابرین پیاده و سایر خودروها وارد خواهد کرد. درنتیجه برای جبران خسارت‌ها نیاز به بیمه شخص ثالث ال 90 یا بیمه بدنه آن خواهید داشت.

بیمه ال 90

شما می‌توانید بیمه شخص ثالث و بدنه را برای ال 90 خریداری کنید؛ این بیمه‌ها دارای پوشش‌های مختلفی هستند که می‌توانند در زمان وقوع حادثه از شما پشتیبانی کنند. برای مثال بیمه شخص ثالث خودرو در جبران هزینه‌های جانی و مالی واردشده به عابران پیاده، سرنشینان خودرو یا سایر خودروها به شما کمک کند.

در کنار این موارد بیمه بدنه خودرو نیز موارد مختلفی مانند آسیب‌های واردشده به بدنه یا سرقت خودرو را تحت پوشش قرار می‌دهد. نکته مهم اینجا است که در هر دو مورد، شما باید قیمت بیمه ال 90 را پیش از اقدام برای خرید آن استعلام کنید.

در ابتدای هر سال، بیمه مرکزی نرخ بیمه شخص ثالث ال 90 و سایر خودروها را منتشر می‌کند؛ این نرخ درواقع قیمت پایه بیمه شخص ثالث است. بنابراین شرکت‌های مختلف بیمه با توجه به نوع خودرو و کاربری آن قیمت بیمه ال 90 را تغییر دهند. برای مثال تخفیف‌هایی را در صورت عدم دریافت خسارت در سال‌های متوالی به بیمه‌شده می‌دهند که در برخی از موارد تا 70 درصد نیز قابل‌افزایش است.

نرخ بیمه بدنه ال 90 تفاوت بیشتری را در میان شرکت‌های بیمه دارد؛ زیرا هریک از آن‌ها خدمات و پوشش‌های متنوعی را برای این نوع از بیمه ارائه می‌دهند. برای انتخاب بهترین گزینه از میان موارد موجود، خرید آنلاین بیمه ال 90 راه‌حل بسیار مناسبی است. زیرا با استفاده از این امکان می‌توانید در مدت کوتاهی به یک جمع‌بندی کلی درباره شرکت‌های مختلف بیمه برسید و بهترین پوشش‌ها و خدمات را دریافت کنید.

طراحی و ویژگی‌های ال 90

ال 90 یک خودروی 4 سیلندر و 16 سوپاپ است؛ به همین دلیل قیمت بیمه ال 90 نیز بر اساس نرخ پایه خودروهای سواری چهار سیلندر محاسبه می‌شود. این خودرو دارای یک موتور 1.6 لیتری است که در دو مدل اتوماتیک و دستی به بازار عرضه شده است. این خودرو در سال 2005 در آزمون‌های موسسه یوروانکپ شرکت کرد و توانست 3 ستاره ایمنی را دریافت کند. به همین دلیل است که امروزه به‌عنوان یکی از ایمن‌ترین خودروهای موجود در بازار ایران شناخته می‌شود.

مهم‌ترین نکته در تست‌های ایمنی تندر 90 آسیبی است که می‌تواند به عابر پیاده وارد کند؛ علت این موضوع به طراحی سپر آن برمی‌گردد که باعث شده در تست‌های ایمنی موسسه ایمنی اروپا نیز تنها یک ستاره در این بخش دریافت کند. به همین دلیل است که استفاده از بیمه شخص ثالث برای این خودرو بسیار اهمیت دارد.

این خودرو ازنظر تست‌های ایمنی برای حفظ سلامت سرنشینان بزرگ‌سال و کودک، توانسته سه ستاره ایمنی از پنج ستاره دریافت کند که نشان می‌دهند ال 90 تا حد زیادی می‌تواند در زمان برخورد، آسیب‌های واردشده به سرنشینان را خنثی کند.

نتایج این آزمون‌ها نشان می‌دهند که سر و گردن سرنشینان و راننده؛ چه در برخوردهای روبرو و چه در برخورد از کنار تا حد زیادی از آسیب مصون خواهد بود. اما این آسیب‌ها در قسمت پاهای راننده در زمان برخورد از روبرو بسیار جدی‌تر خواهد بود. این در حالی است که برخورد از کنار، بیشتر به قفسه سینه راننده آسیب وارد می‌کند.

ترمز ضد قفل، ایربگ راننده و سرنشین و کمربندهای ایمنی محدودکننده و پیش کشنده ازجمله سیستم‌های ایمنی هستند که در ال 90 به کار رفته‌اند.

خرید بیمه شخص ثالث ال 90

علاوه بر اینکه قانون خرید بیمه شخص ثالث را برای همه خودروها اجباری کرده است؛ خرید این نوع بیمه برای ال 90 از سایر خودروها ضروری‌تر است. زیرا همان‌طور که گفتیم طراحی این خودرو می‌تواند منجر به ایجاد آسیب‌های جدی در صورت برخورد با عابر پیاده شود. بیمه شخص ثالث می‌تواند علاوه بر جبران خسارت‌های واردشده به عابرین پیاده، دیگر خسارت‌های ناشی از تصادف را نیز در حوزه تعهدات خود جبران کند.

با خرید اینترنتی بیمه ال 90 می‌توانید همه این پوشش‌ها را در فرصت کافی موردبررسی قرار دهید و با دقت فرم‌های تعهد بیمه را مطالعه کنید. درنتیجه می‌توانید با آگاهی کامل از سقف تعهدات، پوشش‌ها و تعرفه‌های هر شرکت بیمه، برای خرید اقدام کنید.

خرید بیمه بدنه ال 90

ازآنجاکه ال 90 در بازار خودروی امروز ایران به‌عنوان یکی از خودروهای گران‌قیمت شناخته می‌شود؛ تامین لوازم جانبی آن نیز نیازمند صرف هزینه زیادی است. به همین دلیل خرید بیمه بدنه ال 90 می‌تواند در زمان بروز خسارت، به شما در جبران کردن آن کمک بسیاری کند.

با خرید آنلاین بیمه ال 90 می‌توانید از پوشش‌های مختلفی که بیمه بدنه برای خودروی شما ارائه می‌دهد؛ آگاه شوید. این پوشش‌ها در شرکت‌های بیمه مختلف، متفاوت هستند و با نرخ‌های متفاوتی هم ارائه می‌شوند. در خرید آنلاین بیمه ال 90 شما هیچ محدودیتی در زمان و مکان نخواهید داشت و می‌توانید درخواست خرید یا تمدید بیمه خود را در هر ساعت از شبانه‌روز، هر روز از هفته و هرجایی از کشور ثبت کنید.

بهترین بیمه ال 90 را از ازکی بخریم

با توجه به اینکه شرکت‌های مختلفی خدمات بیمه ال 90 را ارائه می‌دهند؛ پرسش اصلی اینجا است که چگونه می‌توان بهترین بیمه را انتخاب کرد؟ ازکی وب‌سایتی است که به شما این فرصت را می‌دهد تا بتوانید خدمات، تعرفه‌ها، پوشش‌ها و سقف تعهدات شرکت‌های بیمه مختلف را مقایسه کرده و بهترین بیمه شخص ثالث ال 90 را انتخاب کنید.

با استفاده از خدمات این وب‌سایت می‌توانید به‌سادگی و در مدت کوتاهی خرید بیمه‌نامه خود را انجام دهید. پس از ثبت سفارش خرید آنلاین بیمه ال 90 در وب‌سایت ازکی بیمه‌نامه شما در مدت کوتاهی صادر شده و به‌صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما می‌توانید در زمان خرید اینترنتی بیمه ال 90 از مشاوره 24 ساعته این وب‌سایت برای انتخاب بهترین گزینه استفاده کنید.