استعلام قیمت بیمه پژو 206

درباره بیمه پژو 206

بیمه پژو 206

پژو 206 یکی از خودروهای بسیار محبوب در بازار ایران است که حتی پس از گذشت 20 سال از نخستین حضور در این بازار، از محبوبیت آن کاسته نشده است. این خودرو برای نخستین بار در سال 1998 در فرانسه تولید شد و توانست در بسیاری از کشورهای جهان موفقیت بسیار خوبی را به دست آورد. امروزه و با توجه به افزایش قیمت خودرو، تامین قطعات جانبی و تعمیر پژو 206 نیز نیاز به صرف هزینه زیادی دارد؛ به همین دلیل برای جبران این خسارت‌ها بهترین گزینه استفاده از بیمه بدنه پژو 206 است. همچنین بر طبق قانون، شما ملزم به تهیه بیمه شخص ثالث پژو 206 نیز هستید.

بیمه پژو 206 یک راه مطمئن برای جبران خسارت‌هایی است که به دلیل تصادف یا موارد دیگر به خودرو یا سرنشینان آن وارد می‌شود. پیش از هر کاری لازم است که قیمت بیمه پژو 206 را استعلام بگیرید؛ زیرا این قیمت بر اساس ارزش خودروی شما متفاوت است و در هر سال بر اساس نرخ دیه و عوامل دیگر تعیین می‌شود.

نکته مهم این است که در زمان خرید بیمه شخص ثالث پژو 206 یا بیمه بدنه آن، باید شرکت‌های بیمه را با هم مقایسه کنید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید. واضح است که مقایسه میان خدمات شرکت‌های مختلف بیمه زمان زیادی از شما خواهد گرفت؛ اما اگر می‌خواهید که این کار را در وقت بسیار کمی انجام دهید، بهتر است که خرید آنلاین بیمه پژو 206 را امتحان کنید.

با خرید اینترنتی بیمه پژو 206 دیگر نیازی به حضور در هیچ دفتر بیمه‌ای نخواهید داشت؛ همچنین می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر مکانی، نسبت به خرید یا تمدید بیمه‌نامه اقدام کنید. بنابراین حتی در زمان مسافرت یا عدم دسترسی به مراکز بیمه، اصلا نیازی به نگرانی از بابت تمدید یا خرید بیمه‌نامه نخواهید داشت.
 

طراحی و ویژگی‌های پژو 206

حتی اگر برای یک‌بار پشت فرمان پژو 206 نشسته باشید؛ احتمالا از شتاب این خودرو و رانندگی با آن لذت برده‌اید. موتور این خودرو از نوع TU3A با حجم 1360 سی‌سی است که می‌تواند در 14.1 ثانیه خودرو را از صفر به صد برساند. فرمان این خودرو از نوع هیدرولیکی است که باعث شده فرمان‌پذیری راحت‌تری داشته باشد و عملکرد بهتری را در پیچ‌ها از خود نشان دهد.

پژو 206 دو سال پس از تولید در آزمون ایمنی موسسه یوروانکپ شرکت کرد. این سری آزمون‌ها خودرو را ازنظر تامین ایمنی برای سرنشینان بزرگ‌سال و کودک و عابر پیاده مورد بررسی قرار می‌گیرد. پژو 206 توانست در این آزمون‌ها 4 ستاره ایمنی را در بخش بزرگ‌سال و 2 ستاره را در بخش عابر پیاده به دست آورد.

بر اساس نتایج این آزمون طراحی پژو 206 می‌تواند تا حد زیادی ایمنی سر و پاهای سرنشینان و راننده را در صورت برخورد از روبرو یا کناره حفظ کند؛ به همین دلیل می‌توان گفت که این خودرو در کل ایمنی نسبتا خوبی دارد. اما نکته مهم اینجا است که این آزمون‌های ایمنی حدود دو دهه قبل گرفته شده‌اند؛ بنابراین شاید با معیارهای امروزی پژو 206 نتواند چنین نتایجی را در آزمون‌های بین‌المللی به دست آورد.

در آزمون تصادف این خودرو دیده شده که برخورد شدید از روبرو می‌تواند تا باعث ایجاد آسیب تا ستون A خودرو شده و تا حدی به سقف آن نیز آسیب بزند. با توجه به این موضوع قطعا جبران هزینه‌های تعمیر و بازسازی پژو 206 کار راحتی نخواهد بود؛ اینجا است که اهمیت خرید بیمه بدنه پژو 206 روشن خواهد شد.

همچنین کسب دو ستاره از پنج ستاره برای تامین امنیت عابر پیاده در تصادف با پژو 206 نشان می‌دهد که احتمال وارد شدن آسیب به عابرین در صورت برخورد با این خودرو زیاد است. درنتیجه برای جبران خسارت‌های واردشده، بیمه کردن خودرو در برابر این آسیب‌ها الزامی است. هرچند ریسک وارد شدن آسیب به سرنشینان بزرگ‌سال در صورت تصادف با پژو 206 کمتر است؛ اما این موضوع از اهمیت بیمه شخص ثالث پژو 206 نخواهد کاست.

خرید بیمه شخص ثالث پژو 206

بیمه شخص ثالث پژو 206 یکی از مدارکی است که باید در هر خودرویی وجود داشته باشد؛ زیرا داشتن این بیمه‌نامه ازنظر قانون الزامی است. خرید بیمه شخص ثالث برای جبران خسارت‌های مالی یا جانی واردشده به سرنشینان، عابر پیاده یا دیگر خودروها الزامی است.

قیمت بیمه پژو 206 بر اساس معیارهای مختلفی مانند تعداد سیلندرها و کاربری خودرو تعیین می‌شود. همچنین درصورتی‌که شما در طی یک یا چند سال گذشته از مزایای این بیمه استفاده نکرده باشید؛ مشمول تخفیف‌هایی خواهید شد که هزینه بیمه کردن خودرو را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

دقت کنید که سقف تعهدات مالی برای جبران خسارت در شرکت‌های بیمه متفاوت خواهد بود؛ بنابراین در زمان خرید بیمه‌نامه باید به‌خوبی خدمات و پوشش‌های شرکت‌های بیمه را موردبررسی قرار دهید.

خرید بیمه بدنه پژو 206

هرچند خرید بیمه بدنه پژو 206 اختیاری است؛ اما انجام این کار می‌تواند کار شما را برای جبران خسارت‌های مالی وارد شده به خودرو بسیار راحت کند. در این صورت اگر خودروی شما به جسمی برخورد کرد و یا واژگون شد؛ با استفاده از مزایای این بیمه می‌توانید خسارت‌ها را به‌راحتی جبران کنید.

به‌علاوه مواردی مانند سرقت کلی خودرو، آتش‌سوزی یا انفجار، زیان‌های کاهش ارزش خودرو، شکسته شدن شیشه، آسیب به بدنه ماشین و خسارت‌های واردشده به رنگ ماشین هم تحت پوشش این بیمه قرار دارند. البته برخی از این پوشش‌ها در دسته پوشش‌های فرعی قرار می‌گیرند که باعث افزایش قیمت حق بیمه خواهند شد.

خرید بهترین بیمه شخص ثالث و بدنه پژو 206

همان‌طور که گفتیم شرکت‌های مختلف بیمه خدمات و پوشش‌های مختلفی را با تعرفه‌های متفاوت برای بیمه پژو 206 ارائه می‌دهند؛ به همین دلیل شما پیش از خرید باید همه این موارد را با هم مقایسه کنید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

ازکی وب‌سایتی است که با استفاده از آن می‌توانید همه شرکت‌های بیمه را در سبد مقایسه قرار دهید. همچنین پس از انتخاب خدمت موردنظر خود، می‌توانید فرایند خرید آنلاین بیمه پژو 206 را در این وب‌سایت انجام دهید. با خرید اینترنتی بیمه پژو 206 در این وب‌سایت دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفترهای بیمه نخواهید داشت و می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بیمه‌نامه خود را درب منزل تحویل بگیرید.