استعلام قیمت بیمه پژو پارس

درباره بیمه پژو پارس

بیمه پژو پارس

پژو پارس ٰٰپرشیا یکی از محصولات محبوب شرکت ایران‌خودرو است که از سال 1379 بر روی خط تولید این شرکت قرار گرفته است. این خودرو طرفداران زیادی در سراسر کشور دارد که برای خیالی آسوده ماشین خود را بیمه می‌کنند.

بیمه پژو پارس یک راه بسیار مطمئن است که باعث می‌شود شما بتوانید با خیال راحت‌تری جاده‌های ایران را با استفاده از این خودرو زیر پا بگذارید. خدمات و پوشش‌های بیمه در صورت ایجاد خسارت‌های جانی و مالی می‌توانند تکیه‌گاه بزرگی به شمار بروند. نکته مهم اینجا است که بالا بودن ارزش این خودرو در بازار باعث افزایش قابل‌توجه قیمت بیمه پژو پارس شده است.

به همین دلیل شما پیش از هر چیز باید قیمت بیمه شخص ثالث و بدنه پژو پارس را استعلام کنید. موارد مختلفی بر روی قیمت این بیمه‌نامه‌ها تاثیرگذار است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعداد سیلندرهای خودرو
  • نرخ دیه سالیانه
  • ارزش خودرو
  • کاربری
  • تخفیف‌ها
  • پوشش‌های بیمه

بیمه مرکزی در زمان تعیین نرخ پایه بیمه شخص ثالث همه خودروها، ازجمله پژو پارس، به چهار مورد ابتدای این فهرست توجه ویژه‌ای می‌کند. اما دو مورد آخر در دست شرکت‌های بیمه‌گذار است. به همین دلیل است که شما باید پس از بررسی کامل شرکت‌های بیمه، برای خرید یا تمدید بیمه خود اقدام کنید.

بهترین راه برای انتخاب یک شرکت بیمه مناسب، خرید آنلاین بیمه پژو پاس است. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید با صرف زمان کافی، خدمات، پوشش‌ها و تخفیف‌های تمامی شرکت‌های بیمه را موردبررسی قرار دهید. درنتیجه می‌توانید بر پایه این موضوعات، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. خرید اینترنتی بیمه پژو پارس به شما این فرصت را می‌دهد که بتوانید در هر زمان و مکانی، بدون نیاز به حضور در دفاتر بیمه، بیمه‌نامه خود را تمدید کرده و یا خریداری کنید.

طراحی و ویژگی‌های پژو پارس

پژو پارس دارای تیپ‌های مختلفی است که به نام‌های LX، اتوماتیک، ELX، سال و ELX XUM شناخته می‌شوند. موتور این مدل‌ها با هم متفاوت است و هرکدام از آن‌ها می‌توانند قدرت و شتاب متفاوتی را برای شما ایجاد کنند. اما ازنظر ظاهری، کیفیت ساخت و طراحی میان این مدل‌ها تفاوت چندانی مشاهده می‌شود. به همین دلیل به نظر نمی‌رسد که ایمنی این مدل‌ها هم با هم تفاوت داشته باشند.

یکی از ایرادهای عمده‌ای که به ایمنی خودروی پژو پارس وارد می‌شود، ضعف در جلوبندی است؛ این موضوع باعث شده که در زمان تصادفات، بیشتر خسارت‌های احتمالی متوجه راننده شود. به‌علاوه در بیشتر تصادف‌ها میل فرمان و پدال‌ها به داخل اتاق وارد می‌شوند؛ همین موضوع باعث شده که خسارت‌های جانی ناشی از تصادف با پژو پارس نسبت به سایر خودروها بیشتر باشد.

نکته مهم این است که سازندگان در ساخت قسمت‌های زیرین کلاف بدنه و شاسی دقت نسبتا خوبی را به کار گرفته‌اند و این قسمت‌ها از ایمنی مناسبی برخوردار هستند؛ اما اتاق خودرو دارای ضعف است و می‌تواند در زمان تصادف، آسیب جدی ببیند.

در کنار این موارد باید به این موضوع اشاره کنیم که تابه‌حال هیچ تست استانداردی بر روی ایمنی پژو پارس انجام نگرفته است؛ به همین دلیل استاندارد ایمنی این خودرو در هاله‌ای از ابهام است. اما به دلیل اینکه پلتفرم آن با پژو 405 یکسان است؛ به نظر می‌رسد که در صورت شرکت در آزمون‌های بین‌المللی به‌سختی بتواند به‌عنوان یک خودروی متوسط از دید ایمنی محسوب شود.

خرید بیمه شخص ثالث پژو پارس

قانون همه صاحبان و رانندگان خودرو را به خرید بیمه شخص ثالث پژو پارس ملزم کرده است؛ به همین دلیل است که بیشتر متقاضیان در زمان استعلام قیمت بیمه پژو پارس به سراغ این بیمه‌نامه می‌روند. بیمه شخص ثالث می‌تواند خسارت‌های واردشده به سرنشینان، عابران پیاده و دیگر افراد را جبران کند؛ به همین دلیل گزینه بسیار خوبی برای جبران خسارت‌های مالی و جانی واردشده به افراد است.

در این میان خرید آنلاین بیمه پژو پارس می‌تواند تا حد زیادی گزینه‌های انتخابی شما را گسترده کند. با استفاده از این امکان فرصت کافی برای مقایسه شرکت‌های مختلف در اختیار دارید و می‌توانید با استفاده از این فرصت بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. برای خرید اینترنتی بیمه پژو پارس هیچ محدودیتی در زمان و مکان برای شما وجود ندارد؛ درنتیجه از هرجایی می‌توانید اقدام به خرید یا تمدید بیمه خود کنید.

خرید بیمه بدنه پژو پارس

به دلیل افزایش قیمت قابل‌توجه قطعات جانبی پژو پارس، بیمه بدنی گزینه بسیار مناسبی برای کمک به جبران خسارت‌ها در صورت بروز حوادثی مانند تصادف، برخورد با اجسام، سرقت یا بلایای طبیعی است. شرکت‌های مخالف بیمه به ازای دریافت مبالغ مختلف، خدمات و پوشش‌های بسیار متنوعی را تحت عنوان بیمه بدنه ارائه می‌دهند.

این تنوع در خدمات با استفاده از خرید اینترنتی بیمه پژو پارس افزایش پیدا می‌کند؛ زیرا این فرصت را به شما می‌دهد تا بتوانید پوشش‌های همه شرکت‌ها را بررسی کرده و در سبد مقایسه قرار دهید. به‌این‌ترتیب می‌توانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید و با استفاده از آن خیالتان از بابت خسارت‌های واردشده راحت باشد.

ازکی، مرجع خرید بهترین بیمه شخص ثالث و بدنه پژو پارس

ازکی وب‌سایتی است که فرصت مقایسه میان شرکت‌های مختلف را در زمان خرید آنلاین بیمه پژو پارس برای شما فراهم کرده است. با استفاده از خدمات مشاوره‌ای این وب‌سایت، شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر روز هفته، سوالات خود را با کارشناسان در میان بگذارید و از راهنمایی آن‌ها استفاده کنید.

زمانی که محصول موردنظر خود را انتخاب کردید؛ می‌توانید به‌راحتی از طریق وب‌سایت ازکی برای خرید آن اقدام کنید. به‌این‌ترتیب می‌توانید بیمه شخص ثالث پژو پارس یا بیمه بدنه آن را بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای برای ارسال، درب منزل خود تحویل بگیرید.