استعلام قیمت بیمه ساندرو

درباره بیمه ساندرو

بیمه ساندرو

یکی از خودروهای بسیار محبوب شرکت رنو در ایران، ساندرو است. ساندرو در سال 2008 توسط این شرکت رونمایی شد و توانست در مدت کوتاهی در همه جهان محبوب شود. قدرت بالای این خودرو در کنار طراحی ظاهری زیبا از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت این خودرو است. از سوی دیگر ساندرو از خودروهای نسیتاً گران قیمت بازار ایران به شمار می‌رود که هزینه‌های جانبی آن بالا است؛ به همین دلیل استفاده از بیمه شخص ثالث ساندرو و بدنه آن برای جبران خسارت‌های ناشی از آسیب‌های مختلف ضروری است.

قیمت بیمه ساندرو دارای یک نرخ پایه است که هر سال توسط بیمه مرکزی بر اساس معیارهای مختلفی مانند نوع وسیله نقلیه، کاربری و تعداد سیلندرهای آن اعلام می‌شود. همچنین نرخ دیه در هر سال و ارزش خودرو نیز بر روی این قیمت گذاری تاثیر دارد.

قیمت بیمه با توجه به تعهدات و پوشش‌هایی که انتخاب می‌کنید تغییر می‌کند. برای مثال اگر شما بخواهید سقف تعهدات را در بیمه شخص ثالث افزایش دهید تا در تصادف‌های سنگین، مشکلی برای جبران خسارت نداشته باشید، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

شرکت‌های بیمه تخفیف‌هایی را برای پرداخت نقدی یا عدم دریافت خسارت در طی مدت طولانی برای شما در نظر می‌گیرند که تا حد زیادی بر روی قیمت بیمه ساندرو تاثیر گذاشته و آن را کاهش می‌دهد. دقت کنید که همه شرکت‌های بیمه خدمات مشابهی را در این رابطه به شما نمی‌دهند؛ به همین دلیل لازم است که پیش از خرید بیمه ساندرو، خدمات مختلف شرکت‌های بیمه را به طور کامل بررسی کنید.

این فرصتی است که با خرید آنلاین بیمه ساندرو در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ خرید اینترنتی بیمه ساندرو به شما این امکان را می‌دهد تا در فرصت مناسب همه گزینه‌های روی میز را بررسی کنید و بهترین گزینه را برای دریافت خدمات انتخاب کنید.

طراحی و ویژگی‌های ساندرو

ساندرو برای تامین قدرت خود از یک پیشرانه 1.5 لیتری استفاده می‌کند که نیروی برابر 105 اسب بخار را دارد. این خودرو موفق به حضور در آزمون‌های استاندارد شده و توانسته امتیازات نسبتا خوبی را در این آزمون‌ها به دست آورد.

البته به دلیل طراحی مشابه ساندرو و تندر 90، در بخش تامین ایمنی عابر پیاده، امتیاز خوبی را کسب نکرده است. این موضوع به دلیل طراحی خاص سپر خودرو است که باعث شده در زمان برخورد به عابر پیاده، آسیب زیادی به او وارد شود. به همین دلیل است که ساندرو در بخش عابر پیاده تنها یک ستاره ایمنی را کسب کرده است.

اما در بخش حفظ ایمنی سرنشینان بزرگسال موفق به کسب سه ستاره شده است که نشان از ایمنی متوسط این خودرو در این بخش دارد. در تست ایمنی سرنشینان بزرگسال رنو ساندرو، سلامت سر و گردن در برخوردهای روبرو و کنار تا حد خوبی حفظ خواهد شد. اما در زمان برخورد از روبرو پای سرنشینان بیشتر در معرض خطر است. این دامنه خطر در برخورد از جانب، به قسمت قفسه سینه انتقال پیدا میکند.

در کنار این موارد باید گفت که ساندرو بهترین امتیاز را در بخش محافظت از سرنشینان کودک دریافت کرده است. این خودرو با دریافت 4 ستاره ایمنی در این بخش، توانسته خود را به عنوان یک خودروی ایمن برای بچه‌ها به جهانیان معرفی کند.

خرید بیمه شخص ثالث ساندرو

همانطور که می‌دانید خرید بیمه شخص ثالث ساندرو اجباری است؛ برای تمدید یا خرید بیمه نامه شخص ثالث نیازی به حضور در دفاتر بیمه نیست و شما می‌توانید در هر زمان و مکانی بیمه نامه خود را آنلاین خریداری یا تمدید کنید.

با خرید اینترنتی بیمه ساندرو دیگر نیازی نیست که از بابت تمام شدن بیمه‌نامه خود در زمان مسافرت یا زمانی که خارج از شهر هستید؛ نگران باشید. زیرا تنها کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید تا به راحتی بیمه خود را تمدید کنید. همچنین با استفاده از این امکان در فرصت بسیار کوتاهی خدمات ارائه شده در همه شرکت‌های بیمه را بررسی و بهترین مورد را از این میان انتخاب کنید.

خرید بیمه بدنه ساندرو

ساندرو یکی از خودروهایی است که در بازار خودروی امروز ایران با قیمت بالایی معامله می‌شود. هزینه تامین قطعات و یا تعمیر قسمت‌های مختلف آن زیاد است. به همین دلیل است که با وجود اختیاری بودن خرید بیمه بدنه برای ساندرو، بیشتر رانندگان از این امکان استفاده می‌کنند. زیرا بیمه بدنه پوشش‌های مختلفی را برای جبران خسارت به شما ارائه می‌دهد. از مهم‌ترین این پوشش‌ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آسیب‌های ناشی از بلایای طبیعی
  • تصادف با هر جسم ثابت یا متحرک
  • سرقت کلی خودرو
  • دریافت خسارتی که راننده مقصر توان پرداخت آن را ندارد
  • آسیب‌های واردشده به قسمت‌های اصلی مانند باتری و تایر

البته پوشش‌هایی که شرکت‌های مختلف بیمه به شما ارائه می‌دهند؛ با هم تفاوت دارد. به همین دلیل در زمان خرید بیمه بدنه ساندرو باید این پوشش‌ها را با هم مقایسه کنید و کامل‌ترین گزینه را برای خودروی خود انتخاب نمایید.

ازکی، بهترین محل برای خرید بیمه ساندرو

با خرید آنلاین بیمه ساندرو دیگر از دردسرهای مراجعه حضوری یا حتی بازدید خودرو برای بیمه بدنه راحت خواهید شد. ازکی وبسایتی است که این فرصت را در اختیار شما قرار داده است. با استفاده از خدمات ازکی همه شرکت‌های بیمه را بررسی کنید. به این ترتیب در مدت کوتاهی بهترین شرکت و بیمه را می‌خرید.