جاوااسکریپت در مرورگر شما غیر فعال می‌باشد!

لطفا برای استفاده صحیح از وبسایت ازکی جاوااسکریپت را بر روی مرورگر خود فعال کنید.

آموزش فعال کردن جاوااسکریپت برای مرورگرهای مختلف

درباره ازکی | azki

بر اساس بخش‌نامه جدید بیمه مرکزی، صدور بیمه شخص ثالث و پرداخت خسارت آن، بدون نسخه کاغذی بیمه‌نامه و با نسخه الکترونیک آن انجام می‌شود.

درباره ازکی

توسعه اینترنت باعث تحول و دگرگونی زیادی در زندگی ما شده است؛ و این روند سریع رشد استفاده از خدمات آنلاین، تمام دغدغه‌های روزمره ما را در بر می‌گیرد، از انجام عملیات بانکی گرفته تا خرید و سفارش اینترنتی کالا و خدمات، و هر آنچه که بتوان آن را به صورت آنلاین خریداری نمود.

تمایل هرچه بیشتر مردم به همگامی با تکنولوژی و استفاده از روش‌های مدرن خرید آنلاین، ما را بر آن داشت تا تمام تلاش خود را در جهت ایجاد راهی آسان و سریع برای خرید آنلاین، با امکان تحقیق، بررسی و مقایسه کالا و خدمات برای شما فراهم آوریم تا درکوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین خدمات در اختیار شما قرار گیرد.

ما اینجا هستیم، تا با ایجاد تغییر در الگوهای نا‏کارآمد و قدیمی و برای جلوگیری از سفرهای طولانی درون‌شهری و صرفه‌جویی در وقت و هزینه، به شما کمک کنیم تا با آگاهی و دیدی باز، و همچنین از طریق مقایسه بی‌طرفانه و دقیق شرکت‌های مختلف، بهترین، ارزان‌ترین و مناسب‌ترین کالا را برای خود به صورت آنلاین خریداری کنید. قصد داریم از طریق ارائه بهترین خدمات احساس خوبی در مورد صرفه‌جویی و مدیریت پول و زمان در شما ایجاد کنیم.

ازکی فعالیت خود را با مقایسه شرکت‌های مختلف بیمه آغاز نموده، و در آینده‌ای نه­ چندان دور به مقایسه کالاها و خدمات دیگر نیز خواهد پرداخت تا همگام با سرعت توسعه اینترنت قادر به ارائه بهترین خدمات نوین اینترنتی باشد.

در اینجا شما می‌توانید اطلاعات کاملی در مورد قیمت، سطح کیفیت، میزان پوشش بیمه و همچنین سرعت عمل شرکت‌های مختلف در ارائه خدمات به مشتریان خود را به دست آورید.

در حال بارگذاری...