بیمه شخص ثالث برلیانس

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث برلیانس

برلیانس یکی از خودروهای کراس‌اوور محبوب در بازار ایران است که به دلیل کیفیت سواری و هندلینگ مناسب در میان خریداران ایرانی محبوب شده است. این خودرو در تیپ‌های مختلف با مشخصات فنی و ظاهر متفاوت تولید شده و در دو نوع دستی و اتوماتیک روانه بازار می‌شود. برلیانس با همکاری شرکت سایپا و خودروساز چینی وارد بازار شده و به‌جرئت می‌توان گفت که از 4 خودروی محبوب چینی در بازار ایران محسوب می‌شود.  اگر شما هم یکی از طرفداران برلیانس هستید و قصد خرید بیمه شخص ثالث برلیانس را دارید، ما بهترین راه برای مقایسه، استعلام و خرید بیمه برلیانس را برای شما فراهم کرده‌ایم.

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث برلیانس

خرید بیمه یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های راننده هر خودرویی است که به‌محض تحویل گرفتن خودرو از فروشنده به آن توجه می‌کند. خرید بیمه شخص ثالث برلیانس اجباری است و به همین خاطر شرکت‌های بیمه تلاش می‌کنند که بهترین خدمات خود را به رانندگان و صاحبان خودروها ارائه دهند تا بتوانند مشتریان را به خود جذب کنند.

قیمت بیمه شخص ثالث برلیانس با توجه به موارد زیر مشخص می‌شود.

  • نرخ بیمه شخص ثالث برلیانس (این مبلغ برای هر دسته بندی خودرویی هر سال توسط بیمه مرکزی تعیین می‌شود و ارتباط مستقیم با نرخ دیه در هر سال دارد)
  • جریمه دیرکرد تمدید بیمه نامه شخص ثالث برلیانس
  • میزان پوشش مالی بیمه شخص ثالث برلیانس
  • تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث برلیانس
  • مدت اعتبار بیمه نامه برلیانس (کوتاه مدت یا یک‌ساله)
  • سال تولید و ساخت ماشین برلیانس

قیمت بیمه شخص ثالث برلیانس با تخفیف

بیشترین تخفیف بیمه شخص ثالث برلیانس برابر با همان درصد تخفیف عدم خسارت برلیانس است. به ازای هر سال عدم استفاده از بیمه شخص ثالث برلیانس، شرکت‌های بیمه به شما ۵٪ تخفیف می‌دهند. جدول تخفیف بیمه برلیانس را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

تخفیف عدم خسارت

میزان تخفیف به درصد

سال اول تخفیف

5%

سال دوم تخفیف

10%

سال سوم تخفیف

15%

سال چهارم تخفیف

20%

سال پنجم تخفیف

25%

سال ششم تخفیف

30%

سال هفتم تخفیف

35%


 

تخفیف عدم خسارت

میزان تخفیف به درصد

سال هشتم تخفیف

40%

سال نهم تخفیف

45%

سال دهم تخفیف

50%

سال یازدهم تخفیف

55%

سال دوازدهم تخفیف

60%

سال سیزدهم تخفیف

65%

سال چهاردهم تخفیف

70%

 

بیمه شخص ثالث برلیانس قسطی

همه رانندگان و صاحبان این خودرو باید بیمه شخص ثالث برلیانس داشته باشند. قیمت بیمه ثالث برلیانس بالا است و برخی خرید قسطی بیمه شخص ثالث برلیانس را ترجیح می‌دهند. ازکی برای سهولت در پرداخت هزینه ها امکان خرید اقساطی بیمه شخص ثالث را برای کاربران خود فراهم کرده‌ است. با استفاده از خدمات پرداخت اقساطی هزینه بیمه شخص ثالث در ازکی میتوانید با پرداخت بخش ناچیزی از مبلغ بیمه نامه، بیمه شخص ثالث خود را خریداری کرده و بقیه هزینه را بصورت اقساطی پرداخت نمایید.

بهترین بیمه شخص ثالث برلیانس

برای خرید بهترین بیمه شخص ثالث برلیانس باید به موارد مختلفی مانند سقف پوشش مالی توجه کنید. هرچه سقف پوشش مالی برلیانس بالاتر باشد، قیمت بیمه شخص ثالث برلیانس هم بیشتر می‌شود. برای انتخاب بهترین بیمه ثالث برلیانس از بین شرکت‌های بیمه موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • میانگین امتیاز کاربران ازکی
  • شعب پرداخت خسارت
  • توانایی انجام تعهدات (توانگری مالی)

خرید بیمه شخص ثالث برلیانس از ازکی

اگر به دنبال مرجعی مطمئن برای خرید آنلاین بیمه برلیانس در بستری امن و مطمئن هستید، پیشنهاد می‌کنیم خدمات ازکی را امتحان کنید. با کلیک بر روی هریک از گزینه‌های موجود در صفحه اصلی ازکی به صفحه مربوط به بیمه ‌نامه برلیانس هدایت می‌شوید و می‌توانید با چند کلیک ساده بیمه‌نامه موردنظر خود را بخرید. برای خرید بیمه شخص ثالث برلیانس یا هر خودروی دیگری به بخش مربوط به آن مراجعه کنید و بعد از انتخاب شرکت موردنظر، خرید بیمه‌نامه را انجام دهید.

با خرید آنلاین بیمه ثالث برلیانس می‌توانید خدمات شرکت‌های مختلف را با هم مقایسه کنید و سپس با توجه به نیاز خود به سراغ بهترین گزینه بروید. اجباری به دریافت نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث برلیانس نیست اما در صورت تمایل ازکی در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را با پیک رایگان به درب منزل شما ارسال خواهد کرد.