بیمه شخص ثالث ال 90

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث ال 90

 ال 90 یکی از ماشین‌هایی پرطرفدار است که در مدل‌های مختلف تولید می‌شود. داچیا (همان رنو ال ۹۰)، لوگان یا تندر 90 کیفیت فنی بالایی دارد. بازار دست دوم خوب، دسترسی مناسب به قطعات یدکی و داشتن ۳ ستاره ایمنی از موسسه تست تصادف شتاب اروپا آن را به ماشین محبوبی در ایران تبدیل کرده است. اگر شما هم یکی از طرفداران تندر 90‌ هستید و قصد خرید بیمه شخص ثالث ال 90 را دارید، ما بهترین راه برای مقایسه، استعلام و خرید بیمه ال 90 را برای شما فراهم کرده‌ایم.

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ال 90

تولید ماشین ال 90 در ایران از سال 138۶ شروع شد و در مدل‌های تندر 90 E، تندر 90 E1، تندر 90 E2، ال 90 اتوماتیک، پارس تندر و تندر 90‌ پیکاپ تولید می‌شود. خرید بیمه شخص ثالث ال 90 مانند دیگر ماشین‌ها اجباری است. قیمت بیمه شخص ثالث ال ۹۰ با توجه به موارد زیر مشخص می‌شود.

  • نرخ بیمه شخص ثالث ال 90 (این مبلغ برای هر دسته بندی خودرویی هر سال توسط بیمه مرکزی تعیین می‌شود و ارتباط مستقیم با نرخ دیه در هر سال دارد)
  • جریمه دیرکرد تمدید بیمه نامه شخص ثالث ال 90
  • میزان پوشش مالی بیمه شخص ثالث ال 90
  • تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث ال 90
  • مدت اعتبار بیمه نامه ال 90 (کوتاه مدت یا یک‌ساله)
  • سال تولید و ساخت ماشین ال 90

قیمت بیمه شخص ثالث ال 90 با تخفیف

تخفیف بیمه شخص ثالث ال 90 تقریبا برابر با همان درصد تخفیف عدم خسارت تندر است. به ازای هر سال نداشتن تصادف (استفاده نکردن از بیمه شخص ثالث ال 90) شرکت‌های بیمه به شما ۵٪ تخفیف می‌دهند. جدول تخفیف بیمه ال 90 را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

تخفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال اول تخفیف5%
سال دوم تخفیف10%
سال سوم تخفیف15%
سال چهارم تخفیف20%
سال پنجم تخفیف25%
سال ششم تخفیف30%
سال هفتم تخفیف35%

 

تخفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال هشتم تخفیف40%
سال نهم تخفیف45%
سال دهم تخفیف50%
سال یازدهم تخفیف55%
سال دوازدهم تخفیف60%
سال سیزدهم تخفیف65%
سال چهاردهم تخفیف70%

 

بیمه شخص ثالث ال 90 قسطی

خرید بیمه شخص ثالث خودروی ال 90 اجباری است و اگر اتفاقی برای خودمان یا دیگران پیش بیاید هزینه‌ها را پرداخت می‌کند از سوی دیگر قیمت بیمه شخص ثالث تندر ۹۰ بالا است و برخی خرید قسطی بیمه شخص ثالث ال 90 را ترجیح می‌دهند. ما در ازکی برای شما امکان خرید اقساطی بیمه شخص ثالث را فراهم کرده ایم. برای خرید اقساطی بیمه نامه پس از انتخاب شرکت بیمه بخش کمی از مبلغ بیمه نامه را پرداخت و بقیه هزینه را بصورت اقساط ماهانه می پردازید.

بهترین بیمه شخص ثالث ال 90

برای خرید بهترین بیمه شخص ثالث ال 90 باید به سقف پوشش مالی توجه کنید. حداقل تعهد مالی در سال ۱۴۰۱، ۲۰ میلیون تومان و حداکثر آن ۴۰۰ میلیون تومان است، هرچه سقف پوشش مالی خودرو ال ۹۰ بیشتر باشد، قیمت بیمه شخص ثالث l90 هم بیشتر می‌شود. برای انتخاب بهترین از بین شرکت‌های بیمه موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • میانگین امتیاز کاربران ازکی
  • شعب پرداخت خسارت
  • توانایی انجام تعهدات (توانگری مالی

خرید بیمه شخص ثالث ال 90 از ازکی

برای خرید آنلاین بیمه ثالث ال 90 وارد سایت ازکی شوید و اطلاعات خودتان و ماشینتان را وارد کنید. در صفحه استعلام بیمه شخص ثالث ال 90 شرکت‌های مختلف بیمه را خواهید دید و می‌توانید پوشش مالی دلخواه خود را انتخاب کنید. بعد از مقایسه بیمه شخص ثالث ال 90 در شرکت‌های بیمه مختلف، بهترین را انتخاب کنید و ماشینتان را در کم‌تر از چند دقیقه آنلاین بیمه کنید. نیازی به دریافت نسخه کاغذی بیمه ثالث ال 90 نیست، اما در صورت تمایل ما آن را رایگان برایتان ارسال می‌کنیم.