بیمه شخص ثالث ام وی ام 110

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث ام وی ام 110

بیمه شخص ثالث ام وی ام 110

ماشین ام وی ام 110‌ یکی از اولین خودروهای چینی بود که وارد بازار کشور شد. رقیبی برای پراید که توسط کارخانه چری تولید می‌شود. مدیران خودرو تولید کننده mvm 110 در ایران است. این خودروی کوچک چینی از دوو ماتیز (ساخت کره) کپی شده است. از سال ۲۰۱۲ نسل دوم ام وی ام 110‌ هم با موتور ۴ سیلندر به بازار آمد. اگر شما هم یکی از صاحبان ام وی ام 110 هستید و قصد خرید بیمه شخص ثالث ام وی ام 110 را دارید، ما بهترین راه برای مقایسه، استعلام و خرید بیمه ام وی ام 110 را برای شما فراهم کرده‌ایم.

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام 110

خرید بیمه شخص ثالث ام وی ام 110 مانند دیگر ماشین‌ها اجباری است. یعنی به ازای هر روز نداشتن بیمه شخص ثالث جریمه می‌شویم. بعد از خرید mvm‌ باید به دنبال خرید و تمدید بیمه شخص ثالث mvm110 باشیم. استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام 110‌ کمک می‌کند تا ارزان‌ترین بیمه را با پوشش‌ مالی دلخواهمان تهیه کنیم. به طور کلی موارد زیر قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام 110 را تعیین می‌کنند:

  • نرخ بیمه شخص ثالث ام وی ام 110 (نرخ پایه حق بیمه باتوجه به نوع و تعداد سیلندر ماشین‌ها توسط بیمه مرکزی تعیین می‌شود)
  • جریمه دیرکرد بیمه نامه شخص ثالث ام وی ام 110
  • سقف پوشش مالی بیمه شخص ثالث ام وی ام ۱۱۰
  • تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث ام وی ام 110
  • مدت اعتبار بیمه نامه ام وی ام 110 (کوتاه مدت یا یک‌ساله)

قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام 110 با تخفیف

مهم‌ترین و بیشترین تخفیفی که می‌توان زمان خرید بیمه شخص ثالث mvm 110‌ از شرکت بیمه گرفت، تخفیف عدم خسارت است. به ازای هر سالی که از بیمه شخص ثالث یا پوشش راننده مقصر حادثه استفاده نکنید، تخفیف بیمه شخص ثالث ام وی ام ۱۱۰ شما معادل ۵ درصد اضافه می‌شود و بعد از ۱۴ سال می‌توانید بیمه شخص ثالث ام وی ام 110‌ ارزان را با ۷۰٪ تخفیف بخرید.

جدول تخفیف بیمه شخص ثالث ام وی ام 110 را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

تخفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال اول تخفیف5%
سال دوم تخفیف10%
سال سوم تخفیف15%
سال چهارم تخفیف20%
سال پنجم تخفیف25%
سال ششم تخفیف30%
سال هفتم تخفیف35%


 

تخفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال هشتم تخفیف40%
سال نهم تخفیف45%
سال دهم تخفیف50%
سال یازدهم تخفیف55%
سال دوازدهم تخفیف60%
سال سیزدهم تخفیف65%
سال چهاردهم تخفیف70%

 

بیمه شخص ثالث ام وی ام 110 قسطی

قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام 110 نسبتا بالا است و بسیاری از افراد خرید اقساطی بیمه شخص ثالث ام وی ام 110‌ را ترجیح می‌دهند. اگر قصد خرید قسطی بیمه شخص ثالث ام وی ام 110‌ را دارید، می‌توانید به راحتی این کار را در ازکی انجام دهید. در حال حاضر می‌توانید به یکی از دو روش زیر خرید اقساطی ام وی ام 110‌ را انجام دهید.

  • خرید قسطی بیمه شخص ثالث ام وی ام 110 با چک
  • پرداخت قسطی بیمه شخص ثالث ام وی ام 110 بدون نیاز به چک (با سفته آنلاین از ازکی وام)

بهترین بیمه شخص ثالث ام وی ام 110

برای انتخاب بهترین بیمه شخص ثالث ام وی ام 110‌ گزینه‌های زیادی وجود دارد. یکی از ملاک‌های تاثیر گذار در این انتخاب استعلام قیمت بیمه شخص ثالث mvm 110‌ است. نظر دیگر مشتری‌ها هم از اهمیت زیادی برخوردار است که برای اطلاع از آن باید به میانگین امتیاز کاربران ازکی توجه کنید.

تعداد شعب پرداخت خسارت هم اهمیت زیاد دارد تا در زمان نیاز با سرعت به نزدیک‌ترین شعبه مراجعه کنید و با حداقل رفت‌و‌آمد خسارت خود را از شرکت بیمه بگیرید.

توانایی انجام تعهدات یا (توانگری مالی) هم مهم است. هرچه توانایی مالی شرکتی بیشتر باشد خسارت شما را در زمان کوتاه‌تری پرداخت می‌کند و خیالتان راحت‌تر است.

خرید بیمه شخص ثالث ام وی ام 110 از ازکی

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث MVM 110 از شرکت‌های بیمه مختلف کاری دشوار و زمان‌بر است. ازکی این امکان را برای شما فراهم کرده است که در کوتاه‌ترین زمان از شرکت‌های مختلف بیمه استعلام بگیرید. در این فرایند کافی است تا اطلاعات خودرو و خریدار را وارد کنید تا وارد صفحه استعلام ام وی ام 110‌ شوید. پوشش مالی دلخواه خود را در این بخش وارد و خرید خود را نهایی کنید. طبق قانون جدید بیمه شخص ثالث نیازی به داشتن نسخه کاغذی بیمه ثالث نیست و می‌توانید از نسخه الکترونیکی بیمه ثالث ام وی ام 110 استفاده کنید، البته در صورت تمایل ما رایگان نسخه کاغذی را برای شما ارسال می‌کنیم.