بیمه شخص ثالث ام وی ام 315

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث ام وی ام 315

ام وی ام 315 یکی از محبوب‌ترین ماشین‌های هاچ‌بک چینی محسوب می‌شود. این ماشین اولین بار اوایل دهه 90 شمسی توسط شرکت خودروسازی مدیران خودرو در ایران عرضه شد. خیلی زود قیمت و آپشن‌های مقرون به صرفه آن باعث شد تا به یکی از پرفروش‌ترین محصولات خودرویی در کشور تبدیل شود.

آپشن‌هایی مثل استفاده از فرمان برقی EPS، گیربکس 4 سرعته اتوماتیک و ... رانندگی با این ماشین را جذاب کرده است. نوع طراحی کابین و بدنه ام وی ام 315 هم اسپرت و بسیار جوان‌پسندانه است. امروز وی ام 315 در 4 مدل در بازار موجود است و حتی نسخه صندوق‌دار و پلاس هم دارد.

رانندگی با ماشین ام وی ام 315 حتما نیاز به بیمه شخص ثالث دارد. بیمه شخص ثالث ام وی ام 315 خسارت‌های جانی و مالی وارد‌شده به شخص ثالث را پوشش می‌دهد. منظور از خسارت‌های جانی تحت پوشش خسارت‌های جانی خود راننده فوت، نقص عضو و هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه است. خسارت مالی اشخاص بیمه نامه هم شامل هزینه‌های تعمیر و بازسازی ماشین آسیب‌دیده شخص ثالث، برخورد با اجسام ثابت یا حیوانات می‌شود. درضمن پوشش حوادث راننده بیمه نامه هم خسارت‌های جانی خود راننده را پرداخت می‌کند.

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام 315

قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام 315 در تمام شرکت‌های بیمه تقریبا یکسان است. ماشین ام وی ام 315 یک ماشین 4 سیلندر است و نرخ پایه بیمه شخص ثالث آن در سال 1401 مبلغ 3263000 تومان اعلام شده است. البته عوامل دیگری هم هستند که قیمت نهایی بیمه شخص ثالث ام وی ام 315 را بالا و پایین می‌کنند: 

  • سال ساخت
  • میزان تعهدات مالی بیمه نامه
  • مدت زمان قرارداد بیمه نامه 
  • نوع کاربری ماشین (شخصی یا مسافرکشی)
  • درصد تخفیف عدم خسارت
  • میزان جریمه دیرکرد 

اگر می‌خواهید برای ام وی ام 315 بیمه شخص ثالث بخرید می‌توانید در سایت ازکی سال ساخت و نوع کاربری و درصد تخفیف بیمه نامه قبلی را وارد کنید و قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام 315 را استعلام بگیرید. همچنین می‌توانید قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام 315 مورد نظر را در شرکت‌های بیمه مختلف با هم مقایسه کنید.

قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام 315 با تخفیف

بیمه شخص ثالث اجباری است. هر روزی که ماشین ام وی ام 315 شما بیمه شخص ثالث نداشته باشد ممکن است توسط پلیس جریمه شوید. همیشه می‌توانید یک بیمه شخص ثالث ام وی ام 315 با تخفیف بخرید و جریمه دیرکرد هم پرداخت نکنید. شرکت‌های بیمه دو مدل تخفیف برای بیمه شخص ثالث ام وی ام 315 دارند:

تخفیف عدم خسارت:

این تخفیف به کسانی تعلق می‌گیرد که در مدت قرارداد بیمه نامه، تصادف نکنند و از شرکت بیمه خسارت نگیرند. در این صورت زمان تمدید بیمه نامه، درصد تخفیف عدم خسارت هم با توجه به تعداد سال‌هایی که خسارت نگرفته‌اند برایشان محاسبه می‌شود:

 

درصد تخفیف 

تخفیف عدم خسارت

سال اول

10٪

سال دوم

15٪

سال سوم

20٪

سال چهارم

25٪

سال پنجم

30٪

سال ششم

35٪

سال هفتم

40٪

سال هشتم

45٪

سال نهم

50٪

سال دهم

55٪

سال یازدهم

60٪

سال دوازدهم

65٪

سال سیزدهم

70٪

سال چهاردهم

 

تخفیف خودرو صفرکیلومتر: 

اگر فقط  3 ماه از تاریخ تحویل ام‌ وی ام 315 یا پلاک‌کردنش گذشته باشد تخفیف خودرو صفر به آن تعلق می‌گیرد. میزان این تخفیف هم معمولا 5 درصد است.

بیمه شخص ثالث ام وی ام 315 قسطی

به‌طور کلی هزینه نگهداری ماشین ام وی ام 315 و خرید بیمه خودرو برای آن زیاد است. برای خرید بیمه شخص ثالث ام وی ام 315 می توانید از سرویس خرید اقساطی بیمه شخص ثالث ازکی استفاده کنید. در این حالت با پرداخت مبلغ جزئی بیمه نامه شما صادر شده و بقیه مبلغ را می توانید بصورت اقساطی پرداخت کنید.

بهترین بیمه شخص ثالث ام وی ام 315

برای خرید بهترین بیمه شخص ثالث ام وی ام حتما به نکات زیر توجه کنید:

  • میزان امتیاز کاربرها به مقدار حق بیمه، سقف خسارت پرداختی، پاسخگویی و خدمات پرداخت خسارت هر بیمه نامه
  • سقف تعهدات مالی مناسب و بیشتر از حداقل تعهدات مالی (حداقل تعهدات مالی بیمه ثالث سال 1401 مبلغ 20 میلیون تومان است.)
  • تعداد شعب نمایندگی و پرداخت خسارت شرکت بیمه

خرید بیمه شخص ثالث ام وی ام 315 از ازکی        

برای خرید بیمه شخص ثالث ام وی ام 315 از ازکی به شماره پلاک یا اطلاعاتی مثل مدل و تیپ ام وی ام 315 و ‌ سال ساخت و نوع کاربری آن نیاز دارید. سپس باید در فرم مربوطه نام شرکت بیمه قبلی و تعداد سال‌های تخفیف عدم خسارت و همین‌طور میزان پوشش مالی انتخابی،‌ مدت قرارداد و ... را هم وارد کنید. در مرحله بعد لیست قیمت بیمه شخص ثالث برای ام وی ام 315 مورد نظر در شرکت‌های مختلف نشان داده می‌شود و می‌توانید با مقایسه شرایط و قیمت بهترین گزینه را انتخاب کرده و آنلاین بخرید.