بیمه شخص ثالث ام وی ام x22

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث ام وی ام x22

 

خودرو ام وی ام x22 خودرویی کراس اوور شهری کوچک و یکی از محصولات شرکت مدیران خودرو است. تنوع آپشن‌های فنی و رفاهی ، قیمت مناسب و طراحی زیبای این خودرو، توانسته طرفداران بسیاری برای خود پیدا کند. صاحبان ام وی ام x22 هم مانند صاحبان هر خودرو دیگر باید برای خودرو خود بیمه شخص ثالث بخرند.  البته این نکته که این خودرو چینی در هنگام تصادف، به اندازه کافی مقاوم نیست و استانداردهای ایمنی لازم را از خود نشان نداده است و ممکن است که خساراتی را به دیگران و یا سرنشینان خودرو خود وارد کند اهمیت این موضوع را چند برابر کند. بیمه شخص ثالث خسارت‌های مالی و جانی وارد شده به شخص ثالث در هنگام تصادف را پوشش می‌دهد.

 استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام x22

قیمت پایه بیمه شخص ثالث هر ساله با توجه به مبلغ دیه تعیین شده در آن سال مشخص می‌شود. قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام x22 به عنوان یک خودرو چهار سیلندر 3263000 تومان است. این مبلغ با توجه به عوامل دیگری مانند سال ساخت، میزان تعهدات مالی بیمه نامه و مدت زمان قرارداد بیمه نامه تغییر می‌کند. اگر می‌خواهید قیمت بیمه شخص ثالث خود را با توجه به مشخصات دقیق خودروتان و همچنین سقف تعهدات درخواستی که دارید استعلام کنید باید به سایت ازکی مراجعه کنید. در وبسایت ازکی می‌توانید با وارد کردن پلاک خودرو  و همچنین کد ملی صاحب پلاک، قیمت بیمه نامه در شرکت‌های مختلف را استعلام و مقایسه کنید.

 قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام x22 با تخفیف 

بیمه شخص ثالث بیمه‌ای اجباری است. این به این معنی است که صاحبان خودرو ام وی ام x22 به ازای هر روزی که ماشین خود را بیمه شخص ثالث نکنند باید مبلغی را به عنوان جریمه بپردازند. البته به غیر از وضع جریمه‌هایی، برای ترغیب مردم به خرید بیمه شخص ثالث تخفیف‌هایی هم در نظر گرفته می‌شود. یکی از این تخفیف‌‎ها، تخفیف خودرو صفر کیلومتر است. این تخفیف برای آن‌هایی که از خرید خودرو شان کمتر از 3 ماه گذشته است در نظر گرفته می‌شود و معمولا 5 درصد است.

تخفیف بعدی تخفیف عدم خسارت است. این تخفیف به افرادی تعلق می‌گیرد که در مدت زمان اعتبار بیمه نامه تصادف نکنند و خسارتی دریافت نکنند. تخفیف عدم خسارت به ازای هر یک سال 5 درصد است و سقف این تخفیف‌ها 70 درصد است. فرق ندارد که بیمه نامه‌های قبلی که خریداری کرده‌اید بلند مدت یا کوتاه مدت باشند، اگر مجموع روزهای بیمه شده 360 باشد این تخفیف شامل حال شما می‌شود. اگر برای ام وی ام x22 خود برای اولین بار بیمه شخص ثالث خریداری کنید، روی بیمه نامه تخفیف 0 درصد ثبت می‌شود. 

 بیمه شخص ثالث ام وی ام x22 قسطی

خرید بیمه شخص ثالث ام وی امX22 به صورت قسطی در شرایطی که موعد سر رسید بیمه شما رسیده است و برای پرداخت آن به صورت نقدی مشکل دارید راهکاری مناسب است. اگر در شهرهای های تهران، کرج، قم، مشهد ، شیراز، اصفهان ،اهواز، تبریز و تمام شهرهای استان گیلان، همدان یا قزوین زندگی می‌کنید می‌توانید با پرداخت مبلغی به صورت پیش پرداخت و باقی آن به صورت چک صیاد برای زمان‌های مشخص، بیمه شخص ثالث خود را خریداری کنید. حق بیمه نقد با اقساط در بیمه شخص ثالث تفاوتی ندارد. راه حل دیگر برای خرید قسطی بیمه شخص ثالث ام وی امX22، دریافت وام از ازکی وام و با پرداخت 9 تا 11 ماهه آن است. این روش برای همه افراد بدون محدودیت جغرافیایی امکان پذیر است. 

 بهترین بیمه شخص ثالث ام وی ام x22

برای خرید بهترین بیمه شخص ثالث ام وی امx22، باید به دنبال بهترین شرکت بیمه‌ی ارائه دهنده این بیمه باشید. عواملی مانند میزان رضایت مشتری‎های پیشین، میزان توانگری شرکت بیمه و تعداد مراکز جبران خسارات بیمه، مسائلی هستند که باید آن‌ها را بررسی کنید. با توجه به قیمت بالای خودرو ام وی ام x22 حتما باید این نکته را در نظر بگیرید که سقف تعهدات مالی که شرکت بیمه متقبل می‌شود بیشتر از حداقل تعهدات مالی شود. 

خرید بیمه شخص ثالث ام وی ام X22از ازکی

سریع‌ترین راه برای استعلام، مقایسه بین شرکت‌ها، تمدید و خرید بیمه شخص ثالث برای ام وی امX22 خرید از ازکی است. برای این کار تنها به شماره پلاک، مشخصات خودرو مانند سال ساخت، تیپ و نوع کاربری آن نیاز دارید. پس از وارد کردن این اطلاعات باید در فرم مربوطه نام شرکت قبلی، تعداد سال‌های تخفیف عدم خسارت ، میزان پوشش انتخابی، مدت قرارداد را وارد کنید. پس از طی کردن این مراحل لیست قیمت‌های بیمه شخص ثالث ام وی ام x22، که از طرف شرکت های مختلف ارائه می‌شود، به شما نشان داده می‌شود. می‌توانید پس از مقایسه آن‌ها هر کدام که بیشتر مطابق با شرایط شما است را انتخاب کنید.