ازکی
 ازکی

بیمه شخص ثالث ام وی ام x33

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث ام وی ام x33

خودروی ام وی ام x33 از محصولات 4 سیلندر شرکت مدیران خودرو است که جزو کراس اورهای شهری محبوب به‌حساب می‌آید. به‌طور کلی، از چند سال قبل خودروهای چینی بیشتر از قبل مورد استقبال ایرانی‌ها قرار گرفته‌اند و ام وی ام x33 هم یکی از همین محصولات است. به طبع اما بعد از خرید این خودروی پرطرفدار، تهیه بیمه شخص ثالث همیشه جزو مهم‌ترین دغدغه‌های دارندگان خودرو بوده و هست. این نوع بیمه که تنها بیمه اجباری خودرو هم محسوب می‌شود، جزو پرکاربردترین بیمه‌ها است. در تعریف این نوع بیمه، شخص ثالث فردی است که طی حادثه به وسیله خودرو دچار ضرر و زیان شود و در عین حال راننده خودرو هم نباشد.

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام x33

برای گرفتن استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام x33، چند مورد مختلف وجود دارد که باید درنظر گرفت. مواردی مثل:

تعداد سیلندر خودرو و نوع کاربری آن

سال تولید خودرو

جریمه دیرکرد تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث

تاریخ انقضای بیمه نامه قبلی

پوشش مالی بیمه‌نامه شخص ثالث

مدت اعتبار بیمه‌نامه

تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث

میزان پوشش مالی بیمه‌نامه

قیمت بیمه شخص ثالث ام وی ام x33 با تخفیف

نکته مهمی که در خرید بیمه شخص ثالث ام وی ام x33 باید در نظر داشته باشید، این است که آن را به‌موقع تهیه یا تمدید کنید. از آنجا که این نوع بیمه برای خودرو اجباری است، هر روز که از تاریخ اعتبار آن گذشته باشد، شما مشمول پرداخت جریمه خواهید شد. حداقل پوشش بیمه شخص ثالث برای این نوع خودرو در سال 1401 مبلغ 200,000,000 ریال و حداکثر آن 4 میلیارد ریال است. با این وجود، عوامل مختلفی در تعیین قیمت بیمه شخص ثالث تاثیر دارند که از جمله آن می‌توانیم به پوشش مالی، مدل خودرو، نوع کاربری، میزان تخفیف‌ها اشاره کنیم.

بیمه شخص ثالث ام وی ام x33 قسطی

درصورتی که تمایل به پرداخت تمامی مبلغ به‌صورت یکجا نداشته باشید یا به هر دلیلی امکان این کار برای شما وجود نداشته باشد، می‌توانید بیمه شخص ثالث ام وی ام x33 را به صورت قسطی خریداری کنید. علاوه بر این، می‌توانید از انواع تخفیف‌ها هم در پرداخت هزینه بیمه استفاده کنید؛ تخفیف‌هایی مانند تخفیف خودروی صفر یا تخفیف عدم خسارت.

گفتنی است که تخفیف خودروی صفر 5 درصد مبلغ را شامل شده و تا 3 ماه ابتدایی خرید خودرو می‌توان از آن استفاده کرد. تخفیف عدم خسارت هم که بسیار رایج‌تر از نوع اول است، شامل زمانی می‌شود که شما بدون استفاده از بیمه‌نامه خود، حق بیمه پرداخته باشید.

بهترین بیمه شخص ثالث ام وی ام x33

برای خرید بهترین بیمه شخص ثالث ام وی ام x33، باید به مواردی توجه داشته باشید؛ مثلا اینکه آیا شرکت بیمه‌ای که انتخاب می‌کنید از خدمات پشتیبانی مناسبی برخوردار است یا نه.

نکته دیگر اینکه آیا تعداد شعبه نمایندگی آن به اندازه کافی هست و در تمام کشور پراکندگی مناسبی دارد یا خیر.

از موارد مهم دیگر هم می‌توان به سقف تعهدات مالی اشاره کرد که بهترین بیمه شخص ثالث برای خودروی شما بیشتر از حداقل تعهدات باشد. همانطور که قبلا گفتیم، این مبلغ برای سال 1401 بیست میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

خرید بیمه شخص ثالث ام وی ام x33 از ازکی

خرید بیمه شخص ثالث ام وی ام x33 در ازکی کار ساده‌ای است. برای سفارش، شما در هر ساعت از شبانه‌روز در هر هفت روز هفته، می‌توانید به وب‌سایت ازکی مراجعه کنید. سپس با وارد کردن اطلاعاتی از قبیل برند خودرو و مدل آن، نوع کاربری و سال ساخت، هم به‌سادگی می‌توانید هزینه بیمه‌نامه را برحسب تخفیف‌هایی که دارید و مشخصاتی که برای آن تعیین می‌کنید، به‌دست بیاورید.