ازکی
 ازکی

بیمه بدنه پژو 206

third-party-van-notitle
درباره بیمه بدنه پژو 206

 

تولید پژو 206 که محصول کشور فرانسه است، از سال 1380 خورشیدی در ایران آغاز شده و تولید آن تا به امروز هم ادامه دارد. در حقیقت، این خودروی پرطرفدار که در 6 تیپ تولید و به بازار ارائه می‌شود، هنوز هم یکی از پرتعدادترین خودروها در خیابان‎‌ها و جاده‌های کشور به‌شمار می‌رود. گفتنی است که قیمت خودروی پژو 206 یکی از مزایای خرید آن بوده و در مقایسه با دیگر ماشین‌ها در محدوده‌ متوسط طبقه‌بندی می‌شود. شاید دلیل آمار بالای سرقت این نوع خودروی فرانسوی، وفور و محبوبیت آن باشد و بنابراین، خرید بیمه بدنه پژو 206 برای دارندگان آن ضروری به‌نظر می‌رسد. اگر خودروی شما هم پژو 206 است، به‌خوبی می‌دانید که داشتن یک بیمه بدنه مطمئن و کامل، از ضروریات به‌حساب می‌آید؛ چراکه میزان تصادفات چه از نظر رده سنی استفاده‌کنندگان این خودرو و چه از نظر نوع این محصو نرخ بالایی است. درنتیجه، بهتر است قبل از خرید بیمه بدنه پژو 206 موارد مختلفی از قبیل نوع پوشش‌های بیمه‌ای شرکت‌های مختلف و سقف آن‌ها را به دقت بررسی کنید.

استعلام قیمت بیمه بدنه پژو 206

بیمه بدنه پژو 206 زیر شاخه بیمه خودرو بوده و برخلاف بیمه شخص ثالث که قیمت آن در شرکت‌های مختلف بسیار نزدیک به یکدیگر تنظیم شده،‌ قیمت بیمه بدنه این خودرو در شرکت‌های مختلف بیمه، متفاوت است؛ به همین دلیل، استعلام قیمت و مقایسه پوشش‌های بیمه‌ای مختلف آن در شرکت‌های مختلف، قبل از خرید بیمه‌نامه ضروری به نظر می‌آید.

قیمت بیمه بدنه پژو 206 با تخفیف

قیمت بیمه بدنه بر حسب ارزش خودرو و پوشش‌هایی که شما انتخاب می‌کنید،‌ تعیین می‌شود. یکی از موارد مثبت در خرید بیمه خودرو این است که با افزایش تخفیف‌های شما، قیمت آن کاهش پیدا می‌کند. تخفیف‌های بیمه بدنه پژو 206 به شرح زیر هستند:

تخفیف خرید نقدی بیمه بدنه پژو 206: بسیاری از شرکت‌های بیمه برای افرادی که حق‌بیمه خود را به شکل نقدی پرداخت می‌کنند تا 10 درصد تخفیف در نظر می‌گیرند.

 تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه خودرو پژو 206: اگر در طول مدت بیمه‌نامه دچار حادثه نشوید و از شرکت بیمه خسارتی دریافت نکنید، به شما تخفیف عدم خسارت تعلق می‌گیرد. برخی از شرکت‌ها نهایتا تا 4 سال و بعضی دیگر تا 5 سال به مشتریان خود، تخفیف عدم خسارت می‌دهند و بعد از این سال‌ها، درصد تخفیف ثابت باقی می‌ماند.

تخفیف بیمه شخص ثالث برای بیمه بدنه پژو 206: شرکت‌های تعاون، رازی، پارسیان، سامان و سینا به افرادی که تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث داشته باشند، روی حق بیمه بدنه پژو 206 هم تخفیف قائل می‌شوند.

تخفیف صفر کیلومتر بیمه بدنه پژو 206: ملاک اعمال تخفیف صفر کیلومتر برای خودرو، تاریخ ترخیص آن است. مدت زمان اعمال تخفیف صفر کیلومتر می‌تواند در شرکت‌های مختلف، تفاوت داشته باشد.

با وجود تنوع در تخفیف‌های بیمه بدنه پژو 206، شرکت‌ها نباید بیشتر از 70 درصد (البته این درصد در شرکت‌های بیمه متفاوت است) برای افراد تخفیف در نظر بگیرند. بعضی از شرکت‌ها حداکثر تخفیف را اعمال می‌کنند و بعضی کمتر از این مقدار را در نظر می‌گیرند.

بیمه بدنه پژو 206 قسطی

برای خرید قسطی بیمه بدنه پژو 206 کافی است، اطلاعات لازم را در صفحه خرید بیمه بدنه در وب‌سایت ازکی وارد کنید و وارد صفحه مقایسه قیمت شوید. شرکت‌هایی که امکان ارائه خدمات به‌صورت قسطی را دارند، با عبارت «امکان خرید اقساطی با چک» مشخص شده‌اند.

در حال حاضر ساکنان شهرهای تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان،‌ قم،‌ اهواز،‌ تبریز،‌ همدان و تمام شهرهای استان گیلان می‌توانند بیمه بدنه پژو 206 قسطی را آنلاین تهیه کنند.

بهترین بیمه بدنه پژو 206

برای خرید بهترین بیمه بدنه پژو 206 باید به معیارهای مختلفی توجه کنید و پوشش‌های متناسب با خواسته‌های خود را انتخاب نمایید. مثلا خرید پوشش سرقت درجا کمک می‌کند تا در موارد دزدی از ماشین (بدون جابه‌جا کردن آن) خسارتتان را از شرکت بیمه بگیرید. از دیگر معیارهای خرید بهترین بیمه بدنه پژو 206 باید به میزان فروش شرکت‌ها، توانگری مالی آن‌ها، تخفیفات ویژه و درصد فرانشیز کسر شده در خسارت قابل پرداخت، اشاره کرد.

خرید بیمه بدنه پژو 206 از ازکی

ازکی بهترین گزینه برای استعلام بیمه بدنه 206 است؛ چراکه کار با آن ساده و راحت بوده و شما می‌توانید با زدن گزینه «بدنه» در صفحه اول و وارد کردن اطلاعات خود، قیمت شرکت‌های مختلف بیمه را مشاهده کنید. بعد از مقایسه و انتخاب پوشش‌های دلخواه هم کافی است تا شرکت بیمه مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید. در مرحله بعدی، بازدید بدنه خودرو انجام می‌شود که در ازکی سه روش مختلف برای آن وجود دارد: بازدید در محل، بازدید توسط خودتان یا بازدید در مراکز منتخب.

همان‌طور که می‌بینید، با خرید آنلاین بیمه بدنه 206‌ در ازکی، تمام فرآیند خرید بیمه در ظرف کمتر از چند دقیقه انجام می‌شود و ما بیمه‌نامه را رایگان برای شما ارسال می‌کنیم. در صورت نیاز به پشتیبانی در هر یک از فرآیندهای خرید و صدور بیمه بدنه پژو 206‌ هم ما 24 ساعته در تمام روزهای هفته پاسخگوی شما هستیم.