ازکی
 ازکی

بیمه شخص ثالث 206

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث 206

تولید ماشین سواری پژو 206‌ از سال 1998 میلادی شروع شد و تا امروز با 6‌ تیپ تولید می‌شود. خودرویی که در کشور ما هم طرفداران زیادی دارد و هر سال ده‌ها هزار دستگاه از آن تولید می‌شود. اگر شما هم یکی از صاحبان این ماشین هستید باید بدانید که خرید بیمه شخص ثالث پژو 206‌ مانند بیمه شخص ثالث دیگر ماشین‌ها اجباری است. ما بهترین راه برای مقایسه، استعلام و خرید بیمه پژو 206‌ را برای شما فراهم کرده‌ایم.

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث پژو 206

تولید ماشین 206 در ایران از سال 1380 شروع شد و شش مدل از آن در بازار ایران وجود دارد. فرقی ندارد شما می‌خواهید از قیمت بیمه شخص ثالث پژو 206 تیپ 2‌ قدیمی مطلع شوید یا قصد استعلام بیمه شخص ثالث پژو 206‌ تیپ 5 صفر را دارید در هر صورت عوامل زیر قیمت بیمه 206‌ شما را مشخص می‌کند:

  • نرخ بیمه شخص ثالث پژو 206 (این مبلغ برای هر دسته بندی خودرویی هر سال توسط بیمه مرکزی تعیین می‌شود و ارتباط مستقیم با نرخ دیه در هر سال دارد)
  • جریمه دیرکرد تمدید بیمه نامه شخص ثالث 206
  • میزان پوشش مالی بیمه شخص ثالث پژو 206
  • تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶
  • مدت اعتبار بیمه نامه 206 (کوتاه مدت یا یک‌ساله)
  • سال تولید و ساخت ماشین ۲۰۶

قیمت بیمه شخص ثالث پژو 206 با تخفیف

تخفیف بیمه شخص ثالث 206‌ در واقع همان درصد تخفیف عدم خسارت است. به ازای هر سال نداشتن تصادف (استفاده نکردن از بیمه شخص ثالث ۲۰۶) شرکت‌های بیمه به شما ۵٪ تخفیف می‌دهند. جدول تخفیف بیمه ۲۰۶ را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

تخفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال اول تخفیف5%
سال دوم تخفیف10%
سال سوم تخفیف15%
سال چهارم تخفیف20%
سال پنجم تخفیف25%
سال ششم تخفیف30%
سال هفتم تخفیف35%
تخفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال هشتم تخفیف40%
سال نهم تخفیف45%
سال دهم تخفیف50%
سال یازدهم تخفیف55%
سال دوازدهم تخفیف60%
سال سیزدهم تخفیف65%
سال چهاردهم تخفیف70%

بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ قسطی

خرید بیمه شخص ثالث ۲۰۶ اجباری است و در شرایط حادثه به کمک ما می‌آید. از طرفی قیمت بیمه شخص ثالث زیاد است و شاید خرید قسطی بیمه شخص ثالث ۲۰۶ را ترجیح بدهید. ما در ازکی این امکان خرید اقساطی بیمه شخص ثالث را برای شما فرآهم کرده‌ایم. شرکت‌هایی که امکان خرید قسطی را دارند با برچسب، در صفحه استعلام قیمت بیمه ۲۰۶ مشخص شده‌اند. با پرداخت مبلغ کمی از هزینه بیمه نامه می توانید بیمه شخص ثالث خود را خریداری و باقی هزینه را بصورت اقساط بازپرداخت نمایید.

بهترین بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶

هنگام خرید بهترین بیمه شخص ثالث 206 باید در انتخاب سقف پوشش مالی دقت کنید. حداقل تعهد مالی در سال ۱۴۰۱، ۲۰ میلیون تومان و حداکثر آن ۴۰۰ میلیون تومان است. بهترین بیمه ۲۰۶ علاوه بر قیمت مناسب باید پوشش مالی کافی برای جبران خسارت را هم داشته باشد. برای انتخاب بهترین از بین شرکت‌های بیمه موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • میانگین امتیاز کاربران ازکی: کاربران ازکی از ۱ تا ۵ بر اساس حق بیمه، خسارت پرداختی، پوشش‌های بیمه‌ای، پشتیبانی و خدمات به هر شرکت بیمه امتیاز می‌دهند.
  • شعب پرداخت خسارت: تعداد شعب پرداخت خسارت در سراسر کشور مهم است تا در شرایط حادثه کارتان ساده‌تر باشد.
  • توانایی انجام تعهدات (توانگری مالی): توانایی انجام تعهدات مالی شرکت‌های بیمه از بالاترین 5 تا کمترین 1 به معنی توانایی مالی آن شرکت در پرداخت خسارت و انجام تعهدات است.

خرید بیمه شخص ثالث پژو 206 از ازکی

برای خرید آنلاین بیمه ثالث پژو ۲۰۶ کافی است وارد سایت ازکی شوید و اطلاعات خود را وارد کنید. استعلام بیمه شخص ثالث 206‌ شرکت‌های مختلف به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید پوشش مالی دلخواه خود را انتخاب کنید. بعد از مقایسه بیمه شخص ثالث ۲۰۶ در شرکت‌های بیمه مختلف، بهترین را انتخاب کنید و ماشینتان را در کم‌تر از چند دقیقه آنلاین بیمه کنید. نیازی به دریافت نسخه کاغذی بیمه ثالث ۲۰۶ نیست، اما در صورت تمایل ما آن را رایگان برایتان ارسال می‌کنیم.