ازکی
 ازکی

بیمه شخص ثالث پژو 206 sd

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث پژو 206 sd

پژو 206 sd یکی از محصولات پرطرفدار شرکت ایران‌خودرو است که اولین بار در سال 1386 عرضه شده است. تفاوت این ماشین با خودرو 206 هاچ‌بک، اضافه شدن یک صندوق به قسمت عقب این ماشین بود. همین تغییر ساده باعث شد تا این مدل از پژو 206 به‌عنوان به یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین محصولات شرکت ایران خودرو تبدیل شود. 

روی بورس بودن پژو 206 sd در تمام این سال‌ها همچنین باعث شده تا بیمه شخص ثالث پژو 206 sd هم یکی از پرتعدادترین بیمه‌ نامه‌های ثالث صادر شده توسط شرکت‌های بیمه در کشور باشد. بیمه‌ شخص ثالث پژو 206 صندوق‌دار تمامی خسارت‌های جانی و مالی واردشده شده به اشخاص ثالث ازجمله فوت، نقص عضو و هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه و همچنین هزینه‌های تعمیر و بازسازی ماشین آسیب‌دیده یا حتی اجسام ثابت را به زیان‌دیدگان پرداخت ‌می‌کند.

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث پژو 206 sd

به‌طور کلی قیمت پایه بیمه شخص ثالث برای انواع ماشین‌ها از جمله پژو 206 صندوق‌دار به نرخ دیه هر سال بستگی دارد. البته عوامل دیگری مثل تعداد سیلندر و ... هم روی نرخ پایه بیمه شخص ثالث برای ماشین‌های مختلف اثر می‌گذارد. مثلا پژو 206 sd  در دسته ماشین‌های 4 سیلندر قرار می‌گیرد و بر اساس جدول قیمت پایه بیمه شخص ثالث 1401، مبلغ حق بیمه پایه برای تمامی تیپ و مدل‌های این ماشین از سوی بیمه مرکزی 3263000 تومان اعلام شده است. 

البته این حق بیمه شامل حداقل تعهدات مالی بیمه ثالث در سال 1401 یعنی 20 میلیون تومان است. بهتر است میزان تعهدات مالی بیمه شخص ثالث را بیشتر از کف مبلغ تعیین‌شده از سوی بیمه مرکزی انتخاب کنیم. هرچقدر هم سقف تعهدات مالی برای بیمه نامه بخریم،‌  مبلغ حق بیمه بیشتری هم باید پرداخت کنیم.

علاوه بر این‌ها مدت زمان قرارداد بیمه نامه یا نوع کاربری ماشین و حتی درصد تخفیف عدم خسارت و میزان جریمه دیرکرد هم می‌تواند قیمت بیمه شخص ثالث را برای یک ماشین پژو 206 sd بالا و پایین کند. مثلا اگر از این ماشین در آژانس‌ها و تاکسی‌های اینترنتی استفاده می‌کنید و کاربری مسافرکشی دارد، باید حدود 10% حق بیمه بیشتری نسبت به نرخ پایه پرداخت کنید.

خیلی ساده و راحت می‌توانید در سایت ازکی قیمت بیمه شخص ثالث برای ماشین 206 صندوق‌دار خود را براساس سال ساخت و نوع کاربری و درصد تخفیف بیمه نامه قبلی استعلام بگیرید. درضمن می‌توانید قیمت بیمه شخص ثالث پژو 206 sd را در شرکت‌های بیمه مختلف با هم مقایسه کنید و یک بیمه نامه با پوشش مالی کافی و بهترین قیمت بخرید.

قیمت بیمه شخص ثالث پژو 206 sd با تخفیف

با بالا رفتن قیمت پژو 206 sd قیمت بیمه شخص ثالث آن هم بیشتر شده و ممکن است خیلی وقت‌ها باعث شود، تمدید بیمه نامه را پشت گوش بیندازیم.

یک راه ساده و کاربردی برای کاهش قیمت بیمه شخص ثالث پژو 206 sd، رعایت قوانین رانندگی و بهره‌مندی از تخفیف عدم خسارت است. تخفیف عدم خسارت شامل بیمه‌شده‌هایی می‌شود که در طول مدت قرارداد بیمه نامه، تصادف نکنند و از شرکت بیمه خسارت نگیرند. مقدار و نرخ تخفیفات عدم خسارت هم به‌صورت سالانه محاسبه می‌شود:

 

تخفیف عدم خسارت

درصد تخفیف 

سال اول

سال دوم

10٪

سال سوم

15٪

سال چهارم

20٪

سال پنجم

25٪

سال ششم

30٪

سال هفتم

35٪

سال هشتم

40٪

سال نهم

45٪

سال دهم

50٪

سال یازدهم

55٪

سال دوازدهم

60٪

سال سیزدهم

65٪

سال چهاردهم

70٪

 

 

همچنین تقریبا تمامی شرکت‌های بیمه یک تخفیف ویژه هم برای خودروهای صفرکیلومتر درنظر می‌گیرند. یعنی اگر از تحویل یا پلاک کردن پژو 206 sd فقط سه ماه گذشته باشد، در زمان محاسبه قیمت نهایی بیمه ثالث تا 5 درصد تخفیف خودرو صفر کیلومتر به بیمه‌شده تعلق می‌گیرد.

بیمه شخص ثالث پژو 206 sd قسطی

بیمه شخص ثالث برای همه ماشین‌‌ها از جمله پژو 206 sd اجباری است. منتها احتمالا خرید نقدی بیمه نامه ثالث برای پژو 206 sd ممکن است برای خیلی‌ها سنگین باشد. برای همین ازکی امکانی فراهم کرده تا درصورت نیاز و تمایل بتوانید بیمه شخص ثالث پژو 206 sd  خود را قسطی هم خریداری و تمدید کنید. با خرید اقساطی بیمه شخص ثالث از ازکی تنها با پرداخت بخشی از هزینه بیمه نامه شما صادر شده و مابقی مبلغ را بصورت اقساطی پرداخت می کنید. 

بهترین بیمه شخص ثالث پژو 206 sd

برای خرید بهترین بیمه شخص ثالث پژو 206 sd، بهتر است پیش از خرید شرایط، پوشش ها و قیمت بیمه شخص ثالث شرکت های مختلف را با هم مقایسه و بیمه نامه مناسب خود را پیدا کنید. یکی از مزایای ازکی در انتخاب بیمه شخص ثالث امکان استعلام قیمت و شرایط شرکت های مختلف ارائه دهنده بیمه بدنه است. اما بصورت کلی در نظر داشته باشید که هنگام خرید بیمه بدنه حواستان به نکات زیر باشد:

  • سقف تعهدات مالی مناسب را بخرید و نه الزاما حداقل تعهدات مالی. 
  • تعداد شعب نمایندگی و پرداخت خسارت شرکت بیمه انتخابی را درنظر داشته باشید. 

خرید بیمه شخص ثالث پژو  206 sd از ازکی        

خرید بیمه شخص ثالث پژو 206 sd از ازکی بسیار راحت است و تنها چند دقیقه وقت نیاز دارد. فقط باید در فرم مربوطه در صفحه استعلام و خرید بیمه شخص ثالث در سایت اطلاعاتی مثل مدل و تیپ پژو 206 صندوق‌دار و ‌ سال ساخت و نوع کاربری آن را وارد کنید. سپس از شما درباره شرکت بیمه قبلی و تعداد سال‌های تخفیف عدم خسارت،‌ و همین‌طور میزان پوشش مالی دلخواه،‌ مدت قرارداد و ... پرسیده می‌شود. در مرحله بعد قیمت بیمه شخص ثالث برای پژو 206 صندوق‌دار شما در شرکت‌های مختلف نشان داده می‌شود و می‌توانید بعد از مقایسه شرایط و قیمت بهترین گزینه را انتخاب کرده و به‌صورت آنلاین بخرید.