ازکی
 ازکی

بیمه بدنه پژو 207

third-party-van-notitle
درباره بیمه بدنه پژو 207

تولید پژو 207 محصول کشور فرانسه از سال ۱۳۹۵ در ایران آغاز شد. پژو 207 شباهت زیادی به خودروی ۲۰۶ دارد و بسیار پرطرفدار است. قیمت پژو 207 در مقایسه با دیگر ماشین‌ها متوسط است و آپشن‌های زیادی دارد اما متاسفانه شاهد حوادث بسیار برای آن هستیم. از طرفی آمار سرقت پژو 207 بالا است. به همین دلیل خرید بیمه بدنه پژو 207 ضروری است. در ادامه اطلاعات کامل درباره خرید و استعلام قیمت بیمه بدنه پژو 207 را بررسی می‌کنیم.

استعلام قیمت بیمه بدنه پژو 207

بیمه بدنه پژو 207 زیر شاخه بیمه خودرو است. برخلاف بیمه شخص ثالث که قیمتش در شرکت‌های مختلف بسیار نزدیک به یکدیگر است،‌ قیمت بیمه بدنه پژو 207 در هر شرکت بیمه متفاوت است. به همین دلیل استعلام قیمت بیمه بدنه پژو 207 و مقایسه پوشش های بیمه بدنه پژو 207 در شرکت‌های مختلف ضروری است. 

قیمت بیمه بدنه پژو 207 با تخفیف

قیمت بیمه بدنه پژو 207 به ارزش خودروی شما و پوشش‌هایی که انتخاب کرده‌اید، بستگی دارد. قیمت بیمه بدنه پژو 207 با تخفیف تا ۷۰٪ کاهش می‌یابد. تخفیف های بیمه بدنه پژو 207 به شرح زیر هستند:

  • تخفیف خرید نقدی بیمه بدنه پژو 207: بسیاری از شرکت‌های بیمه برای افرادی که حق‌بیمه خود را به شکل نقدی پرداخت می‌کنند تا 10 درصد تخفیف در نظر می‌گیرند.
  • تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه پژو 207: اگر بیمه‌گزار در طول مدت بیمه‌نامه دچار حادثه نشود و از شرکت بیمه خسارتی دریافت نکند، تخفیف عدم خسارت می‌گیرد. برخی از شرکت‌ها نهایتا تا 4 سال و بعضی دیگر تا 5 سال به مشتریان خود، تخفیف عدم خسارت می‌دهند و بعد از این سال‌ها، درصد تخفیف ثابت می‌ماند.
  • تخفیف ثالث برای بیمه بدنه پژو 207: شرکت‌های تعاون، رازی، پارسیان، سامان و سینا به بیمه‌گزارانی که تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث داشته باشند، روی حق بیمه بدنه پژو 207 تخفیف می‌دهند.
  • تخفیف صفر کیلومتر بیمه بدنه پژو 207: ملاک اعمال تخفیف صفر کیلومتر تاریخ ترخیص خودرو است. مدت زمان اعمال تخفیف صفر کیلومتر در شرکت‌های مختلف، متفاوت است.

بیمه بدنه پژو 207 قسطی

برای خرید بیمه بدنه پژو 207 می توانید با مراجعه به ازکی، شرایط و پوشش های شرکت مختلف ارائه دهننده بیمه بدنه را با هم مقایسه کنید. ازکی همچنین برای سهولت پرداخت هزینه بیمه نامه امکان خرید اقساطی بیمه بدنه را برای کاربران فراهم کرده است. در این حالت پس از انتخاب بیمه نامه تنها بخشی از مبلغ آن را پرداخت و مابقی هزینه را بصورت اقساطی و ماهانه می پردازید.

بهترین بیمه بدنه پژو 207

بهترین بیمه بدنه پژو 207 برای هر شخصی متفاوت است. پوشش‌های متناسب با خواسته‌های شما یکی از مهم‌ترین معیارها است. مثلا اگر پارکینگ ندارید، انتخاب پوشش سرقت درجا کمک می‌کند تا در شرایط دزدی از ماشین (بدون جابه‌جا کردن آن) خسارت تان را از شرکت بیمه بگیرید. قیمت بیمه بدنه پژو 207‌ در کنار سقف پوشش‌ها بهترین بیمه بدنه 207‌ را تعیین می‌کند.

خرید بیمه بدنه پژو 207 از ازکی

ازکی مرجع خرید آنلاین بیمه بدنه پژو ۲۰۷ است. کافی است اطلاعات ماشینتان را در سایت وارد کنید تا استعلام بیمه بدنه 207 شرکت‌های مختلف بیمه به شما نمایش داده شود. در همین قسمت می‌توانید پوشش‌های دلخواه خود را انتخاب کنید و در نهایت بهترین بیمه بدنه را بخرید. برای بازدید هم سه گزینه بازدید توسط خودتان، بازدید توسط کارشناس و مراجعه به مراکز بازدید را پیش روی خود دارید. در نهایت می‌توانید خرید آنلاین بیمه بدنه پژو 207 را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهید.