بیمه شخص ثالث پژو 207

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث پژو 207

پژو 207 در ایران اولین بار در سال 1386 و توسط شرکت ایران‌خودرو عرضه شد. این ماشین از نظر ظاهری و بدنه خیلی شبیه به ماشین 206 تیپ 5 است. جالب است بدانید که پژو ۲۰۷ موجود در خیابان‌های ایران کاملا با هم‌نام فرانسوی خود یعنی پژو ۲۰۷ فرانسوی تفاوت دارد. درواقع پژو ۲۰۷ ساخته ایران‌خودرو، بیشتر یک مدل فیس لیفت شده پژو ۲۰۶ است.

اگر شما هم از طرفداران پژو 207 هستید و می‌خواهید با خیال راحت با ماشین کوچک و زیبا و درعین حال قدرتمند خود، در خیابان‌ها و جاده‌ها رانندگی کنید حتما باید بیمه شخص ثالث پژو 207 با پوشش‌های کافی بخرید. پوشش های بیمه‌ شخص ثالث پژو 207 هم عبارتند از:

 • پوشش خسارت‌های جانی اشخاص ثالث ازجمله فوت، نقص عضو و هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه 
 • پوشش خسارت مالی اشخاص ثالث شامل جبران هزینه‌های تعمیر و بازسازی ماشین آسیب‌دیده شخص ثالث، برخورد با اجسام ثابت یا حیوانات
 • پوشش خسارت‌های جانی خود راننده 207

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث پژو 207

پژو 207 یک ماشین‌ 4 سیلندر است. همان‌طور هم که می‌دانید نرخ پایه بیمه شخص ثالث برای همه ماشین‌ها با توجه به تعداد سیلندر و همین‌طور مبلغ دیه انسان کامل در هر سال مشخص می‌شود. در سال 1401 نرخ پایه بیمه شخص ثالث برای ماشین‌های چهار سینلندر مثل پژو 207، از سوی بیمه مرکزی 3263000 تومان تعیین شده است. 

البته قیمت نهایی بیمه شخص ثالث پژو 207 براساس عوامل زیر محاسبه می‌شود:

 • سال ساخت
 • میزان تعهدات مالی بیمه نامه
 • مدت زمان قرارداد بیمه نامه 
 • نوع کاربری ماشین (شخصی یا مسافرکشی)
 • درصد تخفیف عدم خسارت
 • میزان جریمه دیرکرد 

اگر می‌خواهید دقیقا بدانید قیمت بیمه شخص ثالث پژو 207 برای ماشین شما چقدر است، می‌توانید در سایت ازکی از قیمت بیمه شخص ثالث برای ماشین 207 موردنظر استعلام بگیرید. استعلام قیمت بیمه شخص ثالث پژو 207 در ازکی بر اساس سال ساخت و نوع کاربری و درصد تخفیف بیمه نامه قبلی به شما اعلام می‌شود. همچنین می‌توانید قیمت بیمه شخص ثالث پژو 207 با این مشخصات را در شرکت‌های بیمه مختلف ببینید و با هم مقایسه کنید.

قیمت بیمه شخص ثالث پژو 207 با تخفیف

ماشین پژو 207 یکی از ماشین‌های با قیمت متوسط رو به بالا محسوب می‌شود. اگر می‌خواهید یک بیمه شخص ثالث پژو 207 با قیمت مناسب‌تر و پایین‌تر بخرید، می‌توانید روی تخفیفات بیمه شخص ثالث پژو 207 حساب کنید. 

به‌طور کلی تقریبا همه شرکت‌های بیمه دو تخفیف زیر را برای کاهش قیمت بیمه شخص ثالث پژو 207 درنظر می‌گیرند:

تخفیف عدم خسارت:

این تخفیف به بیمه‌شده‌هایی تعلق می‌گیرد که در طول مدت قرارداد بیمه نامه، تصادف نکنند و از شرکت بیمه خسارت نگیرند. نحوه محاسبه درصد تخفیف عدم خسارت هم به‌صورت سالانه است:

 

درصد تخفیف 

تخفیف عدم خسارت

سال اول

10٪

سال دوم

15٪

سال سوم

20٪

سال چهارم

25٪

سال پنجم

30٪

سال ششم

35٪

سال هفتم

40٪

سال هشتم

45٪

سال نهم

50٪

سال دهم

55٪

سال یازدهم

60٪

سال دوازدهم

65٪

سال سیزدهم

70٪

سال چهاردهم

 

تخفیف خودرو صفر کیلومتر: 

تخفیف خودرو صفر کیلومتر شامل ماشین‌هایی می‌شود که نهایتا 3 ماه از تاریخ تحویل آن‌ها یا پلاک‌کردنشان گذشته باشد. در این صورت تا 5 درصد از قیمت نهایی بیمه شخص ثالث پژو 207 کسر می‌شود. 

بیمه شخص ثالث پژو 207 قسطی

پژو 207 به ‌دلیل شتاب خوب و عملکرد مناسب موتور و گیربکس، توانسته بازار خرید و فروش خوبی در کشور داشته باشد. داشتن بیمه شخص ثالث همانند سایر وسایل نقلیه برای پژو 207 هم اجباری است. اگر با وجود تخفیفات این بیمه نامه، همچنان خرید و تمدید آن به‌ صورت یک‌ جا برایتان سنگین است، می‌توانید خیلی راحت با خرید اقساطی بیمه شخص ثالث از ازکی بیمه نامه خودتان را به سادگی در کوتاهترین زمان خریداری کنید.

بهترین بیمه شخص ثالث پژو 207

کاربرهای ازکی معمولا در سایت بهترین بیمه‌نامه‌ها را به هم معرفی می‌کنند. یعنی با توجه به مقدار حق بیمه، سقف خسارت پرداختی، پاسخگویی و خدمات پرداخت خسارت از ۱ تا ۵ به شرکت‌های بیمه امتیاز می‌دهند. معمولا بهترین بیمه شخص ثالث پژو 207 ویژگی‌های زیر را دارد:

 • سقف تعهدات مالی مناسب و بیشتر از حداقل تعهدات مالی (حداقل تعهدات مالی بیمه ثالث سال 1401 مبلغ 20 میلیون تومان است.)
 • شعب نمایندگی و پرداخت خسارت در تعداد بالا 

خرید بیمه شخص ثالث پژو 207 از ازکی        

می‌توانید از ازکی بیمه شخص ثالث پژو 207 را آنلاین بخرید. برای این کار باید وارد صفحه استعلام و خرید بیمه شخص ثالث در سایت شوید. سپس در فرم مربوطه اطلاعاتی مثل مدل و تیپ پژو 207 و ‌ سال ساخت و نوع کاربری آن را ثبت کنید. سپس باید نام شرکت بیمه قبلی و تعداد سال‌های تخفیف عدم خسارت و همین‌طور میزان پوشش مالی انتخابی،‌ مدت قرارداد و ... را مشخص کنید. در مرحله بعد براساس همین اطلاعات قیمت بیمه شخص ثالث برای پژو 207 در شرکت‌های مختلف نشان داده می‌شود و می‌توانید بعد از مقایسه شرایط و قیمت بهترین گزینه را انتخاب کرده و بخرید.