ازکی
 ازکی

بیمه شخص ثالث پژو پارس

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث پژو پارس

پژو پارس یا همان پرشیا یکی از محصولات محبوب شرکت ایران‌خودرو است که از سال 1379 تولید می‌شود. این خودرو طرفداران زیادی در سراسر کشور دارد و سالانه ده‌ها هزار دستگاه از آن تولید می‌شود. اگر ماشین شما هم پژو پارس است باید بدانید که خرید بیمه شخص ثالث پژو پارس‌ مانند بیمه شخص ثالث برای سایر ماشین‌ها اجباری است. ما بهترین راه برای مقایسه، استعلام و خرید بیمه پژو پارس‌ را برای شما فراهم کرده‌ایم.

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث پژو پارس

بیمه پژو پارس یک راه بسیار مطمئن است تا شما بتوانید با خیال راحت‌تری جاده‌های ایران را زیر پا بگذارید. خدمات و پوشش‌های بیمه پرشیا در صورت ایجاد خسارت‌های جانی و مالی تکیه‌گاه بزرگی به شمار می‌روند. نکته مهم اینجا است که بالا بودن قیمت این ماشین در بازار باعث افزایش قابل‌توجه قیمت بیمه پژو پارس شده است.

به همین دلیل شما پیش از هر چیز باید استعلام قیمت بیمه شخص ثالث پارس را بگیرید. موارد مختلفی بر روی قیمت این بیمه‌نامه‌ها تاثیرگذار است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نرخ دیه سالیانه
  • ارزش خودرو
  • کاربری
  • تخفیف‌های بیمه پژو پارس
  • پوشش‌های بیمه شخص ثالث پرشیا

بیمه مرکزی در زمان تعیین نرخ پایه بیمه شخص ثالث همه خودروها، ازجمله پژو پارس، به سه مورد ابتدای این فهرست توجه ویژه‌ای می‌کند. اما دو مورد آخر در دست شرکت‌های بیمه‌گذار است. به همین دلیل است که شما باید پس از بررسی کامل شرکت‌های بیمه، برای خرید یا تمدید بیمه خود اقدام کنید.

قیمت بیمه شخص ثالث پژو پارس با تخفیف

قیمت بیمه شخص ثالث پرشیا به نسبت گران است و تخفیف عدم خسارت می‌تواند تا ۷۰٪ از آن کم کند. تخفیف بیمه شخص ثالث پارس‌ به ازای هر سال نداشتن تصادف (استفاده نکردن از بیمه شخص ثالث پارس) ۵٪ است. جدول تخفیف بیمه پژو پارس را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

تخفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال اول تخفیف5%
سال دوم تخفیف10%
سال سوم تخفیف15%
سال چهارم تخفیف20%
سال پنجم تخفیف25%
سال ششم تخفیف30%
سال هفتم تخفیف35%

 

خفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال هشتم تخفیف40%
سال نهم تخفیف45%
سال دهم تخفیف50%
سال یازدهم تخفیف55%
سال دوازدهم تخفیف60%
سال سیزدهم تخفیف65%
سال چهاردهم تخفیف70%

 

بیمه شخص ثالث پژو پارس قسطی

قانون همه صاحبان و رانندگان خودرو را به خرید بیمه شخص ثالث پژو پارس ملزم کرده است و این بیمه در زمان حادثه خسارت‌های مالی اشخاص ثالث و همه خسارت‌های جانی را جبران می‌کند (به کمک پوشش راننده مقصر حادثه) از طرفی قیمت بیمه شخص ثالث زیاد است و شاید خرید قسطی بیمه شخص ثالث پارس را ترجیح بدهید. ما در ازکی این امکان خرید اقساطی بیمه شخص ثالث را برای شما فراهم کرده ایم. شرکت‌هایی که امکان خرید قسطی را دارند با برچسب، در صفحه استعلام قیمت بیمه پارس مشخص شده‌اند. پس از انتخاب بیمه نامه با پرداخت بخش کمی از مبلغ بیمه نامه صادر و باقی هزینه را می توانید بصورت اقساطی پرداخت نمایید. 

بهترین بیمه شخص ثالث پژو پارس

هنگام خرید بهترین بیمه شخص ثالث پارس باید به دو مورد توجه کنید: یک، پوشش‌های مالی بیمه شخص ثالث پژو پارس و دو شرکت بیمه‌ای که از آن خرید می‌کنید. حداقل پوشش مالی تو سال ۱۴۰۱، ۲۰ میلیون تومان و حداکثر آن ۴۰۰ میلیون تومان است. برای انتخاب بهترین شرکت بیمه برای خرید بیمه پژو پارس هم باید سه مورد زیر را در نظر بگیرید:

  • میانگین امتیاز کاربران ازکی (کاربران ازکی از ۱ تا ۵ به هر شرکت بیمه امتیاز می‌دهند)
  • تعداد شعب پرداخت خسارت
  • توانایی انجام تعهدات (توانگری مالی)

خرید بیمه شخص ثالث پژو پارس از ازکی

ازکی فرصت مقایسه میان شرکت‌های مختلف را در زمان خرید آنلاین بیمه پژو پارس برای شما فراهم کرده است. با استفاده از خدمات مشاوره‌ای ما، شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز و هر روز هفته، سوالات خود را با کارشناسان در میان بگذارید و از راهنمایی آن‌ها استفاده کنید.

زمانی که محصول موردنظر خود را انتخاب کردید؛ به‌راحتی از طریق وب‌سایت ازکی برای خرید آن اقدام کنید. و در صورت تمایل بیمه شخص ثالث پژو پارس را بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای برای ارسال، درب منزل خود تحویل بگیرید. لازم است بدانید که داشتن نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث پژو پارس الزامی نیست.