بیمه بدنه کوییک

third-party-van-notitle
درباره بیمه بدنه کوییک

تولید خودرو کوییک از سال 1395 توسط کارخانه سایپا شروع شد. کوییک رقیب سایپا برای ۲۰۶ ایران خودرو است. خودرویی که در دسته کراس اورهای کوچک قرار می‌گیرد. کوییک در انواع مختلف مثل کوییک R‌ و کوییک R پلاس تولید می‌شود. خودرویی با کیفیت و البته قیمت متوسط که این روزها جزو محصولات پرفروش است. خرید بیمه بدنه کوییک ضروری است تا در مواردی مثل تصادف‌هایی که خودمان مقصریم یا سرقت نگرانی مالی نداشته باشیم. در ادامه اطلاعات لازم برای استعلام قیمت بیمه بدنه کوییک پلاس و معمولی و خرید آنلاین بیمه بدنه کوییک را بررسی می‌کنیم.

استعلام قیمت بیمه بدنه کوییک

 قیمت بیمه بدنه کوییک با توجه به پوشش‌هایی که انتخاب می‌کنید، تغییر می‌کند. از طرفی برخلاف بیمه شخص ثالث، نرخ بیمه بدنه کوییک در هر شرکت بیمه متفاوت است و باید برای بهترین انتخاب، استعلام قیمت بیمه بدنه کوییک را از شرکت‌های مختلف بیمه بگیریم. ازکی این امکان را به شما می‌دهد تا استعلام آنلاین بیمه بدنه کوییک را در کم‌تر از چند دقیقه از شرکت‌های مختلف بگیرید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید و سپس بهترین بیمه بدنه کوییک R یا معمولی را بخرید.

قیمت بیمه بدنه کوییک با تخفیف

قیمت بیمه بدنه کوییک اتومات،‌ قیمت بیمه کوییک دنده‌ای و قیمت بیمه کوییک R متناسب با ارزش خودرو و پوشش‌هایی که انتخاب می‌کنید،‌ تعیین می‌شود. قیمت بیمه بدنه کوییک با تخفیف کاهش می‌یابد. تخفیف های بیمه بدنه کوییک به شرح زیر هستند:

  • تخفیف خرید نقدی بیمه بدنه کوییک: اکثر شرکت‌های بیمه برای پرداخت نقدی حق بیمه بدنه کوییک تا 10 درصد تخفیف درنظر می‌گیرند.
  • تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه کوییک: اگر در طول مدت اعتبار بیمه نامه بدنه کوییک دچار حادثه نشوید و از شرکت بیمه خسارتی دریافت نکنید، تخفیف عدم خسارت می‌گیرید. بعضی از شرکت‌ها تا 4 سال و بعضی دیگر تا 5 سال، تخفیف عدم خسارت می‌دهند.
  • تخفیف ثالث برای بیمه بدنه کوییک: شرکت‌های تعاون، رازی، پارسیان، سامان و سینا به بیمه‌گزارانی که تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث داشته باشند، روی حق بیمه بدنه کوییک تخفیف می‌دهند.
  • تخفیف صفر کیلومتر بیمه بدنه کوییک: ملاک اعمال تخفیف صفر کیلومتر کوییک تاریخ ترخیص خودرو است. شرایط اعمال تخفیف صفر کیلومتر در شرکت‌های مختلف، متفاوت است.

با وجود تنوع در تخفیف‌های بیمه بدنه، شرکت‌ها نباید بیشتر از 70 درصد (این درصد در شرکت‌های بیمه متفاوت است) تخفیف بدهند. بعضی از شرکت‌ها حداکثر تخفیف را اعمال می‌کنند و بعضی حتی کمتر از این مقدار را در نظر می‌گیرند،‌ البته لزوما هرچه تخفیف بیشتر باشد قیمت بیمه بدنه کوییک ارزان‌تر نمی‌شود. بلکه قیمت نهایی به نرخ پایه بیمه بدنه کوییک در هر شرکت بیمه بستگی دارد.

بیمه بدنه کوییک قسطی

امکان خرید قسطی بیمه بدنه کوییک فراهم شده است. براید خرید اقساطی باید اطلاعات لازم را در صفحه خرید بیمه بدنه کوییک ازکی وارد کنید و وارد صفحه مقایسه قیمت بیمه بدنه کوییک شوید. شرکت‌هایی که قابلیت فروش بیمه بدنه قسطی کوییک را دارند با عبارت «امکان خرید اقساطی با چک» مشخص شده‌اند.

در حال حاضر ساکنان شهرهای تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان،‌ قم،‌ اهواز،‌ تبریز،‌ همدان و تمام شهرهای استان گیلان می‌توانند بیمه بدنه کوییک قسطی را آنلاین تهیه کنند.

خرید بهترین بیمه بدنه کوییک

برای خرید بهترین بیمه بدنه کوییک باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید. انتخاب پوشش های بیمه بدنه کوییک با توجه به نیازهای شما اهمیت زیادی دارد. به خاطر تغییر قیمت ماشین در طول سال پیشنهاد می‌کنیم حتما پوشش نوسان قیمت را به بیمه بدنه کوییک اضافه کنید،‌ پوشش سرقت درجا هم در سرقت از خودرو (بدون جا‌به‌جا شدن) به کمکتان می‌آید. از طرفی قیمت بیمه بدنه و شرکت بیمه‌ای که انتخاب می‌کنید هم تاثیر زیادی در استفاده از بیمه بدنه کوییک اتومات یا معمولی دارد.

خرید بیمه بدنه کوییک از ازکی

ازکی امکان خرید آنلاین بیمه بدنه کوییک را برای شما فرآهم کرده است. اطلاعات لازم را در سایت وارد کنید تا وارد صفحه استعلام و مقایسه قیمت بیمه بدنه کوییک شوید. در این صفحه می‌توانید پوشش‌های دلخواهتان را وارد کنید و قیمت هر شرکت را با توجه به پوشش‌هایی که انتخاب کرده‌اید، ببینید. خرید خود را نهایی کنید تا در صورت نیاز بازدید بیمه بدنه کوییک شما انجام و در کوتاه‌ترین زمان صادر شود. در تمام مراحل خرید، صدور و استفاده از بیمه بدنه کوییک، با تیم پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعت در شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.