ازکی
 ازکی

بیمه شخص ثالث Roa

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث Roa

 پژو روآ در واقع بهینه سازی شده از ماشین پژو آردی است. پژو Roa از سال ۱۳۸۵ تا سال ۱۳۸۸ با موتور پیکان تولید شد و بعد از آن موتور پایه گاز سوز OHVG جایگزین آن شد. تولید پژو روآ در دهه ۹۰ متوقف شد و در حال حاضر تنها وانت آریسان بر مبنای این ماشین تولید می‌شود. بدنه روا شباهت بسیاری به پژو ۴۰۵ دارد و تنها با نگاه کردن به لوگو یا صدای موتور می‌توان آن‌ها را از هم تشخیص داد. اگر شما هم یکی از صاحبان Roa هستید و قصد خرید بیمه شخص ثالث Roa را دارید، ما بهترین راه برای مقایسه، استعلام و خرید بیمه Roa را برای شما فراهم کرده‌ایم.

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث Roa

خرید بیمه شخص ثالث Roa‌ اجباری است و بلافاصله بعد از خریدن این ماشین یا تمام شدن اعتبار بیمه شخص ثالثش باید به دنبال خرید بیمه شخص ثالث Roa‌ یا تمدید بیمه شخص ثالث Roa‌ باشیم. قیمت بیمه شخص ثالث Roa مانند سایر ماشین‌ها هر سال با توجه به نرخ دیه توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین می‌شود. به همین دلیل قیمت آن در شرکت‌های مختلف بیمه تفاوت اندکی با یکدیگر دارند. پوشش مالی قیمت را افزایش می‌دهد، برای اطلاع از قیمت دقیق با پوشش‌های دلخواه باید استعلام قیمت بیمه شخص ثالث Roa را از شرکت‌های مختلف بیمه بگیریم. به طور کلی موارد زیر قیمت بیمه شخص ثالث Roa را تعیین می‌کنند:

  • نرخ بیمه شخص ثالث Roa 
  • جریمه دیرکرد بیمه نامه شخص ثالث Roa
  • سقف پوشش مالی بیمه شخص ثالث Roa
  • تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث Roa
  • مدت اعتبار بیمه نامه Roa (کوتاه مدت یا یک‌ساله)

قیمت بیمه شخص ثالث Roa با تخفیف

بهترین و بیشترین تخفیف بیمه شخص ثالث روا، تخفیف عدم خسارت است. یعنی اگر به خاطر رانندگی خوبتان در طول مدت اعتبار بیمه‌‌نامه هیچ تصادفی نداشته باشید و از شرکت بیمه خسارتی نگیرید،‌ در زمان تمدید بیمه شخص ثالث روا تخفیف می‌گیرید. طبق قانون جدید بیمه شخص ثالث به ازای هر سال نداشتن خسارت ۵٪ تخفیف می‌گیرید و بعد از ۱۴ سال می‌توانید بیمه شخص ثالث Roa‌ ارزان را با ۷۰٪ تخفیف بخرید.

جدول تخفیف بیمه شخص ثالث روا را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

تخفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال اول تخفیف5%
سال دوم تخفیف10%
سال سوم تخفیف15%
سال چهارم تخفیف20%
سال پنجم تخفیف25%
سال ششم تخفیف30%
سال هفتم تخفیف35%


 

تخفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال هشتم تخفیف40%
سال نهم تخفیف45%
سال دهم تخفیف50%
سال یازدهم تخفیف55%
سال دوازدهم تخفیف60%
سال سیزدهم تخفیف65%
سال چهاردهم تخفیف70%

 

بیمه شخص ثالث Roa قسطی

با توجه به بالا بودن قیمت بیمه شخص ثالث روا امکان خرید قسطی آن هم فراهم شده است. اگر قصد خرید قسطی بیمه شخص ثالث Roa‌ را دارید، می‌توانید به راحتی این کار را در ازکی انجام دهید. در حال حاضر می‌توانید به یکی از دو روش زیر خرید اقساطی Roa‌ را انجام دهید.

  • خرید قسطی بیمه شخص ثالث Roa با چک
  • پرداخت قسطی بیمه شخص ثالث Roa بدون نیاز به چک (با سفته آنلاین از ازکی وام)

بهترین بیمه شخص ثالث Roa

شرکت‌های مختلف بیمه،‌ ماشین شما را بیمه می‌کنند، اما کدام بهتر است؟ برای خرید بهترین بیمه شخص ثالث باید خدمات و قیمت شرکت‌های بیمه‌ای را با هم مقایسه کنید. یکی از معیارهای انتخاب بهترین شرکت بیمه نظر سایر مشتری‌های آن شرکت است. برای سنجش و اطلاع از نظر دیگران به میانگین امتیاز کاربران ازکی توجه کنید.

تعداد شعب پرداخت خسارت هم اهمیت زیاد برخوردار دارد تا در زمان نیاز با سرعت به نزدیک‌ترین شعبه مراجعه کنید و با حداقل رفت‌و‌آمد خسارت خود را از شرکت بیمه بگیرید.

توانایی انجام تعهدات یا (توانگری مالی) هم مهم است. هرچه توانایی مالی شرکتی بیشتر باشد خسارت شما را در زمان کوتاه‌تری پرداخت می‌کند و خیالتان راحت‌تر است.

خرید بیمه شخص ثالث Roa از ازکی

مقایسه بیمه شخص ثالث Roa‌ در شرکت‌های مختلف و خرید آن کاری زمان بر است، اما ازکی با فراهم کردن امکان خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث روا کار را آسان کرده است. دیگر هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید و تمام کارهای شما با چند کلیک و ساده انجام می‌شود. کافی است تا اطلاعات خودتان و ماشینتان را وارد کنید تا استعلام قیمت بیمه ثالث Roa‌ به شما نمایش داده شود و با انتخاب پوشش مالی دلخواه خرید خود را انجام دهید. طبق قانون جدید بیمه شخص ثالث نیازی به داشتن نسخه کاغذی بیمه ثالث نیست و می‌توانید از نسخه الکترونیکی بیمه ثالث روآ استفاده کنید، البته در صورت تمایل ما رایگان نسخه کاغذی را برای شما ارسال می‌کنیم.