ازکی
 ازکی

بیمه شخص ثالث رانا

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث رانا

بیمه شخص ثالث رانا

سال 1391 بود که رانا به‌عنوان یک خودروی ملی وارد بازارهای کشور شد؛ این خودرو بر روی پلتفرم پژو 206 ساخته شده است و ازنظر ظاهری شباهت‌های زیادی به 206 صندوقدار دارد. خرید بیمه یک امر ضروری است. بیمه رانا یک پس‌انداز سالانه برای زمان‌هایی است که به خاطر تصادف با خودروی یا اشخاص نیاز به پرداخت خسارات هنگفتی دارید. در ادامه نحوه استعلام قیمت بیمه شخص ثالث رانا و خرید بهترین بیمه شخص ثالث رانا را بررسی می‌کنیم.

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث رانا

مثل سایر هم‌خانواده‌ها، رانا هم موتوری قدرتمند دارد که با شتاب خوبش می‌تواند در زمان کوتاه از حالت صفر به سرعت 100 برسد. به همین دلیل هم هست که این خودرو یکی از گزینه‌های اصلی خانواده‌های طرفدار سرعت بالا است. علاوه بر این رانا یکی از خودروهای دوستدار محیط‌زیست است که موفق به دریافت استاندارد یورو 4 شده و در مقایسه با دیگر خودروهای داخلی آلودگی کمتری تولید می‌کند. هر سال بیمه مرکزی با در نظر گرفتن نرخ دیه، قیمت پایه بیمه شخص ثالث رانا و دیگر ماشین‌ها را مشخص می‌کند. قیمت بیمه رانا هم بر اساس نرخ پایه خودروهای سواری چهار سیلندر محاسبه می‌شود.

قیمت بیمه شخص ثالث رانا با موارد زیر مشخص می‌شود:

  • کاربری خودرو
  • جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث
  • میزان پوشش مالی بیمه شخص ثالث رانا
  • مدت اعتبار بیمه شخص ثالث L90

برای اطلاع از قیمت بیمه رانا باید استعلام قیمت بیمه شخص ثالث رانا را بگیرید.

.قیمت بیمه شخص ثالث رانا با تخفیف

قیمت بیمه شخص ثالث رانا هم مانند هر محصول دیگری اهمیت زیادی دارد و همه به دنبال خرید بیمه شخص ثالث ارزان رانا هستند. تخفیف بیمه شخص ثالث رانا مهم‌ترین عامل کم‌کردن قیمت بیمه رانا است. جدول تخفیف بیمه شخص ثالث رانا را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

تخفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال اول تخفیف5%
سال دوم تخفیف10%
سال سوم تخفیف15%
سال چهارم تخفیف20%
سال پنجم تخفیف25%
سال ششم تخفیف30%
سال هفتم تخفیف35%

 

خفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال هشتم تخفیف40%
سال نهم تخفیف45%
سال دهم تخفیف50%
سال یازدهم تخفیف55%
سال دوازدهم تخفیف60%
سال سیزدهم تخفیف65%
سال چهاردهم تخفیف70%

 

بیمه شخص ثالث رانا قسطی

به خاطر بالا بودن قیمت بیمه شخص ثالث رانا، بسیاری خرید اقساطی بیمه رانا را انتخاب می‌کنند. ما در ازکی این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم. با خرید اقساطی بیمه شخص ثالث از ازکی میتوانید با پرداخت بخشی از هزینه بیمه شخص ثالث خودریتان را خریداری و باقی هزینه را بصورت اقساطی پرداخت نمایید.

بهترین بیمه شخص ثالث رانا

خدمات بیمه ثالث رانا تقریبا در شرکت‌های مختلف بیمه یکسان است. پوشش مالی یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت و خسارت بیمه شخص ثالث رانا است. همچنین تعداد شعبه‌های پرداخت خسارت شرکت بیمه و توانایی آن شرکت در انجام تعهدات یا همان توانگری مالی، معیارهای خوبی برای انتخاب و خرید بهترین بیمه شخص ثالث رانا هستند.

خرید بیمه شخص ثالث رانا از ازکی

خرید اینترنتی بیمه رانا از ازکی بسیار آسان و راحت است و هرکسی که کمی از اینترنت سر دربیاورد می‌تواند آن را انجام دهد. نکته مهم این است که به دلیل حضور شرکت‌های مختلف در این سایت می‌توانید خدمات آن‌ها را با هم مقایسه کرده و بهترین گزینه را خریداری کنید. همراه داشتن نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث رانا اجباری نیست اما در صورت تمایل بعد از خرید یا تمدید، اصل بیمه‌نامه در زمانی کوتاه و بدون نیاز به پرداخت هزینه به درب منزل شما ارسال خواهد شد. علاوه بر این می‌توانید در همه ساعات شبانه‌روز سوالات خود را از ما بپرسید تا با خیال راحت برای خرید اقدام کنید.