بیمه بدنه ساندرو

third-party-van-notitle
درباره بیمه بدنه ساندرو

ماشین تندر ۹۰ با آن‌که ظاهر زیبایی نداشت اما در همه جهان پرفروش شد این خودرو با اصلاحات جزیی و ظاهری جذاب‌تر با نام ساندرو توسط شرکت رنو ارائه شد. رنو ساندرو در ایران هم طرفداران زیادی دارد و جزو با کیفیت‌ترین خودرو‌های موجود در بازار داخل کشور است. اگر شما هم جزو طرفدران ساندرو هستید، خرید بیمه بدنه ساندرو را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای اطلاع از نحوه استعلام بیمه بدنه رنو ساندرو و خرید بهترین بیمه بدنه ساندرو در ادامه با ما همراه شوید.

استعلام قیمت بیمه بدنه ساندرو

بیمه بدنه ساندرو زیر شاخه بیمه خودرو است. قیمت بیمه بدنه ساندرو در هر شرکت بیمه متفاوت است و البته پوشش‌هایی که انتخاب می‌کنید هر در حق بیمه بدنه ساندرو تاثیر می‌گذارد. برای مشاهده استعلام آنلاین بیمه بدنه ساندرو و مقایسه قیمت آن در شرکت‌های مختلف بیمه، کافی است اطلاعات و ارزش ماشینتان را در سایت ازکی وارد کنید و با آگاهی بهترین بیمه بدنه ساندرو را بخرید.

قیمت بیمه بدنه ساندرو با تخفیف

قیمت بیمه بدنه ساندرو به ارزش خودروی شما و پوشش‌هایی که انتخاب کرده‌اید، بستگی دارد. لوازم جانبی اضافه هم باعث بیشتر شدن حق بیمه ماشینتان می‌شود. قیمت بیمه بدنه ساندرو با تخفیف در بعضی از شرکت‌ها تا ۷۰٪ کم‌تر می‌شود. تخفیف های بیمه بدنه ساندرو به شرح زیر هستند (دقت داشته باشید که ارائه، عدم ارائه و مقدار هر تخفیف در شرکت‌های مختلف بیمه،‌ متفاوت است):

  • تخفیف خرید نقدی بیمه بدنه ساندرو: تا سقف ۱۰٪ برای پرداخت نقدی حق بیمه بدنه ساندرو تخفیف داده می‌شود.
  • تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه ساندرو: به ازای هر سال عدم استفاده از بیمه، تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه ساندرو به شما داده می‌شود که حداکثر آن در بعضی شرکت‌ها ۴ سال و در برخی دیگر ۵ سال است.
  • تخفیف ثالث برای بیمه بدنه ساندرو: شرکت‌های تعاون، رازی، پارسیان، سامان و سینا به بیمه‌گزارانی که تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث داشته باشند، روی حق بیمه بدنه ساندرو تخفیف می‌دهند.
  • تخفیف صفر کیلومتر بیمه بدنه ساندرو: ملاک اعمال تخفیف صفرکیلومتر تاریخ ترخیص خودرو است. مدت زمان اعمال تخفیف صفر کیلومتر ساندرو در شرکت‌های مختلف، متفاوت است.

بیمه بدنه ساندرو قسطی

می‌توانید خرید اقساطی بیمه بدنه ساندرو را انجام دهید. ما این امکان را آنلاین برای شما فراهم کرده‌ایم. در صفحه استعلام قیمت بیمه بدنه ساندرو، شرکت‌هایی که این قابلیت را دارند با امکان خرید اقساطی با چک مشخص شده‌اند. با خرید اقساطی بیمه بدنه از ازکی می توانید با پرداخت بخشی از هزینه بیمه نامه مد نظرتان را خریداری و مابقی هزینه را بصورت اقساطی و ماهانه پرداخت نمایید.

بهترین بیمه بدنه ساندرو

بهترین بیمه بدنه ساندرو برای هر شخصی متفاوت است. ساندرو قیمت نسبتا بالایی دارد و قیمت آن در طول سال تغییر قابل توجهی دارد. خرید پوشش نوسانات قیمت کمک می‌کند که اگر در طول سال قیمت ماشین شما تغییر زیادی داشت، به همان نسبت مقدار خسارتی که از شرکت بیمه می‌گیرید هم بیشتر باشد. با توجه به ویژگی‌های مختلف بیمه بدنه ساندرو و سلیقه و خواسته‌های هر فرد، خودتان باید با توجه به موارد مختلف بهترین بیمه بدنه ساندرو را انتخاب کنید.

خرید بیمه بدنه ساندرو از ازکی

ازکی مرجع خرید آنلاین بیمه بدنه ساندرو است. تمام فرایندها برای خرید بیمه بدنه بدون نیاز به مراجعه حضوری است. برای بازدید هم سه گزینه بازدید توسط خودتان، بازدید توسط کارشناس و مراجعه به مراکز بازدید را پیش روی خود دارید. در نهایت می‌توانید خرید آنلاین بیمه بدنه ساندرو را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهید. ارسال بیمه بدنه ساندرو رایگان برای شما انجام می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی ۲۴ ساعته ما در تمام روزهای هفته استفاده کنید.