بیمه شخص ثالث ساندرو

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث ساندرو

یکی از خودروهای بسیار محبوب شرکت رنو در ایران، ساندرو است. ساندرو در سال 2008 توسط این شرکت رونمایی شد و توانست در مدت کوتاهی در همه جهان محبوب شود. قدرت بالای این خودرو در کنار طراحی ظاهری زیبا از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت این خودرو است. استفاده از بیمه شخص ثالث ساندرو برای جبران خسارت‌های ناشی از آسیب‌های مختلف ضروری است. اگر شما هم یکی از طرفداران این خودرو هستید باید بدانید که خرید بیمه شخص ثالث ساندرو اجباری است. در ادامه نحوه استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ساندرو و خرید بهترین بیمه شخص ثالث ساندرو را بررسی می‌کنیم.

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ساندرو

قیمت بیمه ساندرو دارای یک نرخ پایه است که هر سال توسط بیمه مرکزی بر اساس معیارهای مختلفی مانند نوع وسیله نقلیه، کاربری و تعداد سیلندرهای آن اعلام می‌شود. همچنین نرخ دیه در هر سال و ارزش خودرو نیز بر روی این قیمت گذاری تاثیر دارد.

قیمت بیمه ساندرو با توجه به تعهدات و پوشش‌هایی که انتخاب می‌کنید تغییر می‌کند. برای مثال اگر شما بخواهید سقف تعهدات را در بیمه شخص ثالث افزایش دهید تا در تصادف‌های سنگین، مشکلی برای جبران خسارت نداشته باشید، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.از دیگر موارد اثر گذار بر روی نرخ بیمه شخص ثالث رنو ساندرو باید به موارد زیر اشاره کرد. 

  • کاربری خودرو
  • جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث
  • میزان پوشش مالی بیمه شخص ثالث ساندرو
  • مدت اعتبار بیمه شخص ثالث ساندرو

برای اطلاع از قیمت بیمه ساندرو باید استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ساندرو را بگیرید. 

.قیمت بیمه شخص ثالث ساندرو با تخفیف

شرکت‌های بیمه تخفیف‌هایی را برای پرداخت نقدی یا عدم دریافت خسارت در طی مدت طولانی برای شما در نظر می‌گیرند که تا حد زیادی بر روی قیمت بیمه ساندرو تاثیر گذاشته و آن را کاهش می‌دهد. دقت کنید که همه شرکت‌های بیمه خدمات مشابهی را در این رابطه به شما نمی‌دهند؛ به همین دلیل لازم است که پیش از خرید بیمه ساندرو، خدمات مختلف شرکت‌های بیمه را به طور کامل بررسی کنید.

قیمت بیمه شخص ثالث کیا ساندرو بالا است و همه به دنبال خرید بیمه شخص ثالث ارزان ساندرو هستند. تخفیف بیمه شخص ثالث ساندرو یکی از مهم‌ترین مواردی است که قیمت بیمه ساندرو را مشخص می‌کند. جدول تخفیف بیمه شخص ثالث ساندرو را در ادامه مشاهده می‌کنید:

تخفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال اول تخفیف5%
سال دوم تخفیف10%
سال سوم تخفیف15%
سال چهارم تخفیف20%
سال پنجم تخفیف25%
سال ششم تخفیف30%
سال هفتم تخفیف35%
سال هشتم تخفیف40%
سال نهم تخفیف45%
سال دهم تخفیف50%
سال یازدهم تخفیف55%
سال دوازدهم تخفیف60%
سال سیزدهم تخفیف65%
سال چهاردهم تخفیف70%

 

بیمه شخص ثالث ساندرو قسطی

به خاطر بالا بودن قیمت بیمه شخص ثالث ساندرو، بسیاری خرید اقساطی بیمه ساندرو را انتخاب می‌کنند. ما در ازکی این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم. با خرید اقساطی بیمه شخص ثالث از ازکی می توانید با پرداخت بخشی از هزینه بیمه نامه مد نظرتان را خریداری کنید و بقیه مبلغ را به صورت قسطی و ماهیانه پرداخت نمایید.

بهترین بیمه شخص ثالث ساندرو

قیمت و خدمات بیمه ثالث رنو ساندرو در شرکت‌های مختلف بیمه تقریبا یکسان است تعداد شعبه‌های پرداخت خسارت شرکت بیمه و توانایی آن شرکت در انجام تعهدات یا همان توانگری مالی، معیارهای خوبی برای انتخاب و خرید بهترین بیمه شخص ثالث ساندرو هستند. از طرفی کاربران ازکی به هر کدام از شرکت‌های بیمه امتیاز می‌دهند. تجربه دیگران هم می‌تواند ملاک خوبی برای خرید بهترین بیمه شخص ثالث رنو ساندرو باشد.

خرید بیمه شخص ثالث ساندرو از ازکی

با خرید آنلاین بیمه ساندرو دیگر از دردسرهای مراجعه حضوری یا حتی بازدید خودرو برای بیمه بدنه راحت خواهید شد. ازکی وب سایتی است که این فرصت را در اختیار شما قرار داده است. با استفاده از خدمات ازکی همه شرکت‌های بیمه را بررسی کنید. به این ترتیب در مدت کوتاهی بهترین شرکت و بیمه را می‌خرید. خرید آنلاین بیمه ساندرو با ازکی بسیار راحت است و تنها نیاز به یک گوشی، تبلت یا کامپیوتر و کمی آشنایی با استفاده از اینترنت دارد. اگر تمایل داشته باشید بعد از طی همه مراحل ازکی به‌صورت رایگان اصل بیمه ساندرو را درب منزل شما ارسال می‌کند. همچنین هرجایی که به مشکل برخوردید می‌توانید سوالات خود را از گروه حرفه‌ای و متخصص پشتیبانی ازکی پرسید تا به‌راحتی انواع بیمه‌نامه خودرو را خریداری یا تمدید کنید.