ازکی
 ازکی

بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا

 سوزوکی ویتارا شاسی بلند جمع و جور ژاپنی است که تولید آن از سال ۱۹۸۸ میلادی شروع شد. تا امروز ۴ نسل از سوزوکی وارد بازار شده است. تولید این ماشین در ایران از سال ۱۳۸۵ توسط شرکت ایران خودرو انجام شد. سوزوکی گرند ویتارا ایمنی بالا،‌ امکانات و آپشن‌های مناسبی دارد. نمونه فیس لیفت سوزوکی ویتارا هم از سال ۱۳۹۵ در ایران تولید می‌شود. اگر شما هم یکی از طرفداران سوزوکی ویتارا هستید و قصد خرید بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا را دارید، ما بهترین راه برای مقایسه، استعلام و خرید بیمه سوزوکی ویتارا را برای شما فراهم کرده‌ایم.

استعلام بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا

خرید بیمه شخص ثالث برای تمام وسایل نقلیه موتوری از جمله ماشین سوزوکی گرند ویتارا اجباری است. به همین دلیل به محض خرید ماشین باید به فکر خرید بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا باشید. قیمت بیمه شخص ثالث سوزوکی در شرکت‌های مختلف بیمه تقریبا یکسان است اما با انتخاب پوشش‌ مالی بیشتر، این قیمت‌ها تغییر می‌کند. از طرفی شرکت‌های بیمه تلاش می‌کنند تا با ارتقا کیفیت رضایت مشتری‌ها را جلب کنند.

قیمت بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا با توجه به موارد زیر مشخص می‌شود.

 • نرخ بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا (هر سال توسط بیمه مرکزی مشخص می‌شود)
 • جریمه دیرکرد تمدید بیمه نامه شخص ثالث سوزوکی ویتارا
 • سقف پوشش مالی بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا
 • تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا
 • مدت اعتبار بیمه نامه سوزوکی ویتارا (کوتاه مدت یا یک‌ساله)
 • سال تولید و ساخت ماشین سوزوکی ویتارا

قیمت بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا با تخفیف

یکی از تاثیرگذارترین پارامترها در تعیین قیمت بیمه سوزوکی مقدار درصد تخفیف بیمه شخص ثالث است. طبق قانون بیمه مرکزی به ازای هر سال استفاده نکردن از بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا، شرکت‌های بیمه به شما ۵٪ تخفیف می‌دهند تا بعد از ۱۴ سال مقدار تخفیف به حداکثر یعنی ۷۰٪ می‌رسد.

جدول تخفیف بیمه سوزوکی ویتارا:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

تخفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال اول تخفیف5%
سال دوم تخفیف10%
سال سوم تخفیف15%
سال چهارم تخفیف20%
سال پنجم تخفیف25%
سال ششم تخفیف30%
سال هفتم تخفیف35%


 

تخفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال هشتم تخفیف40%
سال نهم تخفیف45%
سال دهم تخفیف50%
سال یازدهم تخفیف55%
سال دوازدهم تخفیف60%
سال سیزدهم تخفیف65%
سال چهاردهم تخفیف70%

 

بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا قسطی

خرید بیمه شخص ثالث سوزوکی گرند ویتارا برای همه رانندگان و صاحبان آن اجباری است. از طرفی قیمت بیمه شخص ثالث به نسبت بالا است و شاید خرید قسطی بیمه شخص ثالث سوزوکی انتخاب شما باشد. چنین امکانی در ازکی برای شما فراهم شده است و می‌توانید به یکی از دو روش زیر خرید قسطی بیمه سوزوکی را انجام دهید:

 • خرید قسطی بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا با چک
 • پرداخت قسطی بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا بدون نیاز به چک (با سفته آنلاین از ازکی وام)

برای خرید بهترین بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا باید شرکت بیمه‌ای با خدمات پرداخت مناسب را انتخاب کنید. سقف پوشش مالی هم از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر در تصادفی پوشش مالی شما کافی نباشد، باید خودتان بقیه خسارت را پرداخت کنید. البته با افزایش پوشش مالی، قیمت بیمه ثالث سوزوکی هم بیشتر می‌شود. برای انتخاب بهترین بیمه ثالث سوزوکی ویتارا از بیمه شرکت‌های مختلف به این موارد توجه کنید:

 • میانگین امتیاز کاربران ازکی
 • شعب پرداخت خسارت
 • توانایی انجام تعهدات (توانگری مالی)

خرید بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا از ازکی

بهترین و ساده‌ترین گزینه، خرید آنلاین بیمه ثالث سوزوکی است. با ازکی در کوتاه‌ترین زمان خرید بیمه شخص ثالث سوزوکی را انجام دهید. با وارد کردن مشخصات، سابقه بیمه سال قبل شما نمایش داده می‌شود و البته می‌توانید خودتان هم اطلاعات کامل را وارد کنید تا در نهایت وارد صفحه استعلام بیمه سوزوکی ویتارا شوید. بعد از مقایسه و انتخاب پوشش مالی دلخواه، شرکت بیمه مورد نظر را انتخاب کنید و خرید بیمه نامه سوزوکی را کامل کنید.

طبق قانون جدید بیمه شخص ثالث نیازی به دریافت نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث سوزوکی ویتارا نیست اما در صورت تمایل ازکی در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را با پیک رایگان به درب منزل شما ارسال خواهد کرد. همچنین تیم پشتیبانی ما به همه روزه به صورت ۲۴ ساعته در تمام مراحل خرید و استفاده از بیمه ثالث در کنار شما است.