بیمه بدنه تیبا

third-party-van-notitle
درباره بیمه بدنه تیبا

تیبا را می‌توان اولین خودرو ملی شرکت سایپا دانست که به خاطر قیمت مناسبش بسیار پرطرفدار است. خودرویی که جایگزین پراید شده است و در حال حاضر با کوییک رقابت می‌کند. ماشین تیبا از سال ۱۳۸۷ تولید می‌شود و ایمنی پایینی دارد که باعث می‌شود آمار تخریب آن در تصادف و میزان دزدی تیبا بالا باشد. بهترین راه حل برای جبران این خسارت‌ها، خرید بیمه بدنه تیبا است. در ادامه نحوه استعلام قیمت بیمه بدنه تیا و خرید بهترین بیمه بدنه تیبا را به شما می‌گوییم.

استعلام قیمت بیمه بدنه تیبا

بیمه بدنه تیبا زیر شاخه بیمه خودرو است. قیمت بیمه بدنه تیبا و پوشش‌های آن در شرکت‌های مختلف بیمه با هم متفاوت است و به همین دلیل حتما باید قبل از خرید استعلام قیمت بیمه بدنه تیبا را از شرکت‌های مختلف بگیریم و آن‌ها را با هم مقایسه کنیم. بهترین گزینه برای انجام این کار، استعلام آنلاین بیمه بدنه تیبا است که در کوتاه‌ترین زمان فهرست قیمت‌های بیمه بدنه تیبا را در اختیار شما می‌گذارد.

قیمت بیمه بدنه تیبا با تخفیف

قیمت بیمه بدنه تیبا به ارزش خودروی شما و پوشش‌هایی که انتخاب کرده‌اید، بستگی دارد. قیمت بیمه بدنه تیبا با تخفیف تا ۷۰٪ کاهش می‌یابد، البته حداکثر مقدار تخفیف بیمه بدنه تیبا در هر شرکت بیمه متفاوت است. تخفیف های بیمه بدنه تیبا به شرح زیر هستند (دقت داشته باشید که ارائه، عدم ارائه و مقدار هر تخفیف در شرکت‌های مختلف بیمه،‌ متفاوت است):

  • تخفیف خرید نقدی بیمه بدنه تیبا: تا سقف ۱۰٪ برای پرداخت نقدی حق بیمه بدنه تیبا تخفیف داده می‌شود.
  • تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه تیبا: به ازای هر سال عدم استفاده از بیمه، تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه تیبا به شما داده می‌شود که حداکثر آن در بعضی شرکت‌ها ۴ سال و در برخی دیگر ۵ سال است.
  • تخفیف ثالث برای بیمه بدنه تیبا: شرکت‌های تعاون، رازی، پارسیان، سامان و سینا به بیمه‌گزارانی که تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث داشته باشند، روی حق بیمه بدنه تیبا تخفیف می‌دهند.
  • تخفیف صفر کیلومتر بیمه بدنه تیبا: ملاک اعمال تخفیف صفر کیلومتر تاریخ ترخیص خودرو است. مدت زمان اعمال تخفیف صفر کیلومتر تیبا در شرکت‌های مختلف، متفاوت است.

بیمه بدنه تیبا قسطی

اگر تمایل داشته باشید می‌توانید بیمه بدنه قسطی تیبا را بخرید.ما این امکان را در ازکی برایتان فراهم کرده‌ایم. در صفحه استعلام قیمت بیمه بدنه تیبا، شرکت‌هایی که این قابلیت را دارند با «امکان خرید اقساطی با چک» مشخص شده‌اند.

در حال حاضر ساکنان شهرهای تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان،‌ قم،‌ اهواز،‌ تبریز،‌ همدان و تمام شهرهای استان گیلان می‌توانند بیمه بدنه تیبا قسطی را آنلاین تهیه کنند.

خرید بهترین بیمه بدنه تیبا

بهترین بیمه بدنه تیبا برای هر شخصی متفاوت است. مثلا انتخاب پوشش‌ نوسانات قیمت کمک می‌کند که اگر در طول سال قیمت ماشین شما تغییر زیادی داشت، به همان نسبت مقدار خسارتی که از شرکت بیمه می‌گیرید هم بیشتر باشد، یا با توجه به آمار بالای سرقت خرید پوشش سرقت درجا برای بهترین بیمه بدنه تیبا ضروری است. در نهایت خودتان با توجه به نیازمندی‌ها و قیمت، بهترین بیمه بدنه تیبا را انتخاب کنید.

خرید بیمه بدنه تیبا از ازکی

ازکی مرجع خرید آنلاین بیمه بدنه تیبا است. بعد از ورود اطلاعات ماشینتان در سایت، استعلام قیمت بیمه بدنه تیبا شرکت‌های مختلف بیمه به شما نمایش داده شود. در همین قسمت می‌توانید پوشش‌های دلخواه خود را انتخاب کنید و در نهایت بهترین بیمه بدنه تیبا‌ را بخرید. برای بازدید هم سه گزینه بازدید توسط خودتان، بازدید توسط کارشناس و مراجعه به مراکز بازدید را پیش روی خود دارید. در نهایت می‌توانید خرید آنلاین بیمه بدنه تیبا را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهید. ارسال بیمه بدنه بصورت رایگان برای شما انجام می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی ۲۴ ساعته ما در تمام روزهای هفته استفاده کنید.