ازکی
 ازکی

ازکی‌ کلاب

باشگاه مشتریان ازکی یا «ازکی کلاب» برای قدردانی از همراهی همه کاربرها راه اندازی شده. مشتری‌های ازکی با توجه به میزان خرید و نیازهایی که دارن، می‌تونن از خدمات متنوع و مزایای ویژه ازکی‌ کلاب استفاده کنن.

امتیازات ازکی‌ کلاب

  • تخفیف‌های ویژه برای خرید انواع بیمه از وب‌سایت ازکی
  • کدهای تخفیف متنوع برای دریافت خدمات غیر بیمه‌ای
  • قرعه‌کشی ماهانه و سالانه با جایزه‌های مختلف

چطور عضو ازکی‌ کلاب بشیم؟

عضویت در ازکی‌ کلاب رایگانه و در حال حاضر تمام کاربرهای ازکی، بعد از اولین خرید می‌تونن از خدمات ازکی کلاب استفاده کنن. برای عضویت در ازکی‌ کلاب فقط باید در ازکی ثبت‌نام کنید و اولین خریدتون رو انجام بدید.

خرید بیمه‌های مختلف از ازکی امتیازهای متفاوتی داره که میزان امتیاز دریافتی از هر خرید رو در انتهای هر خرید و همچنین تو تاریخچه امتیازات می‌تونید مشاهده کنید. با جمع کردن این امتیازها می‌تونید از جایزه‌ها و خدمات مختلف ازکی کلاب استفاده کنید. اما لازمه بدونید که از تاریخ دریافت هر امتیاز تا ۴۰۰ روز بعد فرصت دارید تا از اون‌ها استفاده کنید و بعد از ۴۰۰ روز این امتیازها منقضی میشن.

پرسش‌های متداول

شما می‌تونید با امتیازهایی که جمع‌ می‌کنید برای خریدهای بعدیتون کد تخفیف بگیرید. کدهای تخفیف‌تون رو می‌تونید تو تاریخچه امتیازات‌ ببینید. تازه می‌تونید با کمک امتیازهاتون در قرعه کشی‌های ما شرکت کنید و جایزه‌هایی مثل محصولات دیجیتال و کارت‌های هدیه بگیرید.

خیر، تنها با خرید اولین بیمه، عضو ازکی‌ کلاب می‌شید.

بعد از گرفتن کد تخفیف، می‌تونید مدت اعتبار هرکدوم از کدها رو در تاریخچه امتیازات ببینید.

می‌تونید امتیازهاتون رو در بخش «جوایز» به اعتبار یا کد تخفیف تبدیل کنید. برای دیدن امتیازهای دریافتی به بخش «تاریخچه» مراجعه کنید.

از هر کد تخفیف فقط برای استفاده از یکی از خدمات می‌تونید استفاده کنید.

اگر بیمه شما به هر دلیلی باطل بشه، امتیازات مربوط به اون بیمه هم حذف می‌شه.