ازکی
 ازکی

بیمه مسافرتی کوثر

بیمه کوثر با معتبرترین شرکت‌های کمک‌رسان بین‌المللی همکاری می‌کند. این امکان برای شما وجود دارد که از میان دو شرکت موجود، کمک‌رسان مورد اعتماد خود را برای دریافت خدمات انتخاب کنید. شرکت کمک‌رسان به طور مستقیم هزینه درمانی را به مرکز درمانی پرداخت می‌کند و شما از این بابت نگرانی نخواهید داشت. وجود طرح‌های مناسب با حق بیمه متناسب از دیگر مزیت‌های بیمه مسافرتی کوثر است که آن را به انتخابی مطمئن تبدیل می‌کند. 

پوشش‌های بیمه مسافرتی کوثر

بیمه مسافرتی کوثر

در بیمه مسافرتی خارج از کشور هزینه‌ها و خسارت‌های ناشی از حوادث مختلف سفر پوشش داده می‌شود. از هزینه‌های درمانی و پزشکی گرفته تا هزینه‌های مربوط به گم‌شدن بار و مدارک و حتی تهیه و تحویل داروهای ضروری بیمه‌شده در خارج از کشور. خسارت‌های تحت پوشش بیمه مسافرتی کوثر شامل موارد زیر می‌شود:

هزینه‌های پزشکی و بستری در بیمارستان خارج از کشور محل اقامت

جابه‌جایی یا بازگرداندن مسافر به کشور در اثر بروز بیماری یا حادثه

پرداخت هزینه‌های فوری دندانپزشکی

بازگرداندن جسد متوفی

بازگشت اعضای بلافصل خانواده همراه بیمه‌شده به کشور محل اقامت

سفر اضطراری یکی از اعضای بلافصل خانواده به کشور محل سفر بیمه‌شده

مساعدت حقوقی

گم شدن یا سرقت گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور

بازگرداندن کودکانی که بی‌سرپرست مانده‌اند

ارسال پیام‌ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری

بازگشت اضطراری به کشور به‌دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده

تحویل دارو

جبران خسارت تاخیر در ورود بار همراه مسافر

جبران خسارت فقدان بار تحویلی به هواپیما

یافتن و ارسال بار ملزومات شخصی

پوشش تاخیر در حرکت

 • دانستن شرایط خرید بیمه، پوشش‌ها و تعهدات شرکت بیمه پیش از اقدام به خرید آن ضروری است. یکی از راه‌های انجام این کار مراجعه به نمایندگی‌ها و دفاتر شرکت بیمه است. اما این‌کار وقتگیر است و ممکن است برای افرادی که تاریخ سفرشان نزدیک است، تا حدی با دشواری روبه‌رو باشد. راه‌حل بهتر استعلام بیمه مسافرتی کوثر به صورت آنلاین است. شما می‌توانید به وبسایت ازکی مراجعه کنید و در صفحه بیمه مسافرتی مشخصات خواسته شده را وارد کنید و بر روی گزینه استعلام کلیک کنید. پیشنهادات بیمه کوثر در کنار پیشنهادات دیگر شرکت‌ها به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید آنها را با هم مقایسه و بهترین را انتخاب کنید.

 • برای محاسبه قیمت بیمه مسافرتی عوامل مختلفی بررسی می‌شود. کشور مقصد، مدت زمانی که قصد دارید در آن کشور بمانید و سن فرد متقاضی بیمه از عوامل تاثیرگذار بر قیمت پایه بیمه مسافرتی است. بسته به انتخاب حداکثر مبلغ پرداختی شرکت بیمه در هر حادثه‌ و پوشش‌هایی که شرکت بیمه ارائه می‌دهد، قیمت بیمه مسافرتی بیمه کوثر تغییر می‌کند.

 • برای خرید اینترنتی بیمه مسافرتی کوثر از خدمات سایت ازکی استفاده کنید. باید به صفحه استعلام قیمت و خرید بیمه مسافرتی بروید و با دقت اطلاعاتی مثل کشور یا کشورهای مقصد، مدت سفر، تعداد و سن مسافر‌های تحت پوشش بیمه مسافرتی کوثر را وارد کنید. در مرحله بعد، براساس همین اطلاعات لیستی از قیمت‌ بیمه مسافرتی شرکت‌های مختلف بیمه برای شما نمایش داده می‌شود. در واقع با ازکی، قبل از خرید می‌توانید شرایط و قیمت بیمه مسافرتی کوثر را با دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید و بهترین بیمه‌‌نامه مسافرتی را بخرید.

 • برای خرید بیمه مسافرتی کوثر به مدارک زیر نیاز داریم:

  کپی پاسپورت

  ویزا و سایر مدارک سفر

  مدارک مربوط به مدت سفر و محل اقامت

  مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه)

  فرم‌های خرید بیمه مسافرتی کوثر

 • در برخی موارد هزینه‌های درمانی جزو استثنائات بیمه مسافرتی هستند و از این جهت قابل پرداخت نیستند:

  خسارات ناشی از شرکت در فعالیت‌های غیرقانونی یا سهل‌انگاری 

  خسارات ناشی از تروریسم، انقلاب، شورش، نافرمانی یا آشوب‌های گروهی

  خسارات ناشی از اقدامات نیروهای مسلح یا امنیتی در زمان صلح

  خسارات ناشی از جنگ

  خسارات ناشی از بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و طوفان

  خسارات ناشی از تشعشعات رادیواکتیو و هسته‌ای

  خسارات ناشی از مصرف مواد مخدر، داروهای روان‌گردان و مشروبات الکلی

  خسارات ناشی از خودکشی یا صدمه زدن به خود

  خسارات ناشی از بیماری‌های روانی یا جنون

  خسارات ناشی از خطرات شغلی

  خسارات ناشی از شرکت در ورزش‌ها و مسابقات خطرناک مانند پرش با چتر، صعود کوهنوردی حرفه‌ای و ورزش‌های زمستانی 

  خسارات ناشی از بیماری‌هایی که در جهان شیوع یافته

  خسارات مربوط به بارهایی که خوب بسته نشده، مواد شکستنی و مواد فاسدشدنی داخل بار

  هزینه درمان‌های توانبخشی

  هزینه‌های پیشگیری و واکسیناسیون

  هزینه‌های مربوط به بارداری، زایمان و سقط جنین اختیاری

  هزینه‌های مربوط به درمان آب گرم، فیزیوتراپی، آفتاب درمانی و خدمات زیبایی

  هزینه انواع پروتز، وسایل کمک ارتوپدی، ارتودنسی دندان و همچنین عینک

  هزینه خدماتی که بدون اطلاع شرکت بیمه انجام شود

  هزینه‌های مرتبط با جراحی‌ها یا درمان‌هایی که امکان به تعویق انداختن آن تا زمان بازگشت به کشور وجود دارد

  علاوه بر موارد بالا کسانی که در کشور مقصد اقامت دائمی یا موقت دارند، نمی‌توانند از بیمه مسافرتی استفاده کنند و بیمه مسافرتی حداکثر تا 92 روز خسارات وارده در سفر را جبران می‌کند.

 • اگر در سفر دچار حادثه شدید، برای استفاده از خدمات بیمه‌نامه مسافرتی کوثر باید با شماره تماس شرکت کمک‌‌رسانی نوشته‌شده روی بیمه‌نامه تماس بگیرید و موضوع خسارت را اعلام کنید. وقتی شرکت کمک‌رسان بیمه مسافرتی کوثر از وقوع حادثه مطلع شد، بلافاصله شماره بیمه‌نامه شما را استعلام می‌کند و کارهای مربوط به دریافت خدمات و پرداخت هزینه‌ها در کشور/ شهر محل وقوع حادثه یا بیماری را برایتان انجام می‌دهد. به همین دلیل حتما موقع تماس با شرکت کمک‌رسان شماره تلفن یا فاکس محل اقامت یا بستری خودتان را هم اعلام کنید.

  معمولا شرکت‌های کمک‌ رسان، هزینه‌های مربوط به بستری و جراحی را در همان کشور مقصد پرداخت می‌کنند و نیازی نیست تا بیمه‌شده هزینه‌ای بابت درمان پرداخت کند. اما گاهی هم  مسافر باید ابتدا خودش مبلغی را پرداخت کند و بعد از بازگشت به کشور، هزینه آن را از شرکت بیمه پس بگیرد. در چنین شرایطی باید اسناد، مدارک و تمامی فاکتورها و مدارک لازم همراه با مهر و امضا ارگان مربوطه به شرکت بیمه کوثر تحویل داده شود.

 • مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه مسافرتی کوثر عبارتند از:

  بیمه نامه مسافرتی کوثر

  شناسنامه و کارت ملی

  پاسپورت و بلیط (مهر ورود و خروج مندرج در پاسپورت)

  تمام فاکتورهای بیمارستان

  گزارش بیمارستان یا پلیس برای تایید حادثه

  پرونده پزشکی شامل تمام نسخه‌ها و تشخیص پزشکی (در دارالترجمه رسمی ترجمه شود.)

  چک خسارتی که فرودگاه یا ایرلاین صادر کرده است به همراه تاییدیه فرودگاه درباره گم شدن بار (برای دریافت خسارت بیمه گم شدن بار)

  شرکت‌های کمک‌رسان بیمه مسافرتی کوثر

  شرکت بیمه کوثر برای ارائه خدمت به بیمه‌شدگان بیمه نامه‌های مسافرتی خود در خارج از کشور با دو شرکت بین‌المللی امدادرسان میدیست (Mideast) و امید ایرانیان (SWISS ASSIST) همکاری می‌کند.

کوثر از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

بیمه کوثر با همکاری معتبرترین شرکت‌های کمک‌رسان بین‌المللی خدمات ارائه می‌دهد، که این امر به بیمه‌شدگان اجازه می‌دهد تا کمک‌رسان مورد اعتماد خود را انتخاب کنند. این شرکت‌های کمک‌رسان به طور مستقیم هزینه‌های درمانی را پرداخت می‌کنند که این امر نگرانی‌های مالی را از بین می‌برد. علاوه بر این، بیمه کوثر طرح‌های مناسب با حق بیمه متناسب ارائه می‌دهد.

برای استعلام بیمه مسافرتی کوثر می‌توانید به صورت آنلاین از طریق وب‌سایت ازکی اقدام کنید. کافی است به صفحه بیمه مسافرتی مراجعه کرده، مشخصات خواسته‌شده را وارد کنید و بر روی گزینه استعلام کلیک کنید تا پیشنهادات بیمه کوثر در کنار دیگر شرکت‌ها به شما نمایش داده شود.

قیمت بیمه مسافرتی کوثر بر اساس عواملی مانند کشور مقصد، مدت زمان سفر و سن فرد متقاضی محاسبه می‌شود. بسته به انتخاب حداکثر مبلغ پوشش و پوشش‌های ارائه‌شده، قیمت نهایی تعیین می‌شود.

برای خرید آنلاین بیمه مسافرتی کوثر، به وب‌سایت ازکی مراجعه کرده، به صفحه استعلام قیمت و خرید بیمه مسافرتی بروید و اطلاعات لازم را وارد کنید. پس از انتخاب بهترین گزینه بر اساس مقایسه، می‌توانید بیمه‌نامه مورد نظر خود را خریداری کنید.