بیمه عمر پارسیان

درباره بیمه عمر پارسیان

شرکت بیمه پارسیان از سال ۱۳۸۲ کار خود را شروع کرده و در حال حاضر ۷۳ شعبه و 2220 نمایندگی فعال در سراسر ایران دارد و در کلیه رشته‌های بیمه خدمات مختلفی ارائه می‌کند. سهامداران شرکت بیمه پارسیان، گروه مالی بانک پارسیان و شرکت سرمایه‌گذاری تدبیر هستند. این دو شرکت معتبر، اعتبار بالایی به شرکت بیمه پارسیان داده‌اند تا افراد بتوانند با خیال راحت انواع بیمه را از آن خریداری کنند. در بیمه عمر پارسیان، بیمه‌گذار بر اساس قرارداد، مبلغی تعیین شده را در اقساط مشخص پرداخت ‌می‌کند. این پرداخت‌ها تا زمان معین ادامه خواهد داشت و در صورت بروز اتفاقاتی مثل: مرگ، بیماری لاعلاج یا احتیاج شخص به مراقبت‌های ویژه پزشکی، شرکت بیمه وظیفه دارد سرمایه بیمه‌شده را به شکل یک جا یا مستمری به او یا به شخصی که تعیین کرده است، بپردازد.

 استعلام بیمه عمر پارسیان

بیمه عمر پارسیان در چند طرح مختلف و متنوع و با اهداف متفاوت، به افراد کمک می‌کند تا با توجه به شرایط خود بهترین بیمه عمر را انتخاب کنند. به همین دلیل پیش از اقدام به خرید بیمه عمر پاسارگاد باید انواع طرح‌های آن آشنا شوید. برای اینکار می‌توانید با تماس با مشاوران ازکی، شرایط بیمه عمر پارسیان را استعلام کنید. در ادامه توضیح مختصری از انواع طرح‌های بیمه عمر پارسیان آورده شده است:

بیمه عمر ساده پارسیان

در این نوع از بیمه عمر شما براساس نیازهای خود و توان مالی که دارید، تصمیم می‌گیرید تا چه مدت می‌خواهید از بیمه عمر استفاده کنید. در واقع با خرید بیمه عمر ساده پارسیان، می‌توانید به دلخواه بین ۵ تا ۱۵ سال خود و خانواده‌تان را بیمه کنید. در این نوع از بیمه عمر شما می‌توانید حق بیمه خود را هم سالانه و هم به شکل یکجا پرداخت کنید. نکته قابل توجه این است که این نوع از بیمه‌ نامه هیچ مدلی از پوشش‌های اضافه را ندارد. 

بیمه عمر مانده بدهکار پارسیان

 این بیمه عمر در واقع نوعی تعهد مالی برای بازپرداخت وام فرد بیمه‌ شده، در صورت فوت ناگهانی او است. بیمه پارسیان موظف است در هر زمان از بازپرداخت وام، باقیمانده تعهدات وام فرد بیمه شده را تمام و کمال به بانک و یا موسسات مالی پرداخت کند.

بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان

 بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان یکی از زیر مجموعه‌های بیمه عمر پارسیان است. در پایان مدت این بیمه ‌نامه، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری به اضافه سود تضمینی و سود مشارکت در منافع، به شما پرداخت می‌شود. در صورت فوت بیمه‌شده در مدت بیمه هم سرمایه بیمه‌ به بازماندگان یا افراد تعیین شده، پرداخت می‌شود. 

طرح جامع بیمه عمر خانواده پارسیان

در این طرح سرپرست خانواده می‌تواند به عنوان بیمه‌گذار، اعضای خانواده خود را (حداکثر تا 4 نفر) تحت پوشش یک بیمه‌نامه عمر قرار دهد. در طرح خانواده بیمه عمر پارسیان برای کل اعضای خانواده فقط یک حق بیمه پرداخت می‌شود اما همه اعضا می‌توانند به صورت مجزا از پوشش‌های بیمه عمر استفاده کنند. نکته قابل توجه اینکه در این بیمه اگر سرپرست خانواده یا همان فرد بیمه‌شده اول، زودتر از بیمه‌شده دوم فوت کند، بیمه‌نامه بدون نیاز به پرداخت حق بیمه ادامه پیدا می‌کند.

 بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح سنوات پارسیان

این  بیمه یک طرح خوب برای کارفرماهای ارگان‌های مختلف است. در این طرح شما کارفرمای عزیز می‌توانید کارمندان خود را به سادگی بیمه عمر کنید. به این صورت که شما می‌توانید با پرداخت حق بیمه سالانه معادل پایه حقوق كاركنان خود  برای آن‌ها بیمه عمر خریداری کند.

بیمه عمر طرح ویژه کودکان

در این طرح والدین می‌توانند با پرداخت حق بیمه به صورت یکجا در ابتدای قرارداد، یک بیمه‌نامه عمر برای تامین نیازهای آتی فرزندانشان خریداری کنند. در طرح کودکان بیمه عمر پارسیان، بیمه‌شده (فرزند) می‌تواند به جز سرمایه گذاری، از پوشش‌های بیمه عمر در مدت بیمه‌نامه استفاده کند.

محاسبه بیمه عمر پارسیان

برای محاسبه قیمت بیمه عمر پارسیان در فرم استعلام بیمه عمر پارسیان باید چند بخش مختلف را با اطلاعات خود پر کنید. اطلاعات شخصی، پوشش‌های درخواستی بیمه عمر، مبلغی که بیمه گذار می‌خواهد به عنوان حق بیمه پرداخت کند، بازه‌های زمانی پرداخت و اینکه بیمه گذار می‌خواهد قرارداد بیمه عمر تا چه مدت برقرار بماند.

سود بیمه عمر پارسیان

سود بیمه عمر مهم‌ترین بخش هر خرید بیمه عمر است. چرا که بسیاری از افراد با هدف سرمایه گذاری سراغ خرید این بیمه می‌روند. در بیمه عمر پارسیان هم مانند تمامی شرکت‌های بیمه ۲ نوع سود به بیمه‌نامه‌های عمر تعلق می‌گیرد: سود تضمینی و سود مشارکت در منافع.

سود تضمینی: همانطور که از اسمش پیداست سود ثابت و تضمین‌شده‌ای است که بیمه مرکزی آن را تعیین می‌کند و همه شرکت‌های بیمه موظف به پرداخت آن هستند. سود تضمینی در دو سال اول بیمه‌نامه 16 درصد، دو سال دوم 13 درصد و سال‌های بعد 10 درصد است.

سود مشارکت در منافع: برخلاف سود تضمینی، سود مشارکت در منافع یا همان سود مرکب، میزان ثابت و مشخصی ندارد و در تمام شرکت‌های بیمه متفاوت است. ضمناً این سود قابل پیش بینی نیست و فقط می‌توان بر اساس سود شرکت‌های بیمه در سال‌های قبل، آن را محاسبه و انتخاب کرد.

خرید آنلاین بیمه عمر پارسیان از ازکی 

شما می‌توانید با مراجعه به سایت ازکی و وارد کردن سن و شرایط درخواستی بیمه عمر و مقایسه دقیق شرایط و قیمت‌های متنوع شرکت‌های بیمه در ازکی، به سادگی در منزل خود بهترین بیمه عمر را انتخاب و خریداری کنید و بیمه نامه خود را رایگان درب منزل تحویل بگیرید. همانطور که بیان شد شما می‌توانید هزینه بیمه عمر پارسیان خود را یا به صورت سالانه و یکجا  یا به صورت ماهانه پرداخت کنید. یکی از این راه‌ها مراجعه به سایت بیمه عمر پارسیان و پرداخت اقساط از طریق سامانه بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان به صورت آنلاین است. استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه بانک پارسیان برای پرداخت اقساط ماهانه بیمه عمر هم یک راه سریع و آسان هم برای پرداخت اقساط ماهانه و هم مشاهده قسط‌های باقی مانده است. 

پرداخت از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک پارسیان و همچنین دستگاه‌های POS تمامی بانک‌ها با داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت بیمه نامه یکی دیگر از راه‌های پرداخت اقساط بیمه عمر پارسیان است. اگر بیمه عمر پارسیان خود را ازکی خریداری کرده باشید می‌توانید دیگر لازم نیست که از بابت پرداخت اقساط این بیمه نامه نگرانی داشته باشید، چون پرداخت اقساط در این وبسایت در راحت‌ترین و سریع‌ترین حالت ممکن انجام می‌شود.