ازکی
 ازکی

بیمه موتورسیکلت بیمه پارسیان

درباره بیمه موتورسیکلت بیمه پارسیان

هرچقدر استفاده از موتور سیکلت برای فرار از ترافیک و صرفه‌جویی در شهرهای شلوغ گزینه مناسبی باشد، خطرات استفاده از این وسیله نقلیه هم به مراتب بیشتر است. به همین علت دقت در انتخاب و خرید بیمه موتور سیکلت اهمیت بسیار بالایی پیدا می‌کند. بیمه موتور سیکلت بیمه پارسیان با در نظر داشتن تمام حوادثی که ممکن است برای راکبین موتور سیکلت رخ دهد، شرایط بسیار خوبی را برای تهیه بیمه موتور سیکلت فراهم کرده‌‌است. از بیمه شخص ثالث که برای تمام وسایل نقلیه از جمله موتور سیکلت ضروری است، تا بیمه بدنه، تحت پوش بیمه موتور سیکلت بیمه پارسیان قرار می‌گیرند.

استعلام بیمه موتور سیکلت بیمه پارسیان

 استعلام بیمه، اولین و ضروری‌ترین کار در زمان خرید موتور سیکلت است. شاید فکر کنید که برای استعلام بیمه موتور سیکلت پارسیان لازم باشد که به یکی از دفاتر بیمه پارسیان مراجعه کنید؛ اما شما می‌توانید به راحتی و تنها با چند کلیک، در وب سایت ازکی و به صورت کاملا آنلاین، استعلام بیمه موتور سیکلت پارسیان و سایر بیمه‌ها را انجام دهید. برای این کار تنها به پلاک موتور سیکلت و شماره ملی صاحب قبلی آن نیاز دارید. 

محاسبه بیمه موتور سیکلت بیمه پارسیان

بدون شک قیمت یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام انتخاب بیمه موتور سیکلت است. عوامل متعددی در نحوه محاسبه بیمه موتور سیکلت بیمه پارسیان نقش دارند که مهمترین آن‌ها، سال ساخت موتور سیکلت و نوع دستگاه است. طبیعتا هرچه سال ساخت دستگاه قدیمی‌تر باشد، مبلغ بیمه افزایش پیدا می‌کند. همچنین نوع موتور سیکلت و تعداد سیلندرها هم یکی دیگر از عوامل موثر در نحوه محاسبه بیمه موتور سیکلت بیمه پارسیان است. برای محاسبه بیمه موتور سیکلت بیمه پارسیان می‌توانید از صفحه اختصاصی بیمه موتور سیکلت بیمه پارسیان در وب‌ سایت ازکی استفاده کنید

خرید آنلاین بیمه موتور سیکلت بیمه پارسیان از ازکی 

امکان خرید آنلاین بیمه موتور یکی از مهمترین مشکلات رانندگان موتور سیکلت یعنی فراموش کردن زمان تمدید بیمه را برطرف می‌کند. شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل، در وب سایت ازکی بیمه‌های مختلف را باهم مقایسه کنید و بهترین بیمه را به صورت آنلاین خریداری کنید

تمدید بیمه موتور سیکلت بیمه پارسیان

فرض کنید صبح زود سوار موتور سیکلت خود شده‌اید و کمی هم دیرتان شده و باید سریع به محل کارتان برسید که متوجه می‌شوید مدت زمان بیمه موتور سیکلت به پایان رسیده است. مسلما هیچ کس مایل نیست چنین شرایطی را تجربه کند. شما می‌توانید همان‌جا و پشت موتور سیکلت با استفاده از گوشی خود وارد وب سایت ازکی شوید و به سرعت بیمه موتور سیکلت بیمه پارسیان خود را تمدید کنید و با خیالی آسوده، به سمت محل کارتان حرکت کنید. 

تخفیف های بیمه موتور سیکلت بیمه پارسیان

بیمه موتور سیکلت بیمه پارسیان برای تشویق رانندگان به رعایت مقررات و جلوگیری از تصادف، برای افرادی که در طی مدت استفاده از بیمه از خسارت استفاده نکرده باشند، تخفیفاتی را در نظر گرفته است. در صورت عدم دریافت خسارت می‌توانید تا حدود 70 درصد از تخفیف بیمه موتور سیکلت بیمه پارسیان بهره‌مند شوید.