ازکی
 ازکی

بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون

درباره بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون

بیمه تعاون اولین شرکت بیمه‌ای در بخش تعاونی کشور است که کار خود را در سال 1386 آغاز کرد. این شرکت در حال حاضر بیش از 32 شعبه، 32 مرکز پرداخت خسارت و بیش از 400 نمایندگی در سراسر کشور دارد. بیمه درمان تکمیلی این شرکت بیمه برای جبران هزینه‌های درمانی هم به صورت گروهی و هم انفرادی ارائه می‌شود. بیمه درمانی تکمیلی سازمانی بیمه تعاون یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت است که پوشش‌ها و سقف تعهدات قابل توجهی دارد. این بیمه به صورت گروهی از طرف شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف برای تحت پوشش قرار دادن کارمندان و افراد تحت تکفل آن‌ها خریداری می‌شود. 

استعلام بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون

تمامی شرکت‌ها و سازمان‌هایی که قصد خرید بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون را دارند، می‌توانند با مراجعه به وبسایت ازکی از نرخ حق بیمه‌ای که باید پرداخت کنند آگاه شوند. برای این کار باید اطلاعاتی مانند بازه سنی افراد، نام شرکت بیمه‌گر پایه و لیست افراد بیمه شده را در فرم مربوط به استعلام بیمه تکمیلی وارد کنید. پس از آن حق بیمه با توجه به پوشش‌ها و تعهدات انتخابی در شرکت‌های مختلف به شما نمایش داده ‌می‌شود. در نهایت می‌توانید شرایط بیمه درمانی تکمیلی بیمه تعاون را با دیگر بیمه‌ها مقایسه کنید

محاسبه بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون

محاسبه قیمت بیمه درمانی به عوامل مختلفی بستگی دارد. مهم‌ترین آن‌ها تعداد خدماتی که بیمه ‌نامه مورد پوشش قرار می‌دهد و سقف تعهدات انتخابی از سوی بیمه گذار است. هرچه تعداد پوشش‌ها بیشتر و میزان تعهدات بالاتر باشد، حق بیمه بیشتری باید پرداخته شود. معمولا سن و وضعیت سلامتی افراد بیمه شده هم بر روی قیمت بیمه تکمیلی تاثیر گذار است. این به این معنی است که هر چقدر سن بیمه شده بالاتر باشد یا وضعیت سلامتی و جسمی او خاص باشد حق بیمه بیشتری باید پرداخت کند. بیمه درمان تکمیلی شرکت تعاون در 5 طرح مختلف ارائه می‌شود که بیمه گذار می‌تواند با توجه به پوشش‌های مورد نیاز خود با پرداخت حق بیمه‌های مختلف طرح مورد نیاز خود را خریداری کند. 

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون از ازکی 

تنها با صرف چند دقیقه می‌توانید بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون را از سایت ازکی خریداری کنید. برای این کار می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل به وب سایت ازکی مراجعه کنید و پس از وارد کردن اطلاعات اولیه بیمه شدگان مانند تعداد نفرات، بازه سنی، نوع بیمه پایه و سابقه داشتن بیماری‌های خاص، فهرستی از بیمه‌های درمان تکمیلی سازمانی را مشاهده کنید و پس از مقایسه بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون با سایر بیمه‌ها، بهترین بیمه تکمیلی را انتخاب کنید و به صورت کاملا آنلاین از وب سایت ازکی خریداری کنید

خرید بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون اقساطی 

یکی از خدماتی که سازمان‌ها معمولا درخواست آن را دارند، امکان خرید اقساطی بیمه تکمیلی درمان سازمانی است. مجموعه ازکی در پاسخ به این نیاز سازمان‌ها، امکان خرید اقساطی بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون را فراهم کرده‌است. برای خرید اقساطی بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون، می‌توانید پس از پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت، براساس بسته‌های پیشنهادی بیمه تعاون، مابقی مبلغ بیمه را به صورت اقساطی پرداخت نمایید. برای تهیه بیمه اقساطی درمان تکمیلی بیمه تعاون می‌توانید با کارشناسان ما در ازکی تماس بگیرید.

تمدید بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون

با توجه به اهمیت بیمه درمان تکمیلی، توجه به تاریخ سررسید بیمه درمان تکمیلی کارکنان اهمیت بسیار بالایی دارد. معمولا بیمه‌های درمان تکمیلی سازمانی به صورت یک ساله صادر می‌شوند. برای تمدید بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون می‌توانید به صورت آنلاین به وب سایت ازکی مراجعه کنید و پیش از پایان مهلت سررسید بیمه تکمیلی سازمان، بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون را تمدید کنید.

تخفیف های بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون

یکی از معیارهای تعیین هزینه بیمه درمان تکمیلی سازمانی تعداد نفرات و سن افراد بیمه شده سازمان است. بسیاری از شرکت‌های بیمه سازمان‌ها را براساس تعداد کارکنان به دسته‌های مختلفی از جمله زیر 50 نفر، بین 50 تا 100 نفر، بین 100 تا 250 نفر، بین 250 تا 1000 نفر و بالای 1000 نفر تقسیم می‌کنند. به همین ترتیب هرچه سازمان تعداد نفرات بالاتری داشته باشد، از تخفیفات بیشتری بهره‌مند می‌شوند. علاوه بر این، بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه تعاون تخفیفات متنوع دیگری را هم بسته به سازمان‌ها در نظر گرفته که می‌توانید از این تخفیف‌ها بهره‌مند شوید.