بیمه شخص ثالث سراتو

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث سراتو

سراتو از خودروهای جذاب تولید کشور کره جنوبی است که در سال 2003 طراحی شد. در ابتدای کار تنها نسخه‌های وارداتی آن در بازارهای کشور حضور داشتند؛ اما بعد از محبوبیت فراوان سراتو شرکت سایپا تصمیم به مونتاژ آن گرفت. خوشبختانه این شرکت به‌خوبی از پس مونتاژ سراتو برآمد و این نمونه‌ها نیز با استقبال خوب خریداران مواجه شدند. در حال حاضر سراتو یک سدان جذاب به شمار می‌رود که به دلیل طراحی به‌روز، امکانات متنوع و قیمت مناسب مشتریان زیادی در بازار دست‌دوم دارد. اگر شما هم یکی از طرفداران این خودرو هستید باید بدانید که خرید بیمه شخص ثالث سراتو اجباری است. در ادامه نحوه استعلام قیمت بیمه شخص ثالث سراتو و خرید بهترین بیمه شخص ثالث سراتو را بررسی می‌کنیم.

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث سراتو

کیا سراتو یک سدان ساده، جذاب و جمع‌وجور است که در بخش طراحی نظر بسیاری از خریداران را به خود جلب کرده است. در حال حاضر نسخه‌های مونتاژی این خودرو دارای موتورهای 1.6 یا 2 لیتری هستند و در دو تیپ ساده و آپشنال به بازار عرضه می‌شوند.  قیمت بیمه شخص ثالث سراتو‌ با توجه به نرخ بیمه مرکزی برای ماشین‌های سواری ۴ سیلندر تعیین می‌شود. بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران هر سال با در نظر گرفتن نرخ دیه، قیمت بیمه شخص ثالث سراتو و دیگر خودروها را تعیین می‌کند. از دیگر موارد اثر گذار بر روی نرخ بیمه شخص ثالث کیا سراتو باید به موارد زیر اشاره کرد. 

  • کاربری خودرو
  • جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث
  • میزان پوشش مالی بیمه شخص ثالث سراتو
  • مدت اعتبار بیمه شخص ثالث سراتو

برای اطلاع از قیمت بیمه سراتو باید استعلام قیمت بیمه شخص ثالث سراتو را بگیرید. 

.قیمت بیمه شخص ثالث سراتو با تخفیف

برای هر خودرو و وسیله نقلیه‌ای بیمه یکی از ضروریات به شما می‌رود؛ چراکه تصادف و حوادث جاده‌ای جزئی جدایی‌ناپذیر از این وسایل است و شما به‌عنوان مالک آن‌ها باید فکری به حال این روزها بکنید. با توجه به اینکه در بازار امروز خودرو سراتو در ردیف خودروهای گران‌قیمت قرار گرفته است، قیمت بیمه سراتو نیز ممکن است کمی زیاد به نظر برسد؛ اما باید بدانید که در صورت استفاده نکردن از این خدمات در روز حادثه باید خسارات بیشتری را بپردازید. پس اگر بیمه داشته باشید در آن روزها از آینده‌نگری خود متشکر خواهید شد.

قیمت بیمه شخص ثالث کیا سراتو بالا است و همه به دنبال خرید بیمه شخص ثالث ارزان سراتو هستند. تخفیف بیمه شخص ثالث سراتو یکی از مهم‌ترین مواردی است که قیمت بیمه سراتو را مشخص می‌کند. جدول تخفیف بیمه شخص ثالث سراتو را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

میزان تخفیف به درصدتخفیف عدم خسارت
سال اول تخفیف5%
سال دوم تخفیف10%
سال سوم تخفیف15%
سال چهارم تخفیف20%
سال پنجم تخفیف25%
سال ششم تخفیف30%
سال هفتم تخفیف35%
سال هشتم تخفیف40%
سال نهم تخفیف45%
سال دهم تخفیف50%
سال یازدهم تخفیف55%
سال دوازدهم تخفیف60%
سال سیزدهم تخفیف65%
سال چهاردهم تخفیف70%

 

بیمه شخص ثالث سراتو قسطی

به خاطر بالا بودن قیمت بیمه شخص ثالث سراتو، بسیاری خرید اقساطی بیمه سراتو را انتخاب می‌کنند. ما در ازکی این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم. به دو شیوه زیر می‌توانید خرید قسطی بیمه شخص ثالث کیا سراتو را انجام دهید.

  • خرید قسطی بیمه شخص ثالث سراتو با چک
  • پرداخت قسطی بیمه شخص ثالث سراتو بدون نیاز به چک (با ازکی وام) 

بهترین بیمه شخص ثالث سراتو

قیمت و خدمات بیمه ثالث کیا سراتو در شرکت‌های مختلف بیمه تقریبا یکسان است تعداد شعبه‌های پرداخت خسارت شرکت بیمه و توانایی آن شرکت در انجام تعهدات یا همان توانگری مالی، معیارهای خوبی برای انتخاب و خرید بهترین بیمه شخص ثالث سراتو هستند. همچنین پوشش مالی که برای ماشین خود انتخاب می‌کنید تاثیر زیادی در مقدار خسارت دریافتی دارد و البته هرچه پوشش مالی بیمه ثالث کیا سراتو سایپا بیشتر باشد، قیمت بیمه شخص ثالث هم بیشتر می‌شود.

خرید بیمه شخص ثالث سراتو از ازکی

اگر برای خرید حضوری انواع بیمه‌نامه خودرو مشکل دارید یا هرسال بابت تمدید بیمه‌نامه جریمه دیرکرد پرداخت می‌کنید، حتما یک‌بار استفاده از خدمات ازکی را امتحان کنید. ازکی با فراهم کردن امکان خرید اینترنتی بیمه سراتو و تمدید بیمه سراتو همه این مشکلات را حل کرده و باعث می‌شود که بتوانید در زمانی کوتاه از هرجایی که هستید نسبت به خرید یا تمدید انواع بیمه خودرو اقدام کنید.

خرید آنلاین بیمه سراتو یا ازکی بسیار راحت است و تنها نیاز به یک گوشی، تبلت یا کامپیوتر و کمی آشنایی با استفاده از اینترنت دارد. اگر تمایل داشته باشید بعد از طی همه مراحل ازکی به‌صورت رایگان اصل بیمه سراتو را درب منزل شما ارسال می‌کند. همچنین هرجایی که به مشکل برخوردید می‌توانید سوالات خود را از گروه حرفه‌ای و متخصص پشتیبانی ازکی بپرسید تا به‌راحتی انواع بیمه‌نامه خودرو را خریداری یا تمدید کنید.