بیمه شخص ثالث جک j5

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث جک j5

خودرو جکj5 جز اولین خودروهای چینی بود که در ایران عرضه شدند. شرکت کرمان موتور ابتدا مدل دنده‌ای و سپس اتوماتش را به بازار فرستاد و پس از آن تمرکزش را بر تولید نوع اتومات معطوف کرد. دکمه‌ها کنترلی فرمان، سنسور باد تایر و حجم موتور 1.8 لیتری تنها بخشی از ویژگی‌های این خودرو 4 سیلندر است. صاحبان این خودرو هم مانند دیگر خودروهای موتوری موجود در ایران ملزم به خرید بیمه شخص ثالث برای ماشین خود هستند. اگر شما هم از جزئی از این گروه هستید، با ما در ادامه همراه باشید تا اطلاعاتی لازم و ضروری در رابطه با بیمه شخص ثالث جکJ5 را با شما در میان بگذاریم. 

 استعلام قیمت بیمه شخص ثالث جک j5

بیمه شخص ثالث خسارات مالی و جانی در یک تصادف برای شخص ثالث (فردی که در تصادف حضور دارد اما مقصر نیست) را پوشش می‌دهد. قیمت این بیمه نامه برای هر خودرو، هر ساله بر اساس نرخ دیه اعلام شده در آن سال مشخص می‌شود. قیمت پایه بیمه شخص ثالث جک J5 به عنوان یک خودرو چهار سیلندر 3263000 تومان است. اما هزینه تمام شده این بیمه نامه به عوامل دیگری مانند سال ساخت، میزان تعهدات مالی، مدت زمان بیمه نامه و ... بستگی دارد. بهتر است پیش از اقدام به خرید بیمه شخص ثالث برای خودروی خود، با مراجعه به وب سایت ازکی و با وارد کردن شماره پلاک و کد ملی صاحب پلاک، قیمت آن را استعلام کنید.

قیمت بیمه شخص ثالث جک j5 با تخفیف

همانطور که اطلاع دارید بیمه شخص ثالث نوعی بیمه اجباری برای همه وسیله‌های نقلیه موتوری است. نخریدن یا تمدید نکردن بیمه شخص ثالث خودرو می‌تواند جریمه‌های مالی و یا حتی توقیف خودرو را به همراه داشته باشد. در این میان برای ترغیب افراد به خرید به موقع بیمه شخص ثالث برای خودرو، تخفیفاتی در نظر گرفته می‌شود. یکی از کاربردی‌ترین تخفیف‌ها که افراد زیادی از آن به صورت سالانه استفاده می‌کنند تخفیف عدم خسارات است. این تخفیف به آن دسته از رانندگان تعلق می‌گیرد که در مدت زمان اعتبار بیمه نامه تصادف نکرده باشند و خسارتی دریافت نکند. تخفیف عدم خسارت به ازای هر سال بیمه‌ای 5 درصد است و معمولا تا سقف 70 درصد افزایش پیدا می‌کند. تخفیف خودرو صفر کیلومتر هم یکی دیگر از تخفیف‌هایی است که معمولا بر روی بیمه نامه شخص ثالث حساب می‌شود. اگر از زمان خرید خودرو جک j5 شما کمتر از 3 ماه گذشته باشد می‌توانید از آن بهره ببرید. میزان این تخفیف معمولا 5 درصد است.  

بیمه شخص ثالث جک j5 قسطی

خرید قسطی بیمه در شرایطی که موعد تمدید آن فرا رسیده است و یا به هر دلیلی امکان پرداخت نقدی آن را ندارید، می‌تواند راه حل خوبی باشد. برای خرید قسطی بیمه شخص ثالث از ازکی راه‌های متفاوتی وجود دارد: خرید اقساطی با چک صیاد و دیگری خرید اقساطی به کمک ازکی وام

راه اول مختص افرادی است که در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان ، شیراز ، اهواز، تبریز، قم، استان گیلان، همدان یا قزوین زندگی می‌کنند. این افراد برای خرید بیمه شخص ثالث جک j5 به صورت اقساطی می‌توانند قسمتی از هزینه را به عنوان پیش پرداخت و باقی آن را با ارائه چک صیاد در چند نوبت پرداخت کنند. تعداد چک‌ها و مبلغ پیش پرداخت از سوی شرکتی که برای خرید اقساطی انتخاب می‌کنید مشخص می‌شود. 

راه حل دوم یا همان پرداخت به کمک ازکی وام هم راه حل کاربردی برای افرادی است که برای ارائه چک به هر دلیلی مشکل دارند یا در شهری بجز شهرهایی که پیش از این ذکر شد زندگی می‌کنند. شما می‌توانید از ازکی وام مبلغی را دریافت کنید و آن مبلغ را برای خرید بیمه شخص ثالث خودروتان پرداخت کنید و آن مبلغ را با اقساط 9 تا 11 ماهه پرداخت کنید. قیمت بیمه شخص ثالث اقساطی و نقدی تفاوت چندانی با هم ندارند. 

بهترین بیمه شخص ثالث جک j5

عنوان بهترین بیمه می‌تواند برای هر فرد بسته به شرایطی که دارد متفاوت باشد. اما دانستن این نکته که برای خرید بهترین بیمه شخص ثالث j5، باید به دنبال بهترین شرکت بیمه باشید ضروری است. شرکت بیمه‌ای که قادر به ارائه بهترین بیمه شخص ثالث باشد، باید ویژگی‌هایی مانند میزان توانگری بالا، رضایت مشتریان پیشین، تعدا زیاد مراکز جبران خسارت و ... را دارا باشد. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ازکی و پر کردن اطلاعات خواسته شده در صفحه بیمه شخص ثالث، پیشنهادهای شرکت‌های بیمه مختلف برای بیمه شخص ثالث جک j5 را باهم مقایسه کنید و بهترین را از میان آن‌ها انتخاب کنید. 

خرید بیمه شخص ثالث جک j5 از ازکی

سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای استعلام قیمت و خرید بیمه شخص ثالث برای ماشین جک j5، خرید آن به روش آنلاین است. وب سایت ازکی بستری مناسب و مطمئن برای مقایسه شرکت‎های بیمه مختلف و خرید بیمه در کمترین زمان است. برای خرید بیمه شخص ثالث تنها به شماره پلاک خودرو، سال ساخت و دیگر مشخصات اولیه خودرو نیاز است. پس از آن شما می‌توانید با انتخاب پوشش مالی دلخواهتان و بررسی پیشنهادها، بیمه شخص ثالث جک J5 خود را خریداری کنید.