بیمه شخص ثالث جک s5

third-party-van-notitle
درباره بیمه شخص ثالث جک s5

ماشین جک اس 5 یا (jac s5) کراس اوور چینی است که از اواخر سال ۱۳۹۳ در داخل کشور مونتاژ می‌شود. شرکت کرمان موتور از سال 1395 نسخه جک s5 اتوماتیک را هم راهی بازار کرد. توانایی‌های حرکتی خوب، گستردگی مناسب نمایندگی‌های خدماتی و آپشن‌های قابل قبول باعث شده است تا جک اس ۵ طرفداران زیادی داشته باشد. اگر شما هم یکی از طرفداران این خودرو هستید باید بدانید که خرید بیمه شخص ثالث جک s5 اجباری است. در ادامه نحوه استعلام قیمت بیمه شخص ثالث جک s5 و خرید بهترین بیمه شخص ثالث جک s5 را بررسی می‌کنیم.

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث جک s5

ماشین جک اس 5‌ خودرویی ۴ سیلندر با ۱۶ سوپاپ است که ۱۷۴ اسب بخار قدرت دارد قیمت بیمه شخص ثالث جک s5‌ با توجه به نرخ بیمه مرکزی برای ماشین‌های سواری ۴ سیلندر تعیین می‌شود. بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران هر سال با در نظر گرفتن نرخ دیه، قیمت بیمه شخص ثالث جک اس 5‌ و سایر خودروها را تعیین می‌کند. از دیگر موارد اثر گذار بر روی نرخ بیمه شخص ثالث جک اس ۵ باید به موارد زیر اشاره کرد. 

  • کاربری خودرو
  • جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث
  • میزان پوشش مالی بیمه شخص ثالث جک s5
  • مدت اعتبار بیمه شخص ثالث L90

برای اطلاع از قیمت بیمه جک s5 باید استعلام قیمت بیمه شخص ثالث جک s5 را بگیرید. 

.قیمت بیمه شخص ثالث جک s5 با تخفیف

قیمت بیمه شخص ثالث جک s5 بالا است و همه به دنبال خرید بیمه شخص ثالث ارزان جک s5 هستند. تخفیف بیمه شخص ثالث جک s5 یکی از مهم‌ترین مواردی است که قیمت بیمه جک s5 را مشخص می‌کند. جدول تخفیف بیمه شخص ثالث جک s5 را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

تخفیف عدم خسارتمیزان تخفیف به درصد
سال اول تخفیف5%
سال دوم تخفیف10%
سال سوم تخفیف15%
سال چهارم تخفیف20%
سال پنجم تخفیف25%
سال ششم تخفیف30%
سال هفتم تخفیف35%
سال هشتم تخفیف40%
سال نهم تخفیف45%
سال دهم تخفیف50%
سال یازدهم تخفیف55%
سال دوازدهم تخفیف60%
سال سیزدهم تخفیف65%
سال جهاردم تخفیف70%

 

بیمه شخص ثالث جک s5 قسطی

به خاطر بالا بودن قیمت بیمه شخص ثالث جک s5، بسیاری خرید اقساطی بیمه جک s5 را انتخاب می‌کنند. ما در ازکی این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم. به دو شیوه زیر می‌توانید خرید قسطی بیمه شخص ثالث جک s5 را انجام دهید.

  • خرید قسطی بیمه شخص ثالث جک s5 با چک
  • پرداخت قسطی بیمه شخص ثالث جک s5 بدون نیاز به چک (با ازکی وام) 

بهترین بیمه شخص ثالث جک s5

قیمت و خدمات بیمه ثالث جک s5 چ در شرکت‌های مختلف بیمه تقریبا یکسان است تعداد شعبه‌های پرداخت خسارت شرکت بیمه و توانایی آن شرکت در انجام تعهدات یا همان توانگری مالی، معیارهای خوبی برای انتخاب و خرید بهترین بیمه شخص ثالث جک s5 هستند. همچنین پوشش مالی که برای ماشین خود انتخاب می‌کنید تاثیر زیادی در مقدار خسارت دریافتی دارد و البته هرچه پوشش مالی جک اس ۵ بیشتر باشد، قیمت بیمه شخص ثالث هم بیشتر می‌شود.

خرید بیمه شخص ثالث جک s5 از ازکی

در ازکی می‌توانید آنلاین شرکت‌های بیمه را مقایسه کنید و بهترین بیمه شخص ثالث جک s5 را بخرید. کافی است اطلاعات خود را وارد کنید تا استعلام بیمه شخص ثالث جک اس 5‌ به شما نمایش داده شود. شرکت‌های مختلف بیمه را با هم مقایسه کنید و بهترین آن ها را انتخاب نمایید. فرآیند خرید بیمه شخص ثالث جک s5‌ شما در کم‌تر از چند دقیقه انجام می‌شود. در صورت تمایل، رایگان نسخه کاغذی بیمه نامه را برای شما ارسال می‌کنیم.