ازکی
 ازکی

بیمه بدنه پژو پارس

third-party-van-notitle
درباره بیمه بدنه پژو پارس

ساخت و تولید پژو پارس که یکی از محصولات کشور فرانسه است از سال 79 در کشور ایران آغاز شد. پژو پارس یا پژو پرشیا، تغییر شکل یافته پژو 405 است و به نوعی جای او را با چهره و قدرتی بهتر در میان کاربران ایرانی گرفت.  این خودرو در مقایسه با دیگر تولیدات داخلی کشور قیمت نسبتا مناسبی دارد، اما آمار تصادفات سالانه آن در سراسر کشور و خساراتی که به بدنه آن در این سوانح وارد می‌شود بسیار زیاد است. به همین دلیل خرید بیمه بدنه پژو پارس را به همه صاحبان این خودو توصیه می‌کنیم. در ادامه اطلاعات جامع و کاملی درباره شرایط این بیمه، نحوه استعلام و خرید آن را با شما در میان می‌گذاریم. 

استعلام قیمت بیمه بدنه پژو پارس

بیمه بدنه یکی از زیر مجموعه‌ها بیمه خودرو است. علیرغم اینکه قیمت بیمه شخص ثالث برای یک خودرو در همه شرکت‌ها تقریبا یکسان است، اما شرایط برای بیمه بدنه اینگونه نیست. برای همین بهتر است که قبل از اقدام به خرید قیمت بیمه بدنه پژو پارس خود را استعلام کنید و پوشش‌ها و سقف تعهدات هر شرکت بیمه را مقایسه کنید.

قیمت بیمه بدنه پژو پارس با تخفیف

عوامل مختلفی بر قیمت بیمه بدنه پژو پارس تاثیرگذار هستند. مهم‌ترین آن‌ها ارزش مادی خودرو است. از آنجایی که بیمه بدنه، بیمه‌ای ضروری نیست شرکت‌های بیمه مختلف برای ترغیب صاحبان خودرو به خرید این بیمه نامه تخفیف‌هایی را در نظر می‌گیرند. تخفیف‌هایی که معمولا برای بیمه بدنه پژو پارس وجود دارند به شرح زیر هستند:

تخفیف عدم خسارت: یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین تخفیف‌هایی که بسیاری از افراد سالانه از آن استفاده می‌کنند تخفیف عدم خسارت است. اگر در طول مدت اعتبار بیمه بدنه پژو پرشیا برایتان حادثه‌ای پیش نیامد و از شرکت بیمه خسارتی در یافت نکردید، این تخفیف برای تمدید و خرید در سال آینده شامل حالتان می‌شود. اکثر شرکت‌ها این تخفیف را برای سقف 4 یا پنج سال افزایش می‌دهند. 

تخفیف خرید نقدی: اکثر شرکت‌های بیمه به آن دسته از خریداران بیمه بدنه که قصد پرداخت حق بیمه بدنه پرشیا خود را به صورت نقدی دارند تا سقف 10 درصد تخفیف می‌دهند. 

تخفیف ثالث برای بدنه: برخی شرکت‌های بیمه مانند شرکت‌های رازی، تعاون، پاریان، سامان و سینا به افرادی که تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث داشته باشند، روی بیمه بدنه هم تخفیف می‌دهند.

تخفیف خودرو صفر کیلومتر: اگر به تازگی از ترخیص پژو پارسی که خریداری کرده‌اید گذشته باشد، می‌توانید از این تخفیف استفاده کنید. مدت زمان اعمال تخفیف صفر کیلومتر در شرکت‌های مختلف، متفاوت است.

 بیمه بدنه پژو پارس قسطی

ممکن است که شما از اهمیت بالای خرید بیمه بدنه برای پژو پارس خود اطلاع داشته باشید اما به هر دلیلی امکان خرید آن به صورت نقدی را نداشته باشید. امکان خرید قسطی بیمه بدنه پژو پرشیا در سایت ازکی وجود دارد. شما ابتدا باید اطلاعات خواسته شده در صفحه خرید بیمه بدنه پژو پارس ازکی وارد کنید و پس از آن وارد صفحه مقایسه بیمه بدنه پژو پارس شوید. شرکت‌های که قابلیت خرید قسطی از آ‌ن‌ها را دارید با عبارت «امکان خرید اقساطی با چک» مشخص شده‌اند. مبلغ پیش پرداخت و تعداد چک‌ها برای هر شرکت متفاوت است. 

در حال حاضر امکان خرید بیمه بدنه قسطی با چک تنها برای افراد ساکن در تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان، قم، اهواز، تبریز، همدان و تمام شهرهای استان گیلان فراهم است. افرادی که در یکی از این شهرها زندگی نمی‌کنند و قصر خرید اقساطی بیمه بدنه پژو پارس را دارند می‌توانند از گزینه خرید به کمک ازکی وام استفاده کنند. 

بهترین بیمه بدنه پژو پارس

بهترین بیمه بدنه پژو پرشیا در صورتی به یک بیمه نامه اطلاق می‌شود که متناسب با خواسته‌های فرد خریدار باشد. اما پوشش‌هایی وجود دارد که می‌توانند کیفیت هر بیمه‌نامه‌ای را بالا ببرند. مثلا خرید پوشش نوسانات قیمت می‌تواند کمک خوبی برای تغییر چشم‌گیر قیمت پژو پارس در طول مدت اعتبار بیمه بدنه است. از دیگر مواردی که باید هنگام خرید بهترین بیمه بدنه پژو در نظر داشته باشید: میزان فروش بیمه بدنه شرکت‌ها و رضایت مشتریان پیشین، توانگری مالی آن‌ها، تخفیفات ویژه و درصد فرانشیز کسر شده در زمان جبران خسارت‌ها است.

خرید بیمه بدنه پژو پارس از ازکی

ازکی بهترین گزینه برای استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه بدنه پژو پرشیا است. شما فقط کافیست که تمام اطلاعات خواسته شده را آنلاین وارد کنید و قیمت شرکت‌های مختلف بیمه را مقایسه کنید. امکان بازدید توسط خودتان هم در خرید آنلاین بیمه بدنه پرشیا فراهم شده است،‌ اگر هم مایل باشید می‌توانید از خدمات بازدید در محل یا بازدید در مراکز منتخب استفاده کنید. پس از خرید بیمه بدنه شما در کم‌تر از چند دقیقه صادر می‌شود و رایگان برایتان ارسال می‌شود. پشتیبانی ۲۴ ساعته ازکی هم در تمام مراحل خرید و صدور بیمه نامه در کنار شما است. همچنین می‌توانید از خدمات دریافت خسارت آنلاین بیمه بدنه ازکی استفاده کنید.