جاوااسکریپت در مرورگر شما غیر فعال می باشد!

لطفا برای استفاده صحیح از وبسایت ازکی جاوااسکریپت را بر روی مرورگر خود فعال کنید.

آموزش فعال کردن جاوااسکریپت برای مرورگرهای مختلف

بیمه عمر دی

بیمه عمر و سرمایه گذاری یکی از انواع بیمه‌های عمر در جهان است که با هدایت آن به سمت یک برنامه سرمایه‌گذاری ویژه به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بیشتری را به خود جلب کرده است. در این راستا شرکت بیمه دی به منظور ایجاد آرامش و کاهش دغدغه‌های شما در طول زندگی و در جهت حمایت از ‌بیمه‌گذاران خود، طرح بیمه‌ای جامعی را در نظر گرفته است که علاوه بر یک سرمایه‌گذاری مطمئن با سود تضمینی، پوشش‌های بیمه‌ای عمر و درمان را به شما خواهد داد.

طرح‌های بیمه عمر دی

بیمه جامع عمر و سرمایه‌گذاری دی

در این بیمه‌نامه علاوه بر این که سرمایه فوت به خانواده بیمه‌شده پرداخت می‌شود، فرد می‌تواند در طول حیات از پوشش‌های فرعی بیمه‌نامه استفاده کند و در پایان بیمه سرمایه‌ای را به عنوان اندوخته سرمایه‌گذاری از شرکت بیمه دریافت کند. افراد از بدو تولد تا 65 سالگی می‌توانند بیمه عمر دی را خریداری کنند. همچنین مدت بیمه‌نامه بین 5 تا 30 سال است. 

پوشش‌ها و مزایای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری دی:

  • پوشش فوت ناشی از حادثه برای بیمه شدگان 4 سال به بالا. امکان افزایش سرمایه فوت به میزان 5، 10، 15 و یا 20 درصد. (از یک تا 25 برابر حق بیمه سال اول و تا سقف 2.000.000.000 ریال)
  • پوشش نقص عضو دائم ناشی ازحادثه
  • سرمایه نقص عضو برابر 100 درصد سرمایه فوت حادثی برای بیمه‌شدگان 4 سال به بالا.
  • هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه 10 درصد سرمایه فوت حادثی تا سقف 200.000.000 ریال برای بیمه‌شدگان 4 سال به بالا
  • پوشش بیماری‌های خاص ( شامل انواع سرطان, سکته قلبی، سکته مغزی، عمل جراحی قلب باز،  پیوند اعضای اصلی بدن) حداکثر معادل 30 درصد سرمایه فوت به هر علت در سال وقوع خسارت تا سقف 300.000.000 ریال.
  • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه بر اثر ازکارافتادگی کامل و دائم بیمه‌شده (ناشی از حادثه یا بیماری)

بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح خانواده

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری خانواده پوشش‌های مشابه با بیمه عمر و سرمایه‌گذاری دارد. افراد می‌توانند علاوه بر استفاده از سرمایه فوت، در صورت حیات از اندوخته بیمه عمر خود استفاده کنند. همچنین پوشش‌‌های فرعی آن شامل پوشش فوت ناشی از حادثه، پوشش نقص عضو دائم ناشی ازحادثه، سرمایه نقص عضو، هزینه  های پزشکی ناشی از حادثه، پوشش بیماری‌های خاص، پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه است که با سقف‌های معین ارائه می‌شود.

مزیت این طرح نسبت به طرح سرمایه‌گذاری دی این است که تمام افرادی که با یک دیگر رابطه نسبی یا سببی دارند می‌توانند تحت پوشش قرار بگیرند. در واقع یک نفر به عنوان بیمه‌شده اصلی و بقیه افراد به عنوان بیمه‌شده فرعی تحت پوشش بیمه عمر دی قرار می‌گیرند.

بیمه عمر تلفیقی

این طرح تلفیقی است بین بیمه عمر و بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان. این بیمه‌نامه شامل  دو بخش است و از لحاظ زمانی به دو قسمت تقسیم می‌شود:

ده سال اول بیمه‌شده تحت پوشش بیمه عمر، حادثه و نقص عضو دائم (کلی و جزئی) ناشی از کار قرار می‌گیرد. در این حالت شرکت بیمه متعهد به پرداخت غرامت فوت و نقص عضو به بیمه‌شده یا ذینفعان است. پرداخت خسارت در ده سال اول به شرح زیر است:

  • در صورت فوت بیمه شده به هر علت معادل 40 برابر میانگین حقوق و مزایای مشمول کسور حق بیمه ماههای قبل از فوت.
  • در صورت فوت ناشی از حادثه به غیر از کار معادل50 برابر میانگین حقوق و مزایای مشمول کسور حق بیمه ماههای قبل از فوت.
  • در صورت نقص عضو دائم و کلی ناشی از حادثه معادل 60 برابر میانگین حقوق و مزایای مشمول کسورات حق بیمه ماههای قبل از حادثه .
  • در صورت نقص عضو جزئی ناشی از حادثه درصدی از مبلغ غرامت نقص عضو دائم و کلی بر اساس جداول نقص عضو بیمه گر.

از پایان بخش اول به بعد، بیمه‌شده می‌تواند از منافع حاصل شد در ده سال اول استفاده کند و اندوخته ریاضی خود را به صورت یکجا یا به شکل مسمتری دریافت کند. همچنین در صورت فوت بیمه‌شده سرمایه فوت مشخص به ذینفعان وی تعلق می‌گیرد. 

پوشش‌های بیمه عمر دی

یکی از مزایای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری این است که بجز دریافت سرمایه فوت و اندوخته در پایان قرارداد، فرد می‌تواند در طول مدت قرارداد از پوشش‌های دیگری بهره‌مند شود. از مزایای بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری این است که دارنده آن حتی در زمان حیات می‌تواند از بیمه خود استفاده کند و درصورت فوت، ذینفعان می‌توانند سرمایه قابل توجهی دریافت کنند.

پوشش‌های بیمه عمر دی شامل موارد زیر است:

پوشش سرمایه فوت در اثر فوت و حادثه

پوشش سرمایه ازکارافتادگی

پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه

پوشش نقص عضو

پوشش امراض خاص

و ...

سود بیمه عمر دی

دارندگان بیمه عمر می‌توانند دو نوع سود از شرکت بیمه دریافت کنند. سود تضمینی و سود قطعی. سود تضمینی عموما در شرکت‌های بیمه یکسان پرداخت میشه. به این صورت که برای دو سال اول 2 درصد، دو سال بعدی 13 درصد و برای ادامه مدت بیمه‌نامه 10 درصد قابل پرداخت است.

اما سود قطعی در هر شرکتی متفاوت است. میزان سود قطعی در انتهای هر سال معین می‌شود و به همین علت سود قطعی سال 99 مشخص نیست. 

سال94959697
سود20.8%21-%22.25

معایب بیمه عمر دی

از معایب بیمه عمر دی می‌توان به سقف پوشش‌های آن اشاره کرد. همانطور که در قسمت‌های قبلی توضیح داده شد پوشش فوت به هر علت، هزینه پزشکی، نقص عضو و از کار افتادگی، بیماری‌های خاص و ... در هر طرحی سقف معین دارد و بیش از آن مبلغ نمی‌توان از بیمه خسارت گرفت. در بسیاری از شرکت‌ها پوشش‌های محدودی دارای سقف معین هستند اما در بیمه عمر دی تقریبا تمام پوشش‌ها سقف دارند. 

بعضی از شرکت‌های بیمه این امکان را فراهم کرده اند تا دارندگان بیمه عمر بتوانند برای خرید سایر محصولات آن شرکت، تخفیف دریافت کنند. اما به دارندگان بیمه عمر دی تخفیف ویژه‌ای برای خرید سایر محصولات این شرکت تعلق نمی‌گیرد.

چطور بیمه عمر دی را آنلاین بخریم

قبل از خرید بعضی از محصولات بیمه‌ای لازم است با کارشناس متخصص مشورت کنید. به طور مثال در بیمه عمر پوشش‌های متنوعی وجود دارد که به ازای اضافه کردن هر پوششی لازم است مبلغ اضافه‌ای پرداخت شود.به همین علت لازم است با کارشناس مشورت کنید تا پوشش‌هایی را که مناسب شما نیست، تهیه نکنید و در زمان حادثه و بروز اتفاق بتوانید بیشترین بهره را از آن ببرید.

در ازکی بجز قابلیت خرید آنلاین شما می‌توانید به شکل رایگان از کارشناسان متخصص هر حوزه، مشاوره دریافت کنید. بعد از ثبت درخواست خود برای خرید بیمه عمر 

ازکی از مرحله خرید تا کشاوره برای دریافت خسارت همراه شماست. 

دریافت آنلاین بیمه
بیمه عمر دی
یا
نیاز به مشاوره دارید؟
021-54864
;