جاوااسکریپت در مرورگر شما غیر فعال می باشد!

لطفا برای استفاده صحیح از وبسایت ازکی جاوااسکریپت را بر روی مرورگر خود فعال کنید.

آموزش فعال کردن جاوااسکریپت برای مرورگرهای مختلف

بیمه عمر دی

بیمه عمر و سرمایه گذاری دی ، یکی از انواع بیمه‌های عمر درجهان است که با هدایت آن به سمت یک برنامه سرمایه گذاری ویژه به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بیشتری را به خود جلب کرده است. در این راستا شرکت بیمه دی به منظور ایجاد آرامش و کاهش دغدغه‌های شما در طول زندگی و در جهت حمایت از ‌بیمه‌گذاران خود ،طرح بیمه ای جامعی را درنظر گرفته است که علاوه بر یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی پوشش‌های بیمه ای عمر و درمان را به شما خواهد داد.

بیمه جامع عمر و سرمایه‌گذاری دی

در این بیمه‌نامه علاوه بر این که سرمایه فوت به خانواده بیمه‌شده پرداخت می‌شود، فرد می‌تواند در طول حیات از پوشش‌های فرعی بیمه‌نامه استفاده کند و در پایان بیمه سرمایه‌ای را به عنوان اندوخته سرمایه‌گذاری از شرکت بیمه دریافت کند. افراد از بدو تولد تا 65 سالگی می‌توانند بیمه عمر دی را خریداری کنند. همچنینی مدت بیمه‌نامه بین 5 تا 30 سال است. 

پوشش‌ها و مزایای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری دی:

  • پوشش فوت ناشی از حادثه برای بیمه شدگان 4 سال به بالا. امکان افزایش سرمایه فوت به میزان 5، 10، 15 و یا 20 درصد. (  از یک تا 25 برابر حق بیمه سال اول و تا سقف 2.000.000.000 ریال)
  • پوشش نقص عضو دائم ناشی ازحادثه
  • سرمایه نقص عضو برابر 100 درصد سرمایه فوت حادثی برای بیمه شدگان 4 سال به بالا.
  • هزینه  های پزشکی ناشی از حادثه 10 درصد سرمایه فوت حادثی تا سقف 200.000.000 ریال برای بیمه شدگان 4 سال به بالا
  • پوشش بیماری های خاص ( شامل انواع سرطان, سکته قلبی، سکته مغزی، عمل جراحی قلب باز،  پیوند اعضای اصلی بدن) حداکثر معادل 30 درصد سرمایه فوت به هر علت در سال وقوع خسارت تا سقف 300.000.000 ریال.
  • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه بر اثر ازکارافتادگی کامل و دائم بیمه شده (ناشی از حادثه یا بیماری)

بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح خانواده

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری خانواده پوشش‌های مشابه با بیمه عمر و سرمایه‌گذاری دارد. افراد می‌توانند علاوه بر استفاده از سرمایه فوت، در صورت حیات از اندوخته بیمه عمر خود استفاده کنند. همچنین پوشش‌‌های فرعی آن شامل پوشش فوت ناشی از حادثه، پوشش نقص عضو دائم ناشی ازحادثه، سرمایه نقص عضو، هزینه  های پزشکی ناشی از حادثه، پوشش بیماری های خاص، پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه است که با سقف‌های معین ارائه می‌شود.

مزیت این طرح نسبت به طرح سرمایه‌گذاری دی این است که تمام افرادی که با یک دیگر رابطه نسبی یا سببی دارند می‌توانند تحت پوشش قرار بگیرند. در واقع یک نفر به عنوان بیمه‌شده اصلی و بقیه افراد به عنوان بیمه‌شده فرعی تحت پوشش بیمه عمر دی قرار می‌گیرند.

بیمه عمر تلفیقی

این طرح تلفیقی است بین بیمه عمر و بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان. این بیمه‌نامه شامل  دو بخش است و از لحاظ زمانی به دو قسمت تقسیم می‌شود:

ده سال اول بیمه‌شده تحت پوشش بیمه عمر، حادثه و نقص عضو دائم (کلی و جزئی) ناشی از کار قرار می‌گیرد. در این حالت شرکت بیمه متعهد به پرداخت غرامت فوت و نقص عضو به بیمه‌شده یا ذینفعان است. پرداخت خسارت در ده سال اول به شرح زیر است:

در صورت فوت بیمه شده به هر علت معادل 40 برابر میانگین حقوق و مزایای مشمول کسور حق بیمه ماههای قبل از فوت.
در صورت فوت ناشی از حادثه به غیر از کار معادل50 برابر میانگین حقوق و مزایای مشمول کسور حق بیمه ماههای قبل از فوت.
در صورت نقص عضو دائم و کلی ناشی از حادثه معادل 60 برابر میانگین حقوق و مزایای مشمول کسورات حق بیمه ماههای قبل از حادثه .
در صورت نقص عضو جزئی ناشی از حادثه درصدی از مبلغ غرامت نقص عضو دائم و کلی بر اساس جداول نقص عضو بیمه گر.

از پایان بخش اول به بعد، بیمه‌شده می‌تواند از منافع حاصل شد در ده سال اول استفاده کند و اندوخته ریاضی خود را به صورت یکجا یا به شکل مسمتری دریافت کند. همچنین در صورت فوت بیمه‌شده سرمایه فوت مشخص به ذینفعان وی تعلق می‌گیرد.

دریافت آنلاین بیمه
بیمه عمر دی
یا
نیاز به مشاوره دارید؟
۰۲۱-۵۴۸۴۴
;

مزایای بیمه عمر دی

  • NULL