بیمه دی

سال تاسیس:
1383
درباره بیمه دی
نظرات کاربران

بیمه دی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ و در زمینه فروش تمام محصولات بیمه‌ای آغاز کرده است. بر اساس آخرین آمار منتشر شده، این شرکت حدود ۶۰۰ نماینده فعال و ۴۸ شعبه اصلی دارد. این شرکت در حال حاضر با ۵.۹۵۰ میلیارد ریال سرمایه و همچنین تولید حق بیمه البنه بیش از ۴۰ هزار میلیارد دارای بالاترین سطح توانگری (سطح ۱) در صنعت بیمه است. این شرکت در میان ۱۹ شرکت بیمه دیگر، از نظر میزان رسیدگی به شکایات مشتریان در سطح مطلوبی قرار دارد. 

بیمه دی در یک نگاه

شرکت بیمه دی با بهره‌مندی از کارشناسان متخصص و متبحر صنعت بیمه، گسترش شبکه فروش خود در تمامی نقاط کشور و همچنین با سرلوحه قرار دادن شعار تعهد، تخصص و نوآوری به طور مستمر سعی در ارائه خدمات بهینه و مطلوب به بیمه‌گذاران خود داشته است. این شرکت در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ از منظر دو شاخص روش و بهره‌وری کلیه عوامل در بین تمام شرکت‌های ایرانی جایگاه اول را کسب کرده است.  این شرکت با تکیه بر ارزش‌هایی مانند شفافیت، حرفه‌ای‌گری، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی، برای رسیدن به چشم‌انداز خود که ارزش‌آفرینی پایدار در کنار ساختن تجربه خوشایند برای مشتریان و شبکه فروش، تلاش می‌کند. 

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای در بیمه دی

شرکت بیمه دی در زمینه‌ رشته‌های مختلف بیمه‌ای فعالیت دارد که در ادامه به معرفی آنها پرداخته شده است:

بیمه شخص ثالث دی

بیمه شخص ثالث نوعی بیمه اجباری است، به همین دلیل معمولا از سوی همه شرکت‌های بیمه صادر می‌شود. خسارت‌های جانی و مالی به‌بارآمده از هرگونه سانحه که ناشی از وسایل نقلیه مانند تصادف، تصادم، سقوط، واژگونی، آتش =‌سوزی و یا انفجار جزء خطرات تحت پوشش بیمه شخص ثالث دی است. البته خسارت‌های واردشده به وسیله نقلیه مسبب حادثه، خارج از تعهدات این بیمه‌نامه است.

بیمه بدنه دی

بیمه دی جبران خسارت‌های کلی و جزئی واردشده به بدنه خودرو در حین برخورد با یک جسم ثابت یا متحرک و یا برخورد با خودرو دیگر، سقوط، حریق و سرقت و همچنین هزینه‌های حمل‌و‌نقل و نجات خودرو آسیب‌دیده را از محل حادثه بر عهده می‌گیرد. پوشش‌های تکمیلی دیگر هم مانند پوشش شکست شیشه، بلایای طبیعی، نوسانات قیمت و ... را می‌شود بنا به درخواست فرد بیمه‌شونده به بیمه‌نامه اضافه کرد. فرانشیز بیمه بدنه دی به صورت پلکانی است؛ به این معنی که فرانشیز خسارت برای بار اول ۱۰ درصد، فرانشیز خسارت بار دوم ۲۰ درصد و برای خسارت بار سوم ۳۰ درصد است. برای رانندگانی ک سابقه گواهینامه آنها کمتر از ۳ سال است، ۱۰ درصد فرانشیز اضافه می‌شود. 

بیمه آتش‌سوزی و زلزله دی

بیمه آتش‌سوزی و زلزله دی انواع مختلفی دارد. بیمه آتش‌سوزی اماکن صنعتی و غیر صنعتی، بیمه آتش‌سوزی جامع منازل مسکونی، بیمه آتش سوزی انبار و بیمه آتش‌سوزی اصناف از انواع این بیمه‌نامه‌ها است. با خرید بیمه آتش‌سوزی، ملک شما از بابت خسارت‌های ناشی از سیل و زلزله هم بیمه می‌شود.

بیمه مسافرتی دی

این بیمه‌نامه در ارتباط با حوادثی است که ممکن است در طول سفر برای مسافران رخ دهد. شرکت بیمه دی برای آرامش خاطر افرادی که قصد سر به خارج از کشور را دارند با استفاده از بین المللی امداد رسان SOS، بیمه مسافرتی را با پوشش‌های مناسب ارائه می‌کند.

بیمه عمر دی

بیمه عمر نوعی از بیمه اشخاص است. بیمه عمر و مستمری، بیمه عمر و مستمری خانواده، بیمه عمر ساده زمانی، بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه مستمری پیشامد، بیمه عمر با برگشت حق بیمه (طرح موج و طرح پژواک)، بیمه مستمری مانا، بیمه عمر و حوادث گروهی و ... نمونه‌ای از انواع بیمه عمر دی است.

بیمه درمان تکمیلی دی

بیمه تکمیلی برای جبران هزینه‌های درمان مازاد بر تعرفه‌های بیمه‌های پایه ارائه می‌شود تا نگرانی بیمه‌شدگان را از بابت پرداخت هزینه‌های هنگفت درمان برطرف کند. بیمه تکمیلی دی دارای برخی پوشش‌های اصلی و اضافی است. پوشش‌های اصلی بین همه بیمه‌نامه‌ها مشترک است و پوشش‌های اضافی هم بسته به تمایل بیمه‌شونده به بیمه‌نامه اضافه می‌شود. شما می‌توانید با استعلام بیمه درمان تکمیلی دی از پوشش‌ها، سقف تعهدات و دیگر اطلاعات مورد نیازتان اطلاع کسب کنید.

بیمه موتور سیکلت دی

بیمه موتور سیکلت هم مانند دیگر بیمه‌های وسایل نقلیه است و در ۲ رشته بیمه شخص ثالث و بدنه صادر می‌شود. خرید بیمه شخص ثالث موتور سیکلت برای موتورسواران اجباری است. شرکت بیمه دی تمامی پوشش‌های بیمه‌ای شخص ثالث را مطابق قوانین بیمه مرکزی ارائه می‌کند. هر سال بیمه مرکزی نرخ پایه بیمه موتور سیکلت دی را بر اساس قدرت یا تعداد سیلندر موتور اعلام می‌کند.

استعلام و خرید آنلاین بیمه دی از ازکی

بیمه دی یکی از شرکت‌های بیمه موفق در زمینه خدمت‌رسانی به بیمه‌گذاران است. برای استعلام قیمت و شرایط هر یک از رشته‌های بیمه‌ای ارائه‌شده از سوی این شرکت بیمه می‌توانید به نمایندگی‌های این شرکت در سرتاسر کشور مراجعه کنید. البته راه بهتر و سریع‌تر این کار مراجعه به وب‌سایت ازکی و استعلام و خرید این بیمه‌نامه به صورت آنلاین است. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ازکی و انتخاب رشته بیمه‌ای و سپس وارد کردن اطلاعات خواسته شده بیمه‌نامه‌های ارائه شده از سوی بیمه دی را با پیشنهادات دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه و سپس خریداری کنید.