ازکی
 ازکی

بیمه دی

در سال 1398 به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی، شرکت بیمه دی به‌عنوان رتبه نخست در گروه موسسات بیمه‌ای و رتبه سی و هفتم در بین صد شرکت برتر ایرانی انتخاب شد و از منظر دو شاخص فروش و بهره‌وری کلیه عوامل در بین تمام شرکت‌های ایرانی در سال‌های 1398 و 1399 در جایگاه اول قرار گرفت. این امتیازات خود تضمینی برای بیمه‌گذاران است. ارائه بیمه‌نامه درمان تکمیلی انفرادی، فراهم‌کردن شرایط برای ایجاد تغییرات در بیمه‌نامه در طول مدت قرارداد، بهره‌مندی از معافیت مالیاتی، امکان برداشت از محل اندوخته بیمه‌نامه از پایان سال دوم بیمه‌ای، دریافت وام بیمه عمر بدون ضامن و پرداخت سود مشارکت علاوه بر سود تضمینی از جمله مزایای بی‌شمار بیمه دی است. همچنین نیاز نداشتن به بیمه درمانی پایه، تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد و درمان بدون پرداخت وجه هم امتیازات خرید بیمه شخص واحد دی است.

بیمه دی در یک نگاه

بیمه دی فعالیت خود را به عنوان شرکت خصوصی از سال ۱۳۸۳ و  در زمینه فروش تمام محصولات بیمه‌ای آغاز کرده است. بر اساس آخرین آمار منتشر شده، این شرکت حدود ۶۰۰ نماینده فعال و ۴۸ شعبه اصلی دارد. این شرکت در حال حاضر با ۵.۹۵۰ میلیارد ریال سرمایه و همچنین تولید حق بیمه البته بیش از ۴۰ هزار میلیارد دارای بالاترین سطح توانگری (سطح ۱) در صنعت بیمه است. سابقه فعالیت شرکت بیمه دی در صنعت بیمه کشور نزدیک به ۱۸ سال است. بر اساس آخرین آمار منتشر شده، این شرکت حدود ۶۰۰ نماینده فعال و ۴۸ شعبه اصلی دارد.

پوشش‌های بیمه دی

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه دی

امروزه شرکت بیمه دی کلیه رشته‌های بیمه‌ای را ارائه می‌کند که از بین آنها بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌‌‌سوزی و بیمه مسئولیت و ... از جمله محبوب‌‌‌ترین بیمه‌‌‌های این شرکت است. در ادامه انواع خدمات بیمه دی را بررسی می‌‌‌کنیم.

 • بیمه تکمیلی و بیمه شخص واحد دی محصولات درمانی بیمه دی است. در زیر در مورد هرکدام توضیح خواهیم داد:

  بیمه درمان تکمیلی دی

  علاوه بر سهم بیمه‌های پایه مثل بیمه تامین اجتماعی، سلامت و … بیمه تکمیلی دی جهت جبران هزینه‌های درمانی است و به بیمه‌شدگان کمک می‌کند که در صورت بروز بیماری از محل بیمه درمان تکمیلی هزینه‌های درمان خود را تامین نمایند. خدمات بیمه تکمیلی دی به دو صورت گروهی و انفرادی ارائه می‌شود.

  بیمه شخص واحد دی

  بیمه شخص واحد مناسب افرادی است که نمی‌توانند بیمه درمان تکمیلی گروهی دریافت کنند. بیمه شخص واحد را می‌توان به‌صورت فردی یا خانوادگی خریداری کرد. بر خلاف بیمه درمان تکمیلی این بیمه نیازی به وجود بیمه‌های پایه ندارید. هر کسی می‌تواند برای خود و خانواده‌اش بیمه شخص واحد را بخرد تا بتواند هزینه‌های درمانی بیمارستانی، پاراکلینیکی، آزمایشگاهی، دندانپزشکی، آمبولانس، جراحی را تحت پوشش قرار دهد.

 • بیمه درمان مسافرتی مایه اطمینان خاطر مسافران خارجی در برابر حوادث احتمالی سفر است. بعضی سفارت‌خانه‌ها (کشور‌های حوزه شنگن) ارائه این بیمه‌نامه را برای دریافت ویزا از الزامی می‌دانند.

  شرکت بیمه دی با همکاری شبكه بین‌المللی امدادرسان SoS ، بیمه‌نامه مسافرین خارج از كشور (بیمه درمان مسافرتی) را با پوشش‌های مناسب ارائه می‌کند. 

 • بیمه عمر نوعی از بیمه اشخاص است. بیمه عمر و مستمری، بیمه عمر و مستمری خانواده، بیمه عمر ساده زمانی، بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه مستمری پیشامد، بیمه عمر با برگشت حق بیمه (طرح موج و طرح پژواک)، بیمه مستمری مانا، بیمه عمر و حوادث گروهی و ... نمونه‌ای از انواع بیمه عمر دی است.

 • ٰبیمه دی جبران خسارت‌های کلی و جزئی واردشده به بدنه خودرو در حین برخورد با یک جسم ثابت یا متحرک و یا برخورد با خودرو دیگر، سقوط، حریق و سرقت و همچنین هزینه‌های حمل‌و‌نقل و نجات خودرو آسیب‌دیده را از محل حادثه بر عهده می‌گیرد. پوشش‌های تکمیلی دیگر هم مانند پوشش شکست شیشه، بلایای طبیعی، نوسانات قیمت و ... را می‌شود بنا به درخواست فرد بیمه‌شونده به بیمه‌نامه اضافه کرد. فرانشیز بیمه بدنه دی به صورت پلکانی است؛ به این معنی که فرانشیز خسارت برای بار اول ۱۰ درصد، فرانشیز خسارت بار دوم ۲۰ درصد و برای خسارت بار سوم ۳۰ درصد است. برای رانندگانی ک سابقه گواهینامه آنها کمتر از ۳ سال است، ۱۰ درصد فرانشیز اضافه می‌شود. 

 • بیمه شخص ثالث نوعی بیمه اجباری است، به همین دلیل معمولا از سوی همه شرکت‌های بیمه صادر می‌شود. خسارت‌های جانی و مالی به‌بارآمده از هرگونه سانحه که ناشی از وسایل نقلیه مانند تصادف، تصادم، سقوط، واژگونی، آتش‌سوزی و یا انفجار جزء خطرات تحت پوشش بیمه شخص ثالث دی است. البته خسارت‌های واردشده به وسیله نقلیه مسبب حادثه، خارج از تعهدات این بیمه‌نامه است.

 • بیمه آتش‌سوزی دی یکی از انواع بیمه‌نامه‌های اموال است که خسارت‌های وارد شده به اموال و دارایی‌های منقول و غیر منقول، لوازم و اثاثیه منزل ساختمان‌ها و تاسیسات واحدهای مسکونی و حتی وسایل نقلیه در پارکینگ را جبران می‌کند. شرکت بیمه دی طرح‌ها و بیمه‌نامه‌های مختلفی برای پوشش خسارت‌های آتش‌سوزی و زلزله دارد و انواع بیمه‌نامه قطعی با ‌سرمایه ثابت، بیمه‌نامه اظهارنامه‌ای با سرمایه شناور، بیمه‌نامه با شرایط جایگزینی و بازسازی را صادر می‌کند.

  به‌طور کلی طرح‌های بیمه‌نامه‌های آش‌سوزی دی عبارتند از:

  بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی؛
  بیمه‌نامه طرح جامع منازل مسکونی؛
  بیمه آتش‌ سوزی صنعتی برای کارگاه‌ها، واحدهای صنعتی و تولیدی؛
  بیمه آتش سوزی غیرصنعتی برای مراکز تجاری، اداری، فرهنگی، آموزشی و ...؛
  بیمه آتش‌ سوزی انبار؛
  بیمه آتش‌ سوزی اصناف (طرح سانا) برای فروشگاه‌ها و واحدهای تجاری غیر تولیدی.

استعلام و خرید آنلاین بیمه دی از ازکی

بیمه دی یکی از شرکت‌های بیمه موفق در زمینه خدمت‌رسانی به بیمه‌گذاران است. برای استعلام قیمت و شرایط هر یک از رشته‌های بیمه‌ای ارائه‌شده از سوی این شرکت بیمه می‌توانید به نمایندگی‌های این شرکت در سرتاسر کشور مراجعه کنید. البته راه بهتر و سریع‌تر این کار مراجعه به وب‌سایت ازکی و استعلام و خرید این بیمه‌نامه به صورت آنلاین است. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت ازکی و انتخاب رشته بیمه‌ای و سپس وارد کردن اطلاعات خواسته شده بیمه‌نامه‌های ارائه شده از سوی بیمه دی را با پیشنهادات دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه و سپس خریداری کنید.

دی از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت بیمه دی یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه دی در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

امروزه شرکت بیمه دی کلیه رشته‌های بیمه‌ای را ارائه می‌کند که از بین آنها بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌‌‌سوزی و بیمه مسئولیت و ... از جمله محبوب‌‌‌ترین بیمه‌‌‌های این شرکت است.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه دی و همینطور در صفحه بیمه دی در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه دی یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. بیمه عمر و مستمری، بیمه عمر و مستمری خانواده، بیمه عمر ساده زمانی، بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه مستمری پیشامد، بیمه عمر با برگشت حق بیمه (طرح موج و طرح پژواک)، بیمه مستمری مانا، بیمه عمر و حوادث گروهی و ... نمونه‌ای از انواع بیمه عمر دی است

برای دریافت خسارت از بیمه دی می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه دی خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.