بیمه موتورسیکلت بیمه البرز

درباره بیمه موتورسیکلت بیمه البرز

شرکت بیمه البرز از سال ۱۳۳۸ در کشور فعالیت می‌کند و از آن زمان تا امروز توانسته است که اعتماد بسیاری از افراد را جلب کند. بیمه البرز در حال حاضر ۵۴ شعبه و بیشتر از ۲٬۰۰۰ نماینده فعال در کشور دارد. حدود ۵٪ بازار بیمه شخص ثالث به بیمه البرز تعلق دارد و بسیاری از افراد تمدید و خرید بیمه موتور سیکلت بیمه البرز را انتخاب می‌کنند.

استعلام بیمه موتورسیکلت بیمه البرز

بیمه موتورسیکلت البرز، برای موتورسواران بیمه اجباری است. شرکت بیمه البرز تمامی پوشش‌های بیمه‌ای شخص ثالث را مطابق قوانین بیمه مرکزی ارائه می‌کند و می‌توانید برای دریافت خسارت‌های جانی و خسارت‌های مالی اشخاص ثالث روی آن حساب کنید. خسارت جانی بیمه موتور البرز شامل نقص عضو، هزینه‌های پزشکی، درمان، فوت اشخاص ثالث ( ترک نشین و هر فرد صدمه دیده در جریان تصادف) و راکب موتور می‌شود. پوشش مالی بیمه موتور البرز هم همه خسارت‌های وسیله نقلیه و محمولات اشخاص ثالث را جبران می‌کند؛ این بیمه تعهدی در قبال خسارات مالی راکب موتور مقصر ندارد. برای خرید و مقایسه بیمه شخص ثالث موتور البرز با سایر شرکت‌های بیمه، استعلام بیمه موتور بیمه البرز را در چند دقیقه از ازکی بگیرید.

محاسبه بیمه موتورسیکلت بیمه البرز

نرخ پایه بیمه موتورسیکلت البرز بر اساس قدرت یا تعداد سیلندر موتور محاسبه می‌شود. معمولا موتورسیکلت‌ها به چهار دسته زیر تقسیم می‌شوند:

  • موتور سیکلت گازی
  • موتور سیکلت دنده‌ای یک سیلندر
  • موتور سیکلت دو سیلندر و بالاتر
  • موتور سیکلت دارای سه چرخ و سایدکار

سایر مواردی که می‌توانند قیمت بیمه موتور بیمه البرز را بالا و پایین کنند هم عبارتند از:

  • میزان و مقدار تعهدات مالی بیمه شخص ثالث موتور البرز
  • مقدار تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث موتور سیکلت البرز
  • مبلغ جریمه دیرکرد بیمه ثالث موتور بیمه البرز
  • مدت اعتبار بیمه شخص ثالث موتور البرز

تمدید بیمه موتورسیکلت بیمه البرز

با خرید بیمه موتور البرز از ازکی می‌توانید وارد پروفایل کاربری خود در ازکی شوید و در بخش « یادآوری‌های من» زمان تمدید بیمه موتورسیکلت بیمه البرز را وارد کنید. البته در غیراینصورت هم ما با ارسال پیامک و تماس تلفنی زمان اتمام بیمه موتورتان را به شما یادآوری می‌کنیم. تا بدون پرداخت جریمه شخص ثالث موتور،‌ بیمه خود را تمدید کنید.

تخفیف های بیمه موتورسیکلت بیمه البرز

مهمترین تخفیف‌ بیمه شخص ثالث موتورسیکلت البرز، تخفیف عدم خسارت است. به‌طور کلی اگر در مدت یک‌سالی که بیمه موتور داشته‌اید با رعایت قانون و رانندگی خوب تصادف نکرده‌اید و از شرکت بیمه خسارت نگرفته‌اید، موقع تمدید بیمه‌نامه موتور البرز  درصدی تخفیف برای شما محاسبه می‌شود. درصد تخفیف عدم خسارت بیمه موتور البرز هم به تعداد سال‌های بدون خسارت بیمه‌نامه بستگی دارد. به‌طور کلی برای هرسال که خسارت نگرفته‌ باشید 5 درصد به میزان تخفیف عدم خسارت شما اضافه می‌شود و باید حق بیمه موتورسیکلت کمتری پرداخت کنید.

خرید آنلاین بیمه موتورسیکلت بیمه البرز از ازکی

ازکی امکان خرید اینترنتی بیمه موتور از شرکت بیمه البرز را فراهم کرده است. کافی است پلاک خود را وارد کنید تا سوابق بیمه‌ای شما نمایش داده شود و استعلام قیمت بیمه موتور البرز به شما نمایش داده شود. البته در صورت نداشتن پلاک می‌توانید خودتان مدل موتور، سال ساخت و سوابق بیمه‌ای را وارد کنید. سطح تعهد مالی مورد نظر را انتخاب کنید و خرید بیمه موتور سیکلت بیمه البرز را نهایی کنید. بیمه موتور رایگان به آدرس دلخواه شما ارسال خواهد شد.