ازکی
 ازکی

بیمه البرز

شرکت بیمه البرز از جمله قدیمی‌ترین و پرسابقه‌ترین شرکت‌های بیمه است. شرکت بیمه البرز در سال‌های گذشته به‌صورت پی‌در پی رتبه یک توانگری مالی را کسی کرده است که این نشان می‌دهد مشتریان می‌توانند با خیال راحت بیمه‌های خود را از این شرکت تهیه کنند و در صورتی که سانحه‌ای پیش بیاید، هزینه‌های مالی ناشی از خسارات را به موقع دریافت نمایند.

امکان دریافت ۹۰ درصد از سرمایه به صورت وام بدون نیاز به وثیقه و ضامن، امکان پرداخت حق‌بیمه در اقساط ماهانه، دو ماهه، سه‌ماهه و شش ماهه، امکان دریافت سرمایه در پایان مدت قرارداد به صورت یکجا یا به شکل مستمری دوران بازنشستگی از جمله مزیت‌های خرید بیمه عمر البرز است.

بیمه البرز در یک نگاه

بیمه البرز یکی از شرکت‌های دولتی ایران در زمینه بیمه بود که در۲۸ تیرماه ۱۳۳۸ تاسیس شد و در مدت زمان کوتاهی توانست به یکی از شرکت‌های بیمه مطرح در بازار بیمه‌ای تبدیل شود. سپس در سال ۱۳۸۸ بیمه البرز به عنوان اولین شرکت بیمه دولتی در بورس پذیرفته شد و ۸۰ درصد سهام آن واگذار شد و از یک شرکت بیمه دولتی به شرکت بیمه خصوصی تغییر مالکیت داد. شرکت بیمه البرز با ۱۳۰۰ کارمند، ۵۴ شعبه، بیش از ۲۵۰۰ نماینده و کارگزار حقیقی در سراسر ایران فعالیت می‌کند. کسب رتبه اول مشتری‌مداری طی ۹ سال متوالی و پای ثابت فهرست یکصد شرکت برتر کشور از جمله دستاوردهای شرکت بیمه البرز به شمار می‌رود.

پوشش‌های بیمه البرز

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای دربیمه البرز

بیمه البرز با سال‌ها تجربه در زمینه بیمه، یکی از شرکت‌های بسیار مطرح در بین شرکت‌های خصوصی است و توانسته در سال‌های فعالیت خود اعتماد مردم را به خوبی جلب کند. این شرکت خدمات مختلفی در تمام رشته‌های ‌بیمه‌ای ارائه می‌دهد. بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر، بیمه درمان و … از جمله این پوشش‌ها است که در زیر به تفکیک توضیح خواهیم داد.

 • بیمه شخص ثالث البرز خسارات جانی و مالی واردشده به اشخاص ناشی از تصادفات را پوشش می‌دهد و پوشش‌های آن به طور خاص شامل موارد زیر است:

  پوشش جانی اشخاص زیان‌دیده که مقدار این پوشش بستگی به دیه اعلام‌شده در همان سال دارد؛
  پوشش جانی راننده مقصر حادثه؛
  پوشش مالی اشخاص زیان‌دیده.

 •  

  گاهی افراد فکر می‌کنند فقط خرید بیمه شخص ثالث برای جبران خسارت‌های خودرو کافی است، اما بیمه شخص ثالث، خسارت مالی راننده مقصر را جبران نمی‌کند. بیمه بدنه در مواقعی هم که فرد مقصر حادثه است، خسارت مالی خودروی او را جبران می‌کند. سقف تعهدات بیمه شخص ثالث راننده مقصر برای جبران خسارت‌های خودرو کافی نیست، بنابراین خرید بیمه بدنه ضروری است. بیمه بدنه خودرو مانند بسیاری از بیمه‌های دیگر شامل دو دسته پوشش اصلی و پوشش اضافی است.

  پوشش‌های اصلی شامل موارد زیر است:

  برخورد با یک جسم ثابت یا متحرک؛
  سقوط یا واژگونی وسیله نقلیه؛
  آتش سوزی، صاعقه یا انفجار موضوع بیمه یا لوازم یدکی همراه آن؛
  سرقت کلی یا خسارات وارد شده به وسیله نقلیه و ملحقات آن؛
  خسارات وارد شده به باطری و لاستیک تا 50 درصد قیمت نو؛
  هزینه‌های مربوط به نجات موضوع بیمه و جلوگیری از ازدیاد خسارت.

  پوشش‌های اضافی شامل موارد زیر است:

  خسارات ناشی از بلایای طبیعی؛
  خساراتی ناشی از پاشیدن رنگ، اسید و سایر مواد شیمیایی؛
  خسارات مربوط به کشیدن میخ یا سایر اشیای شبیه آن روی بدنه خودروی بیمه‌شده؛
  خسارات ناشی از سرقت لوازم و قطعات درجا؛
  کاهش و نوسان قیمت خودرو.

 •  

  بیمه‌ آتش سوزی البرز دو دسته از خسارت‌ها را پوشش می‌دهد: خسارت‌های اصلی و اضافی. البته هر دو دسته فقط خسارت‌های مالی را تحت پوشش قرار می‌دهند و هیچ تعهدی نسبت به خسارت‌های جانی ندارند. پوشش‌های اصلی آن شامل آتش، صاعقه و انفجار است. پوشش‌های اضافی بیمه آتش سوزی البرز هم عبارت است از:

  زلزله و آتشفشان؛
  سیل و طغیان آب دریاها و رودخانه‌ها؛
  طوفان، گردباد و تندباد؛
  ترکیدگی لوله‌های آب؛
  شکست شیشه؛
  سرقت با شکست حرز.

 •  

  هر فردی ممکن است در زندگی دچار بیماری شود و نیاز باشد که برای معاینه، تشخیص یا درمان به مراکز درمانی مراجعه کند. زیاد شدن هزینه‌های درمان و محدود بودن پوشش بیمه‌های پایه باعث شده است که مردم در پرداخت هزینه‌های درمان خود دچار مشکل شوند. داشتن بیمه‌های درمان تکمیلی بهترین راه‌حل این مشکلات است.

  موارد تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی شامل موارد زیر است:

  هزینه‌های بیمارستانی، بستری، جراحی‌های مهم ( قلب، پیوند کلیه، جراحی مغز و اعصاب ( به‌جز دیسک ستون فقرات)، و … ) ، DAY CARE،؛
  زایمان طبیعی و سزارین؛
  هزینه‌های مربوط به بیماری‌های خاص؛
  پاراکلینیکی؛
  هزینه‌های تشخیصی _ درمانی ( رادیولوژی، سونوگرافی، آزمایش، فیزیوتراپی، پزشکی هسته‌ای، انواع اسکن، MRI، پاتوبیولوژی، کاردرمانی، لیزردرمانی، گفتاردرمانی و … )؛
  اعمال جراحی سرپایی ( رفع عیوب انکساری برای هر چشم 3 دیوپتر و بیشتر)؛
  ویزیت و دارو ( شیمیایی و گیاهی)؛
  هزینه درمان نازایی و ناباروری؛
  هزینه‌های آمبولانس؛
  خدمات دندانپزشکی؛
  هزینه‌های درمانی خارج از کشور.

 • بیمه موتورسیکلت البرز یکی از انوع بیمه شخص ثالث برای موتورسیکلت است. بیمه موتور خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث و خسارات جانی واردشده به راکب موتور را تحت پوشش قرار می‌دهد. قیمت بیمه موتورسیکلت البرز به نوع موتور و تعداد سیلندر، سقف تعهدات مالی، جریمه دیرکرد و تعداد سال عدم دریافت خسارت بستگی دارد.

 • همیشه در سفر امکان وقوع حادثه وجود دارد. خرید بیمه مسافرتی کمک می‌کند تا آمادگی مواجه شدن با این پیشامدها را داشته باشیم. خرید بیمه مسافرتی اطمینان خاطری در طول سفر خواهد بود. پوشش‌های بیمه مسافرتی البرز بسیار متنوع است و تقریبا برای هر مشکلی که در کشور خارجی برایتان پیش‌ بیاید، در کنارتان است. 

  مهم‌ترین پوشش‌های بیمه مسافرتی البرز عبارت است از:

  • پرداخت هزینه‌های پزشکی و درمانی؛
  • بازگرداندن بیمه‌گذار به کشورش در صورت بروز حادثه؛
  • بازگرداندن اعضای درجه‌ یک خانواده همراه بیمه‌گزار به کشورش؛
  • بازگرداندن جسد بیمه‌گذار به کشور مبدا در صورت فوت؛
  • پرداخت هزینه‌های مربوط به تحویل دارو؛
  • پرداخت هزینه‌های گم‌شدن مدارک شناسایی یا بار؛
  • پوشش تاخیر در پرواز؛
  • پوشش حواله وجه نقد و وجه ضمانت؛
  • پرداخت هزینه‌های مسائل حقوقی و قانونی؛
  • پرداخت هزینه‌های دندان‌پزشکی.
 • بیمه عمر البرز یکی از انواع بیمه اشخاص است که امکان سرمایه‌گذاری و پس‌انداز را به بیمه‌شده می‌دهد. امکان پرداخت این پس‌انداز به خود بیمه‌شده برای موادی مثل خرج تحصیل و ازدواج فرزندان، راه‌اندازی کسب‌وکار و ... وجود دارد و یا به‌عنوان مستمری برای دوران بازنشستگی استفاده شود. درصورت فوت بیمه‌گذار، مبلغ اندوخته بیمه‌نامه عمر او به خانواده و عزیزان او تعلق می‌گیرد. 

  پوشش‌های اصلی بیمه عمر البرز در طرح‌های مختلف عبارتند از:

  • پوشش سرمایه فوت به هر علت؛
  • پوشش سرمایه فوت ناشی از حادثه؛
  • سرمایه ازکار‌افتادگی؛
  • پوشش نقص عضو دائم بر اثر حادثه؛
  • پوشش هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه؛
  • پوشش سرمایه بیماری خاص (سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی عروق قلب، ام اس و پیوند اعضای اصلی بدن)؛
  • پوشش معاف از پرداخت حق‌بیمه

استعلام و خرید آنلاین بیمه البرز از ازکی

علاوه بر روش مراجعه بیمه‌گذاران به نمایندگی‌های بیمه برای خرید و استعلام بیمه‌های شرکت البرز، امکاناتی از جمله استعلام انواع بیمه‌نامه‌ها، استعلام خسارت و استعلام نرخ به صورت آنلاین برای رشته‌های بیمه‌ای از جمله بیمه درمان تکمیلی، بدنه، شخص ثالث و ... وجود دارد. در وب‌سایت ازکی این امکان فراهم شده است که افراد بتوانند بیمه مدنظر خود را با سایر شرکت‌های بیمه مقایسه و پس از انتخاب بهترین‌ها خرید خود را نهایی کنند. استعلام و خرید آنلاین بیمه البرز از ازکی یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین راه‌های خرید بیمه البرز است. همچنین اگر در مرحله از خرید دچار مشکل شدید، کارشناسان و مشاوران ازکی در بخش پشتیبانی شما را راهنمایی خواهند کرد.

البرز از نگاه مشتریان

همیشه برای خواندن نظرات شما آماده‌ایم.

مهدی حمیدبیگی

مهدی حمیدبیگی

خریدار

پنج‌شنبه ظهر بود که رفتم بیمه بخرم. اما دفتر بیمه بسته بود. همونجا با موبایل سرچ کردم؛ دیدم میشه بیمه‌م رو آنلاین خرید. خیلی سریع کارم رو راه انداختن و نذاشتن جریمه بیمه‌م بیشتر شه.

ایران‌دخت امیدوار

ایران‌دخت امیدوار

خریدار

اینکه تو همون روزی که می‌خواستم بیمه‌م رو تمدید کنم تونستم پیشنهادهای شرکت‌های مختلفو با هم مقایسه کنمو همون روز هم بیمه‌م رو تحویل بگیرم خیلی برام جالب بود.

حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی

خریدار

وقتی پرداخت رو انجام دادم پسرام گفتن فک کردی بیمه رو می‌شه اینترنتی خرید؟!! اما وقتی پیکتون برام بیمه رو اورد بهشون گفتم ببینین اینم بیمه!

برای خواندن نظرات بیشتر اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

faq-img

برای خرید آنلاین بیمه، می‌تونید به وب‌سایت رسمی بیمه البرز یا وب سایت ازکی مراجعه و اقدام به ثبت نام و انتخاب نوع بیمه مورد نظر خود کنید. همچنین می‌تونید از طریق نمایندگی‌های بیمه البرز در سراسر کشور به صورت حضوری بیمه بخرید.

بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه آتش‌سوزی، بیمه عمر، بیمه درمان تکمیلی، بیمه مسافرتی و بیمه حوادث از جمله پوشش‌های شرکت بیمه البرز است.

اطلاعات دقیق درباره شرایط و تعرفه‌های بیمه‌های مختلف در وب‌سایت رسمی بیمه البرز و همینطور در صفحه بیمه البرز در وب‌سایت ازکی موجود است. همین‌طور می‌تونید با مراجعه به نمایندگی‌های بیمه البرز یا تماس با خط پشتیبانی، اطلاعات لازم رو بگیرید.

بله. بیمه عمر البرز یکی از انواع بیمه اشخاص است که امکان سرمایه‌گذاری و پس‌انداز را به بیمه‌شده می‌دهد.

برای دریافت خسارت از بیمه البرز می‌تونید به یکی از مراکز پرداخت خسارت این شرکت بیمه مراجعه کنید. البته اگر بیمه خودرو یا بیمه درمان تکمیلی رو از بیمه البرز خریده باشید، می‌تونید از سامانه دریافت خسارت آنلاین ازکی استفاده کنید.