بیمه شخص ثالث البرز

درباره بیمه شخص ثالث البرز

بیمه شخص ثالث البرز

شرکت بیمه البرز یکی از قدیمی‌ترین شرکت های بیمه در ایران است که از تاریخ 28 تیرماه 1338 فعالیت خود را آغاز کرده است و تا امروز توانسته 4.9 درصد از فروش انواع بیمه را به خود اختصاص دهد. بیمه البرز در فاصله سال‌های 1378 تا 1388 به بخش خصوصی واگذار شد و هم‌اکنون در قالب یک شرکت خصوصی، خدمات خود را در کلیه رشته‌های بیمه مانند بیمه شخص ثالث در سرتاسر ایران ارائه دهد.

درباره بیمه البرز

  • دارای بیش از 61 شعبه و 2158 نمایندگی در سرتاسر کشور
  • دارای 42 کارگزار بیمه حقیقی فعال در استان‌های مختلف
  • اختصاص یافتن حدود 4.9 درصد از بازار بیمه کشور به شرکت بیمه البرز
  • دارای حدود 3.9 درصد از بازار خرید بیمه شخص ثالث در ایران

پوشش های بیمه ثالث البرز

منظور از پوشش های بیمه ثالث، هرگونه خسارتی است که از طریق سانحه‌هایی مثل تصادم، تصادف،‌ سقوط، واژگونی، آتش‌سوزی و یا انفجار وسایل نقلیه یا محمولات آن، به اشخاص ثالث وارد شود. این خسارت‌ها به دو دسته خسارت‌های بدنی و مالی تقسیم می‌شوند و پوشش‌های بیمه شخص ثالث البرز از قرار زیر هستند:

  • خسارت‌های بدنی واردشده به اشخاص ثالث تا سقف دیه فرد مسلمان در ماه حرام
  • خسارت‌های مالی واردشده به اشخاص ثالث در بازه ۲۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان
  • خسارت‌های جانی واردشده به راننده مقصر و تا سقف دیه فرد مسلمان در ماه غیرحرام

محاسبه بیمه شخص ثالث البرز

قیمت بیمه شخص ثالث البرز بر اساس نرخ مصوب بیمه مرکزی در ابتدای هر سال مشخص می‌شود. در محاسبه بیمه ثالث البرز، مواردی مانند مدل ماشین، نوع، کاربری و تعداد سیلندرهای آن، نرخ دیه، جریمه‌های دیرکرد و بیمه‌نامه قبلی، مدت بیمه‌نامه و تخفیف های بیمه شخص ثالث البرز در نظر گرفته می‌شوند.

تخفیف های بیمه شخص ثالث البرز

شما می‌توانید با استفاده از تخفیف های بیمه شخص ثالث البرز، قیمت بیمه شخص ثالث را تا حد زیادی کاهش دهید. مهم‌ترین این تخفیف‌ها از قرار زیر هستند:

  • تخفیف خودروی صفر البرز تا 5 درصد
  • تخفیف عدم خسارت البرز از 5 درصد در سال دوم تا ۷۰ درصد در سال چهاردهم تمدید بیمه شخص ثالث
  • تخفیف خرید نقدی بیمه‌نامه البرز

استعلام بیمه شخص ثالث البرز

قبل از اینکه اقدام به خرید بیمه شخص ثالث البرز کنید، نیاز به گرفتن استعلام دارید. برای گرفتن استعلام بیمه شخص ثالث در شرکت های بیمه مختلف، تنها کافی است که مشخصات بیمه‌نامه و خودروی خود را در وبسایت ازکی وارد کنید. به این ترتیب خیلی راحت و در زمان کوتاهی می‌توانید گزینه‌های موجود را بررسی کرده و در نهایت بهترین بیمه‌نامه را با مناسب‌ترین قیمت خریداری نمایید.

دریافت خسارت آنلاین بیمه شخص ثالث البرز

اگر بیمه شخص ثالث البرز را از ازکی بخرید، می‌توانید آنلاین خسارت بیمه شخص ثالث البرز را بگیرید. امکان استفاده از پرداخت خسارت آنلاین برای خسارت‌های مالی کم‌تر از ۲۰ میلیون تومان وجود دارد.

در این روش، همه مراحل از جمله ارسال مدارک، ارزیابی خسارت و پرداخت مبلغ خسارت به صورت غیر حضوری انجام می‌شود و ازکی برای ارائه این خدمات، هیچ کارمزد یا هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌کند. همچنین شما می‌توانید در تمام مراحل دریافت خسارت، حتی در لحظه وقوع تصادف، به صورت 24 ساعته از پشتیبانی اختصاصی ازکی استفاده کنید و با کارشناسان بخش خسارت تماس بگیرید.

این روش ساده‌ترین و سریع‌ترین روش دریافت خسارت بیمه شخص ثالث است؛ چون همه مراحل به صورت کاملا غیرحضوری، شفاف و ساده انجام می‌شود.

بیمه البرز امکان پرداخت خسارت سیار در تمام شهرهای کشور را هم فراهم کرده است. با انتخاب این شرکت نگرانی دردسرهای مراجعه حضوری برای گرفتن خسارت بیمه شخص ثالث را نخواهید داشت.

خرید بیمه شخص ثالث البرز از ازکی

برای استعلام بیمه شخص ثالث البرز و خرید آن، نیازی به مراجعه حضوری به مراکز بیمه نیست. زیرا ما در ازکی امکانی را برای شما فراهم کرده‌ایم که در هر ساعت از شبانه‌روز بتوانید شرکت‌های بیمه مختلف را مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنید. به‌علاوه در این مسیر می‌توانید از مشاوره بی‌طرفانه کارشناسان ما در ازکی هم استفاده کنید. بعد از خرید بیمه شخص ثالث البرز می‌توانید از نسخه الکترونیکی آن استفاده کنید و اگر مایل باشید، ما نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث البرز را رایگان برایتان ارسال می‌کنیم.