بیمه شخص ثالث آسیا

درباره بیمه شخص ثالث آسیا

بیمه شخص ثالث آسیا

شرکت بیمه آسیا از سی‌ام تیرماه 1338 فعالیت خود را به عنوان شرکت سهامی عام آغاز کرد و امروز در میان 5 شرکت بیمه‌ای برتر کشور قرار دارد. این شرکت در سال 1388 به بخش خصوصی واگذار شد. شرکت بیمه آسیا در حال حاضر حدود 11.7 درصد از بازار خرید بیمه شخص ثالث را داراست.

درباره شرکت بیمه آسیا

  • دارای بیش از 111 شعبه و 5050 نمایندگی در کل کشور
  • کسب بهترین رتبه از نظر زمان پاسخگویی به شکایات در سال‌های اخیر
  • فراهم کردن امکان خرید بیمه شخص ثالث آسیا به صورت آنلاین و اقساطی
  • اختصاص سهم 11.7 درصدی از کل بیمه‌نامه‌های شخص ثالث کشور

پوشش های بیمه شخص ثالث آسیا

  • خسارت جانی واردشده به اشخاص ثالث تا سقف دیه فرد مسلمان در ماه حرام برابر ۸۰۰ میلیون تومان
  • خسارت مالی واردشده به افراد زیان‌دیده در بازه ۲۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان (بسته به پوشش انتخابی)
  • خسارت جانی واردشده به راننده مقصر حادثه تا سقف دیه فرد مسلمان در ماه غیر حرام برابر ۶۰۰ میلیون تومان

 

محاسبه بیمه شخص ثالث آسیا

قیمت بیمه شخص ثالث آسیا هم مانند دیگر شرکت‌ها بر اساس نرخ مصوب بیمه مرکزی تعیین می‌شود. برای محاسبه بیمه ثالث، موارد مختلفی مانند نرخ دیه در هر سال، نوع وسیله نقلیه و تعداد سیلندرهای آن در نظر گرفته می‌شوند. علاوه بر این، مواردی مانند سابقه بیمه، کاربری وسیله نقلیه و تخفیف های بیمه شخص ثالث هم در زمان محاسبه بیمه شخص ثالث آسیا مدنظر قرار داده می‌شوند.

تخفیف های بیمه شخص ثالث آسیا

بیمه آسیا تخفیف عدم خسارت را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. بر این اساس به ازای هر سالی که از مزیت‌های بیمه‌نامه خود استفاده نکنید، 5 درصد از قیمت بیمه شخص ثالث آسیا کاسته می‌شود. این تخفیف تا سقف 70 درصد ادامه خواهد داشت. نکته مهم اینجا است که در صورت بروز تصادف، کل تخفیف شما به طور کامل از بین نخواهد رفت؛ بلکه کاهش آن به صورت زیر محاسبه می‌شود:

  • تصادف منجر به خسارت مالی 20 درصد به ازای 1 بار و 40 درصد به ازای 3 بار در سال
  • تصادف منجر به جرح یا فوت، 30 درصد به ازای 1 بار و 100 درصد به ازای 3 بار در سال

استعلام بیمه شخص ثالث آسیا

اگر نیاز به گرفتن استعلام بیمه شخص ثالث آسیا دارید، تنها کافی است که شماره پلاک خودرو و کد ملی صاحب آن را در وبسایت ازکی وارد کنید. علاوه بر این می‌توانید با وارد کردن اطلاعات درج‌شده بر روی کارت خودرو در وبسایت ازکی و انتخاب شرکت های بیمه موردنظر خود، شرایط، پوشش‌ها، تخفیف‌ها و قیمت بیمه شخص ثالث را استعلام گرفته و پس از انتخاب بهترین گزینه، اقدام به خرید یا تمدید بیمه شخص ثالث آسیا کنید.

دریافت خسارت آنلاین بیمه شخص ثالث آسیا

اگر خرید آنلاین بیمه شخص ثالث آسیا را از ازکی انجام دهید می‌توانید آنلاین خسارت بیمه شخص ثالث آسیا را دریافت کنید. امکان استفاده از پرداخت خسارت آنلاین برای خسارت‌های مالی کم‌تر از ۲۰ میلیون تومان وجود دارد.

در این روش، همه مراحل از جمله ارسال مدارک، ارزیابی خسارت و پرداخت مبلغ خسارت به صورت غیر حضوری انجام می‌شود و ازکی برای ارائه این خدمات، هیچ کارمزد یا هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌کند. همچنین شما می‌توانید در تمام مراحل دریافت خسارت، حتی در لحظه وقوع تصادف، به صورت 24 ساعته از پشتیبانی اختصاصی ازکی استفاده کنید و با کارشناسان بخش خسارت تماس بگیرید.

 

این روش ساده‌ترین و سریع‌ترین روش دریافت خسارت بیمه شخص ثالث است؛ چون همه مراحل به صورت کاملا غیرحضوری، شفاف و ساده انجام می‌شود.

خرید بیمه شخص ثالث آسیا از ازکی

برای اینکه بتوانید بهترین قیمت بیمه‌نامه شخص ثالث را به همراه کامل‌ترین پوشش‌ها پیدا کنید، باید خدمات شرکت‌های مختلف را با هم مقایسه کنید. ما در ازکی امکانی را برای شما فراهم کرده‌ایم که با استفاده از آن می‌توانید استعلام بیمه شخص ثالث را انجام دهید و بهترین شرکت را برای خودتان انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از مشاوره بی‌طرفانه ما هم استفاده کرده و با مزیت‌ها و معایب هریک از شرکت‌های بیمه آشنا شوید. به علاوه بعد از خرید بیمه شخص ثالث آسیا یا هر بیمه دیگری، می‌توانید برای یادآوری تمدید زمان این بیمه‌نامه، تقویم یادآور را در وبسایت ازکی روشن کنید تا زمان تمدید آن را فراموش نکنید.