بیمه آسیا

سال تاسیس:
1338
درباره بیمه آسیا
نظرات کاربران

بیمه آسیا در سال 1388 بر اساس سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی، در زمره شركت‌های مشمول واگذاری بخش خصوصی قرار گرفت و به عنوان بزرگ‌ترین شرکت بیمه خصوصی كشور به فعالیت‌های خود ادامه داد. این شركت رتبه اول تولید و سهم بازار را در میان شرکت‌های بیمه خصوصی کشور داراست. بیمه‌آسیا با بیش از 2400 نفر نیروی انسانی متخصص، با تجربه و متعهد، سرمایه‌ای بیش از 240 میلیارد تومان و با بیش از نیم قرن فعالیت در عرصه صنعت بیمه یكی از صد شركت برتر و معتبر در كشور است. این شرکت دارای بیش از 100 شعبه و مرکز پرداخت خسارت و حدود 3000 نمایندگی حقیقی و حقوقی در اقصی‌نقاط کشور است.

بیمه آسیا در یک نگاه

شرکت بیمه آسیا پس از بیمه ایران قدیمی ترین شرکت بیمه خصوصی کشور است. بر اساس گزارش بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شركت بیمه‌ آسیا در میان شركت‌های بیمه، حائز رتبه یك (سطح 1) از نظر سطح توانگری مالی است. بیمه آسیا دومین شرکت بیمه مستقیم در نگهداری ریسک و قبول بیمه اتکائی در كشور به شمار می‌رود.

خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای در بیمه آسیا

شرکت آسیا همواره بر آن است تا با به‌كارگيری روش‌های نوين ارائه خدمات، رضایت مشتریان خود را جلب نماید. شرکت آسیا با اتكا بر سرمايه انسانی متخصص در جهت تامين رضايت كليه ذی‌نفعان تلاش می‌کند و با بهبود مستمر سبد خدماتش، حضوری موثر در بازارهای داخلی و خارجی دارد. در ادامه بخشی از خدماتی که این شرکت ارائه می‌دهد، معرفی شده است:

بیمه شخص ثالث آسیا

بیمه شخص ثالث نوعی بیمه اجباری برای همه وسایل نقلیه موتوری است. بیمه شخص ثالث آسیا همه خسارات جانی و مالی را که در تصادفات رانندگی به شخص ثالث راننده مقصر یا ماشین و اموال او وارد می‌شود، جبران می‌کند. حتی در تصادف با اجسام ثابت مانند گاردریل، درخت یا حیوانات هم می‌شود از که شخص ثالث برای جبران خسارت‌های واردشده استفاده کرد.

بیمه بدنه آسیا

بیمه بدنه خودرو آسیا یکی از انواع بیمه ماشین است که به‌طورکلی خسارت‌‎ های مالی وارد شده به خودرو را تحت پوشش قرار می‌دهد. در این بیمه‌نامه علاوه بر خسارت‌های وارد شده به خودرو در تصادفات، ماشین در مقابل برخی خطرات دیگر مانند سرقت، آتش سوزی و انفجار هم بیمه می‌شود. با خرید بیمه بدنه آسیا هزینه‌های دستمزد، تعمیرات و ارزش لوازم اضافه شده به ماشین  به قیمت روز حادثه پرداخت خواهد شد. 

بیمه موتور سیکلت آسیا

موتور سیکلت هم به عنوان یک وسیله نقلیه موتوری پرکاربرد بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی به بیمه شخص ثالث نیاز دارد. کاربران می‌توانند با خرید بیمه شخص ثالث موتور سیکلت بیمه آسیا خیال خود را از بابت جبران خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به شخص ثالث در تصادفات موتوری راحت کنند.

بیمه آتش سوزی و زلزله آسیا

بیمه آتش سوزی یکی از قدیمی‌ترین انواع بیمه‌نامه است. بیمه آتش سوزی بیمه آسیا کلیه خسارات واردشده به مراکز مسکونی، تجاری و صنعتی در جریان حوادثی مانند آتش سوزی، سیل، زلزله، صاعقه و سرقت را جبران می‌کند. از مزایای بیمه آتش سوزی بیمه آسیا می‌توان به تفکیک موارد تحت پوشش ساختمان‌ها با کاربری‌های متفاوت، امکان صدور بیمه‌نامه برای انبار و افزایش سقف بیمه باتوجه‌به شرایط بنا اشاره کرد.

بیمه مسافرتی آسیا

بیمه مسافرتی برای افرادی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند، بسیار ضروری است. بیمه آسیا با ارائه پوشش‌های کامل در زمان سفر همراه شما خواهد بود و با پرداخت بخش زیادی از هزینه‌های غیرقابل‌پیش‌بینی به بار آمده خیال شما را از بابت همه چیز راحت می‌کند.

بیمه عمر آسیا

بیمه عمر آسیا علاوه بر سرمایه‌گذاری، کمکی برای تامین هزینه‌های ضروری دیگر زندگی هم است. این بیمه می‌تواند مستمری روزهای بازنشستگی باشد و در تامین مخارج به کمک شما بیاید. می‌توانید در صفحه بیمه عمر آسیا اطلاعات کامل در رابطه با این نوع خدمت را بخوانید.

استعلام و خرید آنلاین بیمه آسیا از ازکی 

شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت ازکی و انتخاب نوع بیمه‌ای که قصد خرید آن را دارید و وارد کردن اطلاعات خواسته شده، پیشنهادهای داده شده از سوی شرکت‌های مختلف را بررسی و از میان آنها انتخاب کنید. استعلام و خرید آنلاین بیمه آسیا از ازکی یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌های کسب اطلاعات، مقایسه و خرید بیمه است.