بیمه بدنه بیمه آسماری

درباره بیمه بدنه بیمه آسماری

 

شرکت بیمه آسماری فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده و انواع خدمات بیمه‌های بازرگانی در رشته‌های اموال و اشخاص را ارائه می‌کند. این شرکت 86 نمایندگی فعال و 8 شعبه اصلی در تمامی نقاط کشور دارد و به‌طور ویژه برای مناطق آزاد بیمه نامه صادر می‌کند.  در ده سال گذشته شرکت بیمه آسماری مجموعا 52 میلیارد تومان بیمه صادر کرده‌ و توانگری مالی سطح دو دارد. بیمه بدنه آسماری یکی از انواع محصولات بیمه‌ای این شرکت است که با پوشش‌های پایه و تکمیلی متنوع عرضه می‌شود.

بیمه بدنه آسماری

بیمه بدنه آسماری یکی از انواع بیمه خودرو است. در این بیمه نامه اگر ماشین بیمه‌شده به‌دلیل حوادثی مثل تصادف، تصادم، واژگونی، آتش‌سوزی آسیب ببیند یا حتی دزدیده‌ شود، خسارت مربوطه به مالک پرداخت می‌شود. یعنی برعکس بیمه شخص ثالث خسارت‌‌های تحت پوشش بیمه بدنه شامل ماشین خود بیمه‌شده خواهد بود.

درضمن می‌توانید درصورت نیاز پوشش‌های اضافی مختلفی مثل بلایای طبیعی زلزله، آتش‌فشان، سیل و... ، میخ‌کشی، شکست شیشه و پاشیده شدن مواد شیمیایی را هم به بیمه بدنه آسماری اضافه کنید. 

استعلام بیمه بدنه آسماری

استعلام بیمه بدنه آسماری به شما کمک می‌کند تا به‌صورت آنلاین قیمت خرید یا تمدید بیمه نامه برای یک ماشین خاص را محاسبه و در شرکت‌های مختلف بیمه با هم مقایسه کنید. درواقع شرایط و قیمت بیمه نامه بدنه با پوشش‌های اضافی درخواستی برای یک ماشین مشخص در شرکت‌های بیمه مختلف به شما نشان داده می‌شود و می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

برای گرفتن استعلام بیمه بدنه آسماری در سایت ازکی به یکی از اطلاعات زیر نیاز خواهید داشت:

  1. شماره پلاک ماشین و کد ملی صاحب پلاک
  2. مشخصات ماشین مثل مدل ماشین و سال ساخت آن

محاسبه بیمه بدنه آسماری

قیمت بیمه بدنه آسماری به ارزش خودرو و همین‌طور قطعات جانبی و دیگر لوازم نصب‌شده روی آن بستگی دارد. ماشین‌های گران‌قیمت‌تر معمولا باید هزینه بیشتری برای بیمه بدنه پرداخت بکنند. هرچقدر هم تعداد پوشش های اضافی بیمه بدنه که انتخاب می‌کنیم بیشتر باشد باید حق بیمه بیشتری پرداخت کنیم. درضمن مدت قرارداد بیمه نامه و تخفیف‌های مختلف هم می‌تواند مبلغ پرداختی را کم و زیاد کند. 

خرید آنلاین بیمه بدنه آسماری از ازکی

تمام مراحل خرید بیمه بدنه آسماری از سایت ازکی کاملا آنلاین است. یعنی خبری از مراجعه حضوری  به نمایندگی شرکت بیمه نخواهد بود. حتی اگر بخواهید بازدید بیمه بدنه هم در محل برایتان انجام می‌شود. اگر هم از قبل بیمه بدنه داشتید و می‌خواهید از تخفیف عدم خسارت خود استفاده کنید، فقط باید در فرم سفارش‌ بیمه نامه نام شرکت بیمه قبلی و درصد تخفیف بیمه نامه قبلی نام شرکت بیمه قبلی و درصد تخفیف بیمه نامه قبلی را ثبت کنید. بعد از پرداخت حق بیمه بیمه نامه شما تا ساعت 21 همان‌ روز صادر می‌شود.

خرید بیمه بدنه آسماری اقساطی

همان‌قدر که قیمت ماشین‌ها بالا می‌رود، نرخ حق بیمه بدنه آن‌ها هم بیشتر می‌شود. به‌همین دلیل خیلی‌ها خرید بیمه بدنه را مدام عقب می‌اندازد یا کاملا از لیست کارهایشان کنار می‌گذارند. اما می‌توانید با پرداخت نقدی 50 درصد قیمت حق بیمه، یک بیمه بدنه آسماری اقساطی از سایت ازکی بخرید و بقیه مبلغ را با چک و در سه تا شش ماه پرداخت کنید. یا می‌توانید از ازکی‌وام  یک وام با بازپرداخت حداکثر 9 تا ۱۱ ماهه بگیرید.

تمدید بیمه بدنه آسماری

برای اینکه بتوانیم در زمان حادثه و تصادف از بیمه بدنه خود استفاده کنیم باید حتما حواسمان به تاریخ اعتبار بیمه نامه باشد. همیشه از یک هفته قبل از سررسید تاریخ بیمه نامه وارد سایت ازکی شوید و کارهای تمدید بیمه بدنه آسماری را اینترنتی انجام بدهید. یک خوبی تمدید به‌موقع بیمه نامه با ازکی این است که اگر نیاز به دریافت خسارت پیدا کنید، می‌تواند از امکان دریافت خسارت آنلاین سایت استفاده کنید.

تخفیف های بیمه بدنه آسماری

شرکت بیمه آسماری تخفیف‌های مختلفی روی بیمه نامه بدنه خود اعمال می‌کند. انواع تخفیف بیمه بدنه آسماری حتی تا 60 درصد هم نرخ حق بیمه را کاهش می‌دهد. مهمترین تخفیف های بیمه بدنه آسماری عبارتند از:

  • تخفیف عدم خسارت برای بیمه‌شده‌هایی که از شروع قرارداد تا پایان مدت آن خسارتی از بیمه ‌نامه دریافت نکنند. درصد این تخفیف برای سال اول 25 %، برای سال دوم 35 درصد، برای سال سوم 45 % و برای سال چهارم به بعد 60 درصد محاسبه می‌شود.
  • تخفیف خودرو صفر کیلومتر به ماشین‌هایی تعلق می‌گیرد که نهایتا سه ماه از تاریخ ترخیص و پلاک‌گذاری آن‌ها گذشته باشد. سقف این تخفیف 20 % اعمال می‌شود.
  • تخفیف خرید نقدی: با پرداخت نقدی حق بیمه هم 10% تخفیف برای بیمه‌شده درنظر گرفته می‌شود.