بیمه آسماری

سال تاسیس:
1391
درباره بیمه آسماری
نظرات کاربران

بیمه آسماری برای اولین بار در سال 1391 تاسیس و در حوزه ارائه خدمات بیمه‌های بازرگانی در رشته‌های اموال و اشخاص مشغول به کار شد. این شرکت به استناد قانون چگونگی اداره مناطق آزاد، تجاری، صنعتی در منطقه آزاد کیش ثبت شده است. بیمه کمک رسان ایران یا SOS یکی از سهام‌داران اصلی بیمه آسماری است. در واقع این شرکت با همکاری بیمه کمک ‌رسان S.O.S و نمایندگی‌ها و شعبه خود تمامی خدمات بیمه‌ای را علاوه بر سراسر کشور به‌طور ویژه در مناطق آزاد هم ارائه می‌کند. در ده سال گذشته شرکت بیمه آسماری در مجموع 52 میلیارد تومان بیمه صادر کرده‌ و توانگری مالی سطح دو دارد.

شرکت بیمه آسماری در یک نگاه

یکی از دلایل و اهداف اصلی بیمه آسماری عرضه محصولات مختلف بیمه‌ای در مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی با خدمات و پوشش‌هایی در سطح بین‌المللی است. به همین دلیل این شرکت همکاری‌های دوجانبه جدی با بزرگ‌ترین شرکت‌های بیمه منطقه‌ای و بین‌المللی دارد. درضمن آشنایی با دانش روز حوزه‌های فنی بیمه‌ای باعث شده  است تا علاوه بر بازار بیمه داخل کشور، به بزرگ‌ترین بازار‌های جهانی بیمه هم دسترسی داشته باشد. بیمه آسماری در حال حاضر ۱۶ شعبه، ۱۰۴ نمایندگی فعال و ۲۵۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد در تمام شهرها و استان‌های کشور دارد.

خدمات و پوشش های بیمه‌ای در بیمه آسماری

بیمه آسماری ۲۰ محصول بیمه‌ای شامل تمامی محصولات اصلی بیمه‌ای مثل بیمه شخص ثالث و بدنه برای ماشین‌های مختلف، بیمه تکمیلی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه مسافرتی و … را عرضه می‌کند. بیمه آسماری همچنین به‌صورت ویژه برای مناطق آزاد بیمه‌نامه صادر می‌کند. درضمن این شرکت خدمات مختلف بیمه‌های صنعتی مثل بیمه حمل‌ونقل یا باربری، بیمه مهندسی، انواع بیمه مسئولیت را هم در رشته‌های اموال و اشخاص ارائه می‌کند.

بیمه شخص ثالث آسماری

بیمه شخص ثالث یکی از انواع بیمه خودرو محسوب می‌شود، ولی در اصل نوعی بیمه مسئولیت است. درواقع بیمه شخص ثالث پوشش بیمه‌ای است که در آن بیمه‌شده در برابر صدمه به وسیله نقلیه شخص ثالث، اموال شخصی و صدمات جسمی (آسیب جسمی و نقص عضو یا حتی فوت) محافظت می‌شود و بخش زیادی از خسارت‌های مالی و جانی ناشی از حوادث و تصادفات رانندگی به شخص ثالث را طبق تعهدات بیمه‌‌نامه پوشش می‌دهد؛ یعنی پرداخت خسارت بیمه‌نامه ثالث در واقع شامل شخص ثالث خواهد بود. البته خسارت‌های جانی خود بیمه‌شده و هزینه‌های درمانی او هم با پوشش حوادث راننده جبران می‌شود.

بیمه بدنه آسماری

بیمه بدنه در صورت بروز حادثه یا سرقت از شما در برابر ضررهای مالی از جمله آسیب دیدن شیشه جلو و شیشه عقب ماشین، آسیب به بدنه و کاپوت یا سقوط درختان محافظت می‌کند.  با داشتن بیمه بدنه زیان‌های شما در حوادثی   مثل برخورد ماشین با یک جسم ثابت یا متحرک، واژگونی و سقوط، آتش‌سوزی، اصابت رعد و برق یا انفجار خودرو یا لوازم یدکی اصلی همراه آن و همچنین سرقت کلی خودرو جبران می‌شود.

درضمن بیمه بدنه آسماری پوشش‌های اضافی برای جبران خسارت‌های مربوط به سرقت درجای قطعات و لوازم خودرو، شکست خودبه‌خودی شیشه، پاشیده شدن مواد شیمیایی و اسیدی بلایای طبیعی (سیل، زلزله و آتشفشان) و افت قیمت خودرو هم دارد که می‌توانید جداگانه به بیمه نامه اضافه کنید.

بیمه موتورسیکلت آسماری

با داشتن بیمه شخص ثالث موتور سیکلت، شرکت بیمه متعهد می‌شود که خسارات جانی و مالی را که موتور سوار به شخص دیگری وارد کرده است، تا سقف تعهدات بیمه‌نامه جبران کند؛ یعنی خساراتی مثل هزینه‌های درمان، نقص عضو و فوت (دیه) یا خسارت به ماشین شخص ثالث زیان‌دیده تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت. البته اگر خود راننده موتورسیکلت هم دچار حادثه جانی شود، بیمه تمام هزینه‌های درمانی او را هم پرداخت خواهد کرد. 

بیمه آتش سوزی آسماری

بیمه آتش سوزی آسماری یکی از شاخه‌های بیمه اموال است. این بیمه‌نامه خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار را برای هر ساختمان مسکونی، اداری و تجاری‌ پوشش می‌دهد. به‌طورکلی بیمه آتش سوزی خسارت آسیب‌های واردشده به خانه و ساختمان و مشاعات آن مانند گاراژ یا استخر، خسارت‌های وارد شده به اموال شخصی از جمله اثاثیه منزل و دکوراسیون شرکت را جبران می‌کند. همچنین بعد از حادثه هزینه‌های مربوط به تهیه محل اسکان موقت تا زمان تعمیر و بازسازی منزل خسارت‌دیده را پرداخت می‌کند.

همچنین می‌توانید پوشش‌های تکمیلی مثل زلزله و آتشفشان، سیل و طغیان آب، ترکیدگی لوله آب، ضایعات ناشی از ذوب برف و آب باران، طوفان و تندباد، سقوط هواپیما، نشت و ریزش و رانش زمین  را هم به بیمه‌نامه اضافه کنید.

بیمه مسافرتی آسماری

بیمه مسافرتی آسماری حوادث و اتفاقات ناگوار احتمالی در یک سفر خارجی را پوشش می‌دهد. معمولا تمام افرادی که قصد مسافرت به خارج از ایران را دارند، باید یک بیمه مسافرتی بخرند. پوشش‌های بیمه مسافرتی شامل هزینه‌های درمان بیماری‌، سرقت یا گم‌شدن مدارک و چمدان و … می‌شود. منظور از هزینه‌های درمان هم بستری، معاینه، ویزیت، جراحی و حتی معالجه ضروری دندان در کشور مقصد است.

البته بیمه آسماری برای اتباع خارجه و اشخاصی که ساکن خارج از کشور هستند و قصد مسافرت به ایران را دارند هم بیمه مسافرتی صادر می‌کند.

بیمه عمر آسماری

بیمه آسماری پوشش‌‌های بیمه‌‌ای عمر و زندگی مختلفی را در قالب طرح‌های متنوع ارائه می‌کند. مهم‌ترین ویژگی بیمه عمر آسماری این است که پوشش‌های کامل درمانی هم دارد و بیمه‌شده می‌تواند حق بیمه خود را به‌عنوان اندوخته سرمایه‌گذاری کند. این اندوخته را می‌توانید در هر زمانی که بخواهید بازخرید کنید یا در زمان بازنشستگی به‌عنوان مستمری دریافت کنید. هنگام فوت بیمه‌شده، این مبلغ به‌نام غرامت فوت به ذی‌نفع بیمه‌نامه پرداخت می‌شود. فرد بیمه‌شده علاوه بر پوشش‌های بیمه‌ای می‌تواند از مزایای دیگر مثل دریافت وام بیمه عمر هم استفاده کند. 

بیمه درمان تکمیلی آسماری

بیمه تکمیلی درواقع مازاد هزینه‌های خدمات پزشکی را که با بیمه پایه (تأمین‌اجتماعی یا خدمات درمانی) پرداخت نمی‌شود، جبران می‌کند. درواقع هزینه‌های بستری بیمارستانی، عمل‌های جراحی و انجام خدمات پاراکلینیکی تا سقف تعهدات بیمه نامه تکمیلی تقبل می‌شود. بیمه تکمیلی آسماری شامل ۲ نوع بیمه درمان تکمیلی شرکتی و بیمه درمان تکمیلی خانواده است. هرکدام از طرح‌های بیمه درمانی شرکت بیمه آسماری می‌تواند باتوجه‌به نیاز خانواده‌ها و شرکت‌ها، پوشش‌ها و سقف تعهدات مختلفی داشته باشد. درضمن بیمه تکمیلی شرکتی آسماری برای شرکت‌ها و کارگاه‌های کوچک با تعداد کمتر از 50 و بیشتر از ۱۵ پرسنل هم صادر می‌شود.

استعلام و خرید آنلاین بیمه آسماری

در سایت ازکی می‌توانید هرکدام از بیمه‌های موردنیازتان را از شرکت بیمه آسماری به‌صورت آنلاین خریداری کنید. با یک گوشی هوشمند می‌توانید از خانه و در ساعات غیر اداری و روز تعطیل هم برای ماشین یا ساختمان خود بیمه آسماری بخرید یا بیمه تکمیلی آسماری کارکنان شرکت‌تان را تمدید کنید. بیمه نامه شما هم تا ساعت 21 همان روز صادر می‌شود.