ازکی
 ازکی

بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه آسماری

درباره بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه آسماری

بیمه درمان تکمیلی بیمه آسماری به عنوان یک پوشش بیمه‌ای مکمل برای جبران آن دسته از خدمات و هزینه‌های پزشکی و درمانی که توسط بیمه‌های پایه پشتیبانی نمی‌شود، شناخته می‌شود. عمده خدمات بیمه درمان تکمیلی بیمه آسماری شامل هزینه‌های درمان، جراحی و هزینه‌های بیمارستان، هزینه‌های ناشی از تصادف و همچنین هزینه خدمات پاراکلینیکی مانند آزمایش‌ها، انواع تصویر برداری‌های پزشکی مانند سی تی اسکن، ام آر آی، سونوگرافی و همچنین هزینه‌های آمبولانس و دارو می‌شود. بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه آسماری توسط سازمان‌ها و شرکت‌ها برای کارکنان رسمی و قراردادی خود تهیه می‌شوند. همچنین علاوه بر کارکنان سازمان‌ها، اعضای خانواده کارکنان هم می‌توانند از پوشش بیمه درمان تکمیلی گروهی بیمه آسماری بهره‌مند شوند.

استعلام بیمه درمان تکمیلی سازمانی آسماری

تفاوتی ندارد که قصد داشته باشید به صورت شخصی و برای خود و خانواده خود، بیمه درمان تکمیلی آسماری را خریداری کنید یا از طریق سازمان محل کار خود تحت پوشش این بیمه قرار بگیرید؛ در هر حالت استعلام بیمه درمان تکمیلی آسماری یکی از مهمترین اقدامات پیش از تهیه بیمه تکمیلی درمان است. یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای استعلام بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه آسماری از طریق وب سایت ازکی است. برای این کار می‌توانید با وارد کردن اطلاعات فردی مانند بازه سنی، نوع بیمه‌ی پایه و نوع خدمات مورد نظر خود، فهرستی از بیمه‌های درمان تکمیلی را مشاهده کنید و پس از مقایسه با بیمه درمان تکمیلی سازمان بیمه آسماری بهترین بیمه مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید

محاسبه بیمه درمان تکمیلی سازمانی آسماری

هزینه بیمه درمان تکمیلی معمولا بر اساس تعداد و انواع خدمات پزشکی و درمان و همچنین سقف تعهدات هر بیمه محاسبه می‌شود. هزینه بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه آسماری هم از این قاعده مستثنی نیست و با توجه به تعداد و انواع خدمات پزشکی و همچنین سقف تعهدات، متفاوت است. علاوه بر انواع و سقف پوشش بیمه‌ها، تعداد افراد بیمه شده هم در قیمت بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه آسماری نقش دارد. به این ترتیب که هر چه تعداد افراد بیمه شده بیشتر باشد، هزینه نهایی بیمه درمان تکمیلی کاهش پیدا می‌کند. در نهایت علاوه بر تمام این موارد، سن فرد بیمه شده و همچنین داشتن بیماری‌های خاص هم در هنگام محاسبه بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه آسماری در نظر گرفته می‌شود.

خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی سازمانی آسماری از ازکی 

این روزها بسیاری از خدمات به صورت آنلاین ارائه می‌شوند. بیمه درمان تکمیلی سازمانی هم یکی از خدماتی است که می‌توانید به صورت آنلاین و از طریق وب سایت ازکی خریداری کنید. برای خرید بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه آسماری در ازکی می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز و حتی در روزهای تعطیل به وب سایت ازکی مراجعه کنید و با وارد کردن اطلاعات اولیه مانند سن بیمه شده‌ها و نوع بیمه پایه، فهرستی از بیمه‌های تکمیلی درمان سازمانی را مشاهده کنید. همچنین برای خرید بیمه تکمیلی درمانی سازمانی بیمه آسماری در ازکی به اطلاعات رسمی شرکت مانند شناسه ملی و اطلاعات حقوقی شرکت نیاز دارید

خرید بیمه درمان تکمیلی سازمانی آسماری اقساطی

 با توجه به هزینه‌های تهیه بیمه درمانی تکمیلی، امکان خرید اقساطی بیمه درمان تکمیلی می‌تواند بسیار کارساز باشد. وب سایت ازکی برای آسان کردن فرآیند خرید بیمه تکمیلی با بهترین قیمت، امکان خرید اقساطی را برای شما فراهم کرده‌است. برای خرید اقساطی بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه آسماری می‌توانید با پیش پرداخت بخشی از هزینه، بیمه را دریافت کنید و با مابقی مبلغ را پس از توافق با کارشناسان بیمه آسماری به صورت اقساطی پرداخت کنید.

تمدید بیمه درمان تکمیلی سازمانی آسماری

اکثر بیمه‌های درمان تکمیلی معمولا به صورت یک ساله صادر می‌شوند. از آن جایی که بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه آسماری هم به صورت سالانه صادر می‌شود، نیاز به تمدید آن پیش از پایان یافتن سررسید ضروری است. شما می‌توانید از طریق وب سایت ازکی به صورت کاملا آنلاین بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه آسماری را تمدید کنید.

تخفیف های بیمه درمان تکمیلی سازمانی آسماری

 همانطور که پیش از این هم عنوان کردیم، هزینه بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه آسماری براساس تعداد افراد بیمه شده مشخص می‌شود. بر همین اساس معمولا شرکت‌های بیمه برای سازمان‌هایی که تعداد کارکنان بالایی دارند، تخفیفات متنوعی را در نظر می‌گیرند. بیمه درمان تکمیلی سازمانی بیمه آسماری هم براساس تعداد نفرات بیمه شده به سازمان‌ها تخفیف می‌دهند؛ براین اساس، سازمان‌ها با تعداد کارکنان زیر 50 نفر، بالای 50 نفر، تا 100 نفر، 100 تا 250 نفر، 250 تا 1000 نفر و بالای 1000 نفر تقسیم می‌شوند و به صورت پلکانی با تعداد نفرات بیشتر، تخفیفات بیشتری هم به سازمان‌ها ارائه می‌کنند.