ازکی
 ازکی

بیمه موتورسیکلت بیمه دی

درباره بیمه موتورسیکلت بیمه دی

شرکت بیمه دی ۱۸ سال سابقه فعالیت در این صنعت را دارد و از آن زمان تا امروز اعتماد بسیاری از افراد را جلب کرده است. در حال حاضر با 5.950 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده و همچنین تولید حق بیمه سالیانه بیش از 40.000 میلیارد و برخورداری از بالاترین سطح توانگری در صنعت بیمه (سطح 1 توانگری با نسبت 241) از منظر سهم بازار جایگاه چهارم در بین 33 شرکت فعال در این صنعت را دارد .بیمه دی در حال حاضر ۵۷ شعبه و بیشتر از ۸۵۰ نماینده فعال در کشور دارد و بسیاری از افراد تمدید و خرید بیمه موتور سیکلت بیمه دی را انتخاب می‌کنند.

استعلام بیمه موتورسیکلت بیمه دی

خرید بیمه موتورسیکلت دی، برای موتورسواران بیمه اجباری است. شرکت بیمه دی تمامی پوشش‌های بیمه‌ای شخص ثالث را مطابق قوانین بیمه مرکزی ارائه می‌کند و می‌توانید برای دریافت خسارت‌های جانی و خسارت‌های مالی اشخاص ثالث روی آن حساب کنید. پوشش مالی بیمه موتور دی هم همه خسارت‌های وسیله نقلیه و محمولات اشخاص ثالث را جبران می‌کند. تغییر پوشش مالی قیمت بیمه موتور دی را تغییر می‌دهد به همین دلیل استعلام بیمه موتور بیمه دی و مقایسه آن با سایر شرکت‌های بیمه ضروری است. با ازکی می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان استعلام بیمه موتور دی را بگیرید.

محاسبه بیمه موتورسیکلت بیمه دی

نرخ پایه بیمه موتورسیکلت دی بر اساس قدرت یا تعداد سیلندر موتور هر سال توسط بیمه مرکزی اعلام می‌شود. موتورسیکلت‌ها به چهار دسته زیر تقسیم می‌شوند:

  • موتور سیکلت گازی
  • موتور سیکلت دنده‌ای یک سیلندر
  • موتور سیکلت دو سیلندر و بالاتر
  • موتور سیکلت دارای سه چرخ و سایدکار

سایر مواردی که می‌توانند قیمت بیمه موتور بیمه دی را تغییر دهد را در ادامه می‌بینیم:

  • میزان و مقدار تعهدات مالی بیمه شخص ثالث موتور دی
  • مقدار تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث موتور سیکلت دی
  • مبلغ جریمه دیرکرد بیمه ثالث موتور بیمه دی
  • مدت اعتبار بیمه شخص ثالث موتور دی

تمدید بیمه موتورسیکلت بیمه دی

با خرید بیمه موتور دی از ازکی این امکان برای شما فراهم شده است که وارد پروفایل کاربری خود شوید و در بخش «یادآوری‌های من» زمان تمدید بیمه موتورسیکلت بیمه دی را وارد کنید. البته ما هم با ارسال پیامک و تماس تلفنی زمان اتمام بیمه موتورتان را به شما یادآوری می‌کنیم تا بدون پرداخت جریمه شخص ثالث موتور،‌ بیمه خود را تمدید کنید.

تخفیف های بیمه موتورسیکلت بیمه دی

بیشترین تخفیف‌ بیمه شخص ثالث موتورسیکلت دی، تخفیف عدم خسارت است. به‌طور کلی اگر طول مدت بیمه نامه موتور دی تصادف نکنید و از شرکت بیمه خسارت نگیرید، در زمان تمدید بیمه نامه موتور دی  ۵٪ تخفیف می‌گیرید. مقدار تخفیف به ازای هر سال ۵٪ اضافه می‌شود و بعد از ۱۴ سال به حداکثر خود یعنی ۷۰٪ تخفیف می‌رسد.

خرید آنلاین بیمه موتورسیکلت بیمه دی از ازکی

خرید اینترنتی بیمه موتور از شرکت بیمه دی را با ازکی انجام دهیم. پلاک موتور خود را وارد کنید تا سوابق بیمه‌ای شما نمایش و استعلام قیمت بیمه موتور دی به شما نمایش داده شود. اگر هم شماره پلاک را ندارید، می‌توانید خودتان مدل موتور، سال ساخت و سوابق بیمه‌ای موتور را وارد کنید. مقدار پوشش مالی بیمه موتور دی را انتخاب کنید و بعد از مقایسه، خرید بیمه موتور سیکلت بیمه دی را نهایی کنید. بیمه موتور رایگان به آدرس دلخواه شما ارسال خواهد شد. البته همراه داشتن نسخه کاغذی ضروری نیست و برای کمک به محیط زیست می‌توانید از دریافت آن صرف نظر کنید.