بیمه حافظ

سال تاسیس:
1381
درباره بیمه حافظ
نظرات کاربران

شرکت بیمه حافظ در قالب شرکت سهامی عام از اردیبهشت سال 1381 و با تمرکز فعالیت در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در منطقه آزاد کیش آغاز به کار کرده است. هدف اصلی این شرکت ایجاد آرامش‌ِخاطر، تأمین خواسته‌ها و نیازهای مشتریان بازار بیمه و جلب رضایت آنهاست. با‌توجه‌به ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش و بهره‌مندی از معافیت‌های قانونی مختلف، شرکت بیمه مذکور قادر است علاوه‌ بر ارائه خدمات با مطلوبیت قابل‌ِقبول و متعالی، در کنار تأمین انتظارات بیمه‌گذاران حقوقی و حقیقی در زمینه بین‌المللی هم فعالیت کند. این شرکت سعی دارد با اتکا به سرمایه مالی و توان برخورداری از فعالیت‌های اتکایی با سایر بیمه‌گران داخلی و خارجی، دامنه پوشش خدماتی خود را گسترش‌ دهد. همچنین با استفاده از ابزارهای انتقال ریسک ازطریق کارگزاران معتبر بین‌المللی و شرکت‌های اتکایی تراز اول جهان و منطقه سهم عمده‌ای در بیمه‌های مهندسی، پیمانکاری و انرژی در تمام مناطق دنیا داشته باشد.

بیمه حافظ در یک نگاه

مطابق قانون فعالیت مؤسسات بیمه این شرکت در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، 11 رشته بیمه‌ای از جمله مسئولیت حرفه‌ای مدیران ارشد، آلودگی محیط‌زیست، بیمه رایانه و تجهیزات الکترونیک، از‌کار‌افتادگی دست هنرمندان و صنعتگران، سرقت آثار هنری، بیمه بی‌کاری، مرگ‌ومیر طیور و آبزیان، مرگ‌و‌میر زنبور‌عسل و کرم‌ ابریشم، بیمه محصولات کشاورزی، بیمه اعتبار انفرادی و بیمه درمان انفرادی را پوشش می‌دهد. تخصص اصلی شرکت بيمه حافظ، عرضه خدمات بيمه‌‌های مهندسی و انرژی است، اما ساير رشته‌های بيمه‌ای را هم پوشش می‌دهد.

بهره‌گیری از کارشناسان و مشاوران خبره صنعت بیمه کشور و تجربه فعالیت‌های فرا ملی، باعث شده است که شرکت بیمه حافظ در مدت کوتاهی علاوه‌ بر فعالیت‌های عادی بیمه‌گری خود در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، در تمام رشته‌های متداول، بیمه تعدادی از پروژه‌های کلیدی و کلان کشور را هم در دست بگیرد. پروژه‌های عظیمی مثل بیمه شناورهای دریایی، انواع بیمه‌های باربری، بیمه مهندسی فازهای 4، 5، 6، 7 و 8 پارس‌ِجنوبی، پروژه دارخوین، پروژه مهندسی انبارهای نفتی شناور در خلیج فارس (STX) ،بیمه عملیاتی تمام تأسیسات و اسکله‌های پتروشیمی ماهشهر واقع در بندر امام خمینی (ره)، بیمه‌های تمام‌ خطر کشتی‌های نفتکش و هواپیماهای شرکت کیش‌ایر و ... در کارنامه این شرکت ثبت شده است.

بیمه درمان تکمیلی حافظ

شرکت بیمه حافظ بیمه‌نامه درمان تکمیلی گروهی خود را با هدف تامین سلامت، ارائه امنیت و آرامش در زمان نیاز و به منظور کاهش نگرانی‌های احتمالی در هنگام بروز بیماری و حادثه با در نظر گرفتن طرح‌های مختلف و متناسب با نیاز بیمه‌گذار و خدمات‌رسانی 24 ساعته در تمام نقاط کشور ارائه می‌کند.

این بیمه‌نامه با مجموعه‌ای از تعهدات و پوشش‌های مازاد بر تعهدات یکی از بیمه‌گران پایه و به‌صورت گروهی، برای گروه‌های بیشتر از 50 نفر که دارای بیمه‌ پایه باشند و همچنین برای کارکنان شاغل در سازمان‌ها، مؤسسات، شرکت‌ها و افراد تحت تکفل آنها صادر می‌شود.

بیمه‌ عمر حافظ

بیمه عمر حافظ قراردادی بین شما و شرکت بیمه است که در آن شرکت بیمه متعهد به پرداخت مبلغی به صورت تعیین شده می‌شود. این پرداخت‌ها تا زمانی معین بسته به نوع قرارداد، ادامه خواهد داشت. با بروز وقایعی مانند مرگ، ابتلا به بیماری لاعلاج یا احتیاج شخص به مراقبت‌های ویژه پزشکی، شرکت بیمه موظف خواهد بود، سرمایه شما را به‌طور یک جا یا به صورت مستمری بپردازد.

انواع بیمه‌های عمر حافظ عبارتند از : حفاظتی و سرمایه‌گذاری

مزایای بیمه­ عمر حافظ:

  • پرداخت سرمایه فوت به هر علت
  • پرداخت سرمایه پوشش تکمیلی فوت ناشی از حادثه
  • پرداخت سرمایه پوشش امراض خاص تا سقف 5/2 میلیارد ریال
  •  پرداخت درصدی از سرمایه فوت در صورت نقص عضو بیمه‌شده ناشی از حادثه
  •  پرداخت اقساط حق بیمه تا پایان بیمه‌­نامه در صورت از کار افتادگی بیمه‌­گذار
  • پرداخت مستمری در صورت از کار افتادگی بیمه‌گذار تا 4 برابر حق بیمه
  • پرداخت سود مشارکت در منافع به میزان ۸۵٪ و سود سرمایه­‌گذاری بیش از نرخ مصوب بانکی

بیمه شخص ثالث حافظ

بیمه شخص ثالث نوعی بیمه اجباری برای همه وسایل نقلیه موتوری است. بیمه شخص ثالث آسیا همه خسارات جانی و مالی را جبران می‌کند که در تصادفات رانندگی به شخص ثالث راننده مقصر یا ماشین و اموال او وارد می‌شود. حتی در تصادف با اجسام ثابت مانند گاردریل، درخت یا حیوانات هم می‌شود از که شخص ثالث برای جبران خسارت‌های واردشده استفاده شود.

بیمه بدنه حافظ

بیمه بدنه خودرو آسیا یکی از انواع بیمه ماشین است که به طور کلی خسارت‌‎های مالی وارد شده به خودرو را تحت پوشش قرار می‌دهد. در این بیمه‌نامه علاوه بر خسارت‌های وارد شده به خودرو در تصادفات، ماشین در مقابل برخی خطرات دیگر مانند سرقت، آتش‌سوزی و انفجار هم بیمه‌ ‌می‌شود. با خرید بیمه بدنه آسیا هزینه‌‎های دستمزد، تعمیرات و ارزش لوازم اضافه شده به ماشین به قیمت روز حادثه پرداخت خواهد شد. 

بیمه آتش‌سوزی حافظ

شركت بيمه حافظ اقدام به ارائه انواع بيمه‌نامه‌های آتش‌سوزی برای واحدهای مسكونی (اعم از واحدها و مجتمع های مسكونی)، واحدهای صنعتی، تجاری، اداری، كارگاه و انبارها نموده است كه طی آن خطر آتش سوزی و حوادث و بلايای طبيعی را تحت پوشش قرار ‌می‌دهد. همچنين بيمه حافظ شرایط خاصی را برای بیمه‌نامه آتش سوزی در نظر گرفته است. شرایط خصوصی آن دسته از شروطی است که طی توافق جداگانه‌ای در یک مورد خاص بین شما و شرکت بیمه صورت می‌گیرد. در چنین شرایطی، شما می‌توانید باتوجه‌به اصول اساسی بیمه‌نامه، در چارچوب قانون بیمه و موارد پیش‌بینی شده در شرایط عمومی، شروط خاص دیگری را به بیمه‌‌نامه خود اضافه کنید.

بیمه مسافرتی حافظ

حق بيمه بيمه‌نامه درمان مسافرين خارج از كشور بر اساس مدت، مقصد سفر و سن بيمه‌شده تعيين می‌شود. استفاده از خدمات اين بيمه‌نامه از زمان ورود فرد به كشور مقصد به شرح مندرج در بيمه‌نامه امكان‌پذير خواهد بود. در صورت نياز به استفاده از خدمات آن در خارج از كشور كافی است با شماره تلفن مندرج در بيمه‌نامه تماس حاصل نموده و نام، شماره بيمه‌نامه و شماره گذرنامه خود را اعلام کنید.

استعلام و خرید آنلاین بیمه حافظ از ازکی

از ویژگی‌های متمایز خدمات این شرکت می‌توان به حذف مالیات بر‌ ارزش‌ افزوده قراردادهای بیمه‌ای، برخورداری از شبکه گسترده ارزیابی، بازدید از موقعیت‌های بیمه‌ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن و پرداخت خسارت‌های بیمه‌گذاران حداکثر طی ۳ روز کاری اشاره کرد. می‌توانید استعلام قیمت رشته‌های مختلف بیمه‌ای شرکت بیمه حافظ را آنلاین از ازکی بخرید و بیمه خود را در کمترین زمان خریداری کنید.