بیمه عمر بیمه کارآفرین

درباره بیمه عمر بیمه کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین در سال 1382 تاسیس شده و امروز بیش از 55 شعبه و 1900 نمایندگی در سراسر کشور دارد. بانک کارآفرین یکی از سهام‌داران اصلی این شرکت بیمه است.

 شرکت بیمه کارآفرین در زمینه صدور انواع رشته‌های بیمه‌ای مثل بیمه عمر زندگی، بیمه مسافرتی، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی و ... فعالیت می‌کند. سهم این شرکت در بازار بیمه کشور بیش از 3 درصد است. بیمه عمر یکی از مهمترین محصولات شرکت بیمه کارآفرین است که یک فرصت فوق‌العاده پس‌انداز و سرمایه‌گذاری با نرخ سود ناسب و حاشیه امن محسوب می‌شود.

بیمه عمر کارآفرین چیست؟

بیمه عمر کارآفرین قرارداد بیمه‌ای است که امکانات فوق‌العاده و متنوع سرمایه‌گذاری برای بیمه‌شده فراهم می‌کند. همچنین در صورت فوت به بازماندگان با توجه به میزان و مقدار اندوخته بیمه‌نامه غرامت پرداخت می‌کند.

درواقع بیمه عمر کارآفرین راهی امن برای تامین مالی خودمان و خانواده و عزیزانمان است. از این بیمه‌نامه حتی می‌توان برای دریافت مستمری بازنشستگی علاوه بر حقوق دریافتی پایه استفاده کرد.

شرکت بیمه کارآفرین ۲ طرح برای انواع بیمه‌نامه عمر می‌کند:

1. بیمه عمر اندوخته‌دار امید

2. بیمه عمر و سرمایه‌گذاری

پوشش های بیمه عمر کارآفرین

اصلی‌ترین و مهمترین‌های پوشش‌های بیمه عمر کارآفرین عبارتند از:

·  پوشش غرامت فوت به‌هر دلیل

·  پوشش سرمایه بیماری خاص (سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی باز قلب، پیوند اعضای اصلی بدن و انواع سرطان) تا حداکثر 30 % سرمایه فوت

·  پوشش سرمایه فوت به علت حادثه تا 4 برابر سرمایه فوت

·  هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه

·  غرامت نقص عضو ناشی از حادثه

·  پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق‌بیمه درصورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه‌شده

محاسبه بیمه عمر کارآفرین

محاسبه بیمه عمر کارآفرین بر اساس شرایط هر بیمه‌شده و بیمه‌نامه جداگانه انجام می‌شود.

معمولا بر اساس اطلاعات زیر برای هر بیمه‌نامه جدول بیمه عمر کارآفرین شامل قیمت حق بیمه و سقف تعهدات پوشش‌ها و ... تکمیل می‌شود:

·  سن بیمه‌شده

·  مدت بیمه‌نامه

·  روش پرداخت حق بیمه

·  مبلغ حق بیمه

·  ضریب افزایش سالانه حق بیمه (ضریب افزایش سالانه از 3 تا 25% حق بیمه پرداختی فعلی خواهد بود)

·  سقف تعهدات انتخابی پوشش‌های بیمه‌نامه

درواقع جدول بیمه عمر کارآفرین، شامل مبلغ حق‌بیمه‌ سالانه و مبلغ خسارت دریافتی برای هرکدام از پوشش‌های انتخابی مثل پوشش غرامت فوت یا پوشش امراض خاص و هزینه‌های پزشکی براساس سن و مدت بیمه‌نامه و تعداد پوشش‌ و سقف تعهدات درخواستی است.

شرایط بیمه عمر کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین برای صدور انواع بیمه عمر شرایط و محدودیت‌هایی دارد. مثلا:

·  بیمه‌نامه برای همه افراد 0 تا الی 69 ساله صادر می‌شود. بیمه‌نامه‌های اندوخته‌دار امید تا 80 سالگی هم صادر می‌شوند.

·  برای خرید پوشش غرامت فوت تا سن 70 سال افراد باید قبل از 65 سالگی بیمه‌نامه بخرند. برای خرید پوشش تا سن 80 سال هم لازم است قبل از 60 سالگی بیمه عمر خریده باشند.

·  مدت قرار داد بیمه‌نامه تا 30 سال قابل تنظیم  است. البته به شرطی که مجموع سن بیمه‌شده و مدت زمان بیمه عمر بالاتر از ۷۰ سال نشود. . منتها می‌توانید با صدور الحاقیه در ابتدای قرارداد بیمه‌نامه را تا پایان عمر قابل تمدید کنید.

·  برای بازه سنی 4 تا 15 سالگی، سرمایه حادثه معادل یک برابر سرمایه فوت خواهد بود.

·  پوشش تکمیلی بیماری‌های تحت پوشش به افراد 0 الی 65 ساله تعلق می‌گیرد.

·  پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق‌بیمه درصورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه‌شده به افراد 18 الی 65 ساله‌ای تعلق می‌گیرد که شاغل هستند.

سود بیمه عمر کارآفرین

بیمه کارآفرین معولا نرخ سود قطعی بیمه‌نامه عمر و سرمایه گذاری خود را به‌صورت سالانه اعلام می‌کند. براساس قانون نرخ سود تضمین‌شده از محل ذخایر ریاضی بیمه‌نامه عمر معادل 16 درصد برای دو سال اول بیمه‌نامه و 13 درصد برای دو سال دوم بیمه‌نامه و 10 درصد برای مدت مازاد بر چهار سال است. البته سود دوران مشارکت نیز در پایان هر سال به آن اضافه می‌شود.

به‌طور کلی نرخ سود قطعی اندوخته بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه کارآفرین در چند سال اخیر 22 درصد بوده است.

البته مواردی مثل میزان حق بیمه پرداختی، مبلغ سرمایه اولیه بیمه‌نامه، نحوه پرداخت حق بیمه عمر (ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یا سالانه و یکجا)، میزان افزایش حق بیمه سالانه و مدت بیمه‌نامه‌ می‌تواند نرخ سود قطعی بیمه عمر کارآفرین را بیشتر یا کمتر بکند.

مزایای بیمه عمر کارآفرین

هرکدام از طرح‌های بیمه عمر کارآفرین مزیت‌ها و امکانات خاص خودشان را دارند.

به‌طور کلی مزایای بیمه عمر کارآفرین شامل موارد زیر می‌شود:

·  امکان برداشت و بازخرید اندوخته بیمه عمر تا سقف 90% ارزش بیمه‌نامه از سال دوم به بعد

·  امکان دریافت وام تا سقف 90% ارزش بیمه‌نامه بدون نیاز به ضامن از سال دوم به بعد

·  بیمه‌شده می‌تواند برای جبران بخشی از آثار تورم، حق بیمه و سرمایه بیمه‌نامه را با نرخ‌های مشخص به‌صورت سالانه تغییر بدهد.

·  بیمه‌شده می‌تواند با افزایش سن، پوشش‌های بیمه‌نامه را بهبود ببخشد.

·  معافیت افراد 16 تا 65 سال تا سقف سرمایه فوت 1.500.000.000 ریال از انجام آزمایش‌های پزشکی.

خرید اینترنتی بیمه عمر

در سایت ازکی می‌توانید شرایط و قیمت بیمه عمر کارآفرین را با دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید و یک بیمه عمر با پوشش‌های کافی و سقف تعهدات حداکثری را با بهترین قیمت بخرید. خرید اینترنتی بیمه عمر از ازکی بسیار راحت است. فقط باید اطلاعاتی مثل سن و مدت قرارداد درخواستی بیمه‌نامه‌تان را در صفحه استعلام قیمت و خرید بیمه عمر در سایت ازکی وارد کنید و مشخص کنید که کدام روش پرداخت حق بیمه برایتان بهتر است و چه مقدار توان پرداخت ماهانه‌‌‌ دارید.

سپس لیستی از بیمه‌نامه‌های عمر شرکت‌های مختلف به شما نشان داده می‌شود تا شما از بین آن‌ها مناسب‌ترین بیمه‌نامه را انتخاب کرده و آنلاین بیمه عمر بخرید.