بیمه کارآفرین

سال تاسیس:
1382
درباره بیمه کارآفرین
نظرات کاربران

شرکت بیمه کارآفرین (سهامی عام) یک موسسه بیمه غیردولتی و خصوصی است که از اردی‌بهشت‌ماه سال 1382 کار خود را آغاز کرده است. این شرکت نزدیک به دو دهه سابقه فعالیت در صنعت بیمه کشور دارد و با سهم نگهداری 3.107.276.000.000 ریالی، یک شرکت بیمه سطح یک توانگری مالی محسوب می‌شود. نزدیک به 70 درصد از سهام شرکت متعلق به سهامداران حقیقی و حدود 30 درصد سهامداران آن هم طرف‌های حقوقی هستند.

بیمه کارآفرین در حال حاضر ۵۵ شعبه فعال و ۱۹۹۶ نمایندگی فعال جنرال و عمر در سراسر کشور دارد. یعنی علاوه بر واحدهای ستادی و شعبه مرکزی تهران، در ۵۹ مرکز استان و شهرستان نیز دارای شعبه است و تعداد نمایندگی‌های حقیقی و حقوقی قابل قبولی هم در کشور دارد.

شرکت بیمه کارآفرین در یک نگاه

یکی از اصلی‌ترین وجه تمایزات و ویژگی‌های منحصربه‌فرد شرکت بیمه کارآفرین، عرضه بیمه‌های اتکایی به‌عنوان یکی از مکانیزم‌های مدیریت ریسک و بازوی پشتیبان شرکت‌های بیمه‌ای است. در ضمن این شرکت پوشش بیمه‌ای پروژه‌های ملی زیادی مثل پالایشگاه بید بلند، فازهای 17 و 18 و 22 تا 24 پارس جنوبی را هم در کارنامه خود دارد.

بیمه کارآفرین در سال مالی ۹۳ در رده‌بندی سازمان مدیریت صنعتی، رتبه 142 را کسب کرده و طبق آمار بیمه مرکزی برای 7 سال متوالی سطح یک توانگری مالی خود را حفظ کرده است. 

خدمات و پوشش های بیمه ای در شرکت بیمه کارآفرین

نمایندگی‌ها و شعب بیمه کارآفرین تمامی محصولات بیمه‌ای از جمله بیمه خودرو، بیمه مسئولیت، بیمه آتش سوزی و ... را صادر می‌کنند. این شرکت همچنین انواع بیمه‌های زندگی با طرح‌های ویژه عرضه می‌کند. درضمن در چارچوب ضوابط مصوب شورای عالی بیمه، طرح‌های جدید بیمه‌ای مثل انواع بیمه باربری و طرح‌ها خاص، بیمه انرژی و بیمه مهندسی را هم برای حوزه اقتصاد کشور ارائه می‌کند.

 بیمه شخص ثالث کارآفرین

بیمه شخص ثالث کارآفرین خسارت‌های وارد شده به کلیه اموال منقول و غیرمنقول متعلق به شخص ثالث را پرداخت می‌کند. مهمتر از همه خسارت جانی هر زیاندیده‌ای که آسیب بدنی ببیند، چه شخص ثالث و چه راننده مسئول حادثه تحت پوشش بیمه شخص ثالث خواهد بود. منظور از خسارت جانی دیه جرح یا دیه فوت و دیه نقص عضو است. 

بیمه موتورسیکلت کارآفرین

بیمه موتورسیکلت کارآفرین درواقع یک بیمه شخص ثالث است که برای مالکان موتورسیکلت‌‌ها و موتورسوارها صادر می‌شود. درست مثل ماشین‌ها موتورسیکلت‌ها هم باید حتما بیمه موتورسیکلت داشته باشند وگرنه جریمه و توقیف می‌شوند. خسارت‌های تحت پوشش بیمه موتورسیکلت کارآفرین هم جبران خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به شخص ثالث خواهد بود.

بیمه آتش سوزی و زلزله کارآفرین

بیمه آتش‌ سوزی و زلزله کارآفرین ساختمان و تاسیسات و اثاثیه منازل یا ماشین آلات، موجودی کالا، موجودی مواد اولیه کارگاه‌ها و کارخانه‌ها را در مقابل خطرات اصلی آتش سوزی، انفجار و صاعقه بیمه می‌کند. این بیمه نامه می‌تواند برای انواع ساختمان با کاربری مسکونی و صنعتی یا تجاری و انبار صادر شود. درضمن می‌توانید خطرات اضافی مثل سیل، زلزله، طوفان، سقوط هواپیما، ترکیدگی لوله آب، ضایعات، شکست شیشه برف و باران و هزینه پاک‌سازی و ... را با توجه به نیاز ساختمان خود به بیمه نامه اضافه کنید.

بیمه مسافرتی کارآفرین

این بیمه نامه درواقع یک بیمه‌ نامه اشخاص است که خطرات مختلف سفر را برای مسافران عازم خارج از کشور پوشش می‌دهد. با بیمه مسافرتی کارآفرین و طرح بیمه گردشگری تمامی هزینه‌ خدمات درمانی و پزشکی و حتی دندان‌پزشکی در کشور مقصد یا خسارت گم شدن بار و چمدان و همچنین گم شدن و سرقت پول و مدارک در سفر به بیمه‌شده پرداخت می‌شود.

بیمه عمر کارآفرین

بیمه عمر کارآفرین یک راه امن برای تأمین آتیه خود و یا اعضای خانواده‌تان است. با خرید بیمه عمر و سرمایه‌گذاری حق بیمه‌ای که پرداخت می‌کنید به‌عنوان سرمایه بیمه نامه یا غرامت فوت قابل پرداخت به بازماندگان برایتان پس‌انداز می‌شود. در صورت نیاز می‌توانید آن را یک‌جا یا ماهانه و به‌عنوان مستمری دریافت کنید. حتی می‌توانید تا 90 درصد ارزش بیمه نامه را بدون نیاز به ضامن وام بگیرید.

بیمه درمان تکمیلی کارآفرین

بیمه تکمیلی کارآفرین هزینه‌های درمانی و پاراکلینیکی را برای بیمه‌شده پوشش می‌دهد. هزینه‌های بستری در بیمارستان و جراحی‌ها سرپایی یا تخصصی و همچنین خدمات تشخیصی مثل آزمایش و س‌تی‌ اسکن و ام‌آر‌آی با این بیمه نامه پرداخت می‌شود. طرح‌های مختلف بیمه تکمیلی کارآفرین می‌تواند علاوه بر پوشش‌های گفته شده، شامل هزینه‌های دندان‌پزشکی و چشم‌پزشکی هم بشود.

بیمه بدنه کارآفرین

بیمه بدنه کارآفرین یکی از انواع بیمه خودرو است. با پوشش بیمه بدنه خودرو اگر ماشین بیمه‌شده در تصادف و حوادثی مثل واژگونی و آتش سوزی و انفجار آسیب ببیند به او خسارت پرداخت می‌شود. مبلغ این خسارت براساس هزینه‌های تعمیر و بازسازی ماشین و بدنه یا تهیه قطعات یدکی آن محاسبه می‌شود. پوشش سرقت کلی بیمه بدنه کارآفرین هم درصورت دزدیده‌شدن ماشین تا 80 درصد ارزش ماشین را به مال‌باخته بازمی‌گرداند.

استعلام و خرید آنلاین بیمه شرکت بیمه کارآفرین از ازکی 

هرکدام از انواع محصولات بیمه‌ای شرکت بیمه کارآفرین را می‌توانید به‌صورت آنلاین از سایت ازکی بخرد. یعنی به‌جای مراجعه حضوری به یکی از نمایندگی‌های این شرکت از خانه و محل کار و حتی در روز تعطیل هم می‌توانید یک بیمه نامه با تعهدات و پوشش‌های مورد نیاز بخرید. قبل از خرید هم می‌توانید شرایط و قیمت هرکدام از بیمه نامه‌های شرکت کارآفرین را با دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید.