ازکی
سیبیل گذاشتم گرو
 ازکی
سیبیل گذاشتم گرو

بیمه شخص ثالث بیمه ما

درباره بیمه شخص ثالث بیمه ما

شرکت بیمه ما در پانزدهم تیرماه 1390 افتتاح شد. این شرکت جزء بیمه‌های خصوصی کشور است و یکی از سهام‌داران اصلی آن بانک ملت ایران است؛ به همین دلیل معمولا از عبارت ملت ایران، در کنار نام برند خود استفاده می‌کند. جالب است بدانید که در طول ۱۰ سال بیمه ما حدود ۱٫۳ درصد از سهم خرید بیمه شخص ثالث کشور را به دست آورده است.

درباره بیمه ما

 • دارای بیش از ۴۶ شعبه و ۱۱۸۹ نمایندگی در کل کشور
 • ارائه خدمات در کلیه رشته‌های بیمه در سرتاسر کشور
 • اختصاص حدود ۱٫۳ درصد از بازار خرید بیمه شخص ثالث به خود
 • دارای بیش از ۴۰ مرکز پرداخت خسارت در کل کشور
 • داشتن امکان پرداخت خسارت سیار در برخی مناطق
 • امکان ارائه بیمه‌نامه شخص ثالث به مدت ۶ ماه

پوشش‌های بیمه شخص ثالث ما

 • جبران خسارت‌های مالی واردشده به شخص ثالث در طی حادثه
 • جبران آسیب‌های جانی واردشده به اشخاص ثالث
 • پرداخت دیه و هزینه‌های درمانی افراد فوت‌شده یا آسیب‌دیده در حادثه
 • جبران خسارت‌های ناشی از آسیب‌های شدید مانند قطع عضو یا از کار افتادگی
 • جبران خسارت جانی راننده مقصر حادثه

استعلام بیمه شخص ثالث ما

برای اینکه بتوانید بهترین شرکت بیمه را برای دریافت خدمات انتخاب کنید، باید استعلام بیمه شخص ثالث را بگیرید و اطلاعات کاملی درباره قیمت، تخفیف‌ها و پوشش‌ها به دست آورید. برای گرفتن استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ما، مشخصات ماشین مانند نوع، سال ساخت و کاربری را به همراه شرکت بیمه مورد نظر در وبسایت ازکی وارد کنید. همچنین می توانید با استعلام بیمه شخص ثالث از طریق وارد کردن شماره پلاک خودرو و کد ملی مالک از سوابق بیمه شخص ثالث خود مطلع شوید.

محاسبه بیمه شخص ثالث ما

بیمه مرکزی قیمت بیمه شخص ثالث را در ابتدای هر سال اعلام می‌کند. برای محاسبه بیمه ثالث متغیرهای مختلفی مانند نوع خودرو، سال ساخت، مدت بیمه‌نامه، مشخصات بیمه‌نامه قبلی، تعداد سیلندرهای خودرو، نرخ دیه در آن سال و مواردی از این دست مورد توجه قرار می‌گیرد. بنابراین شرکت‌های بیمه‌ای از جمله بیمه ما، مبنای محاسبه بیمه ثالث را بر اساس نرخ مصوب قرار می‌دهد. برای محاسبه دقیق نرخ بیمه شخص ثالث ما مشخصات ماشین‌تان را در سایت ازکی وارید کنید.

تخفیف‌های بیمه شخص ثالث ما

نکته مهم اینجا است که گاهی تخفیف‌های بیمه شخص ثالث شامل حال شما می‌شود و به این ترتیب باید هزینه کمتری برای خرید یا تمدید بیمه‌نامه خود بپردازید. یکی از تخفیف‌های بیمه شخص ثالث بیمه ما، تخفیف عدم خسارت است. در این صورت اگر شما در مدت اعتبار بیمه‌نامه خود از مزیت‌های آن استفاده نکنید، در زمان تمدید، تخفیفی برایتان در نظر گرفته می‌شود. در بیمه ما این میزان تخفیف به ازای هر سال برابر ۵ درصد و حداکثر برابر ۷۰ درصد است.

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث بیمه ما از ازکی

پس از اینکه تصمیم خود را درباره خرید یا تمدید بیمه شخص ثالث از یکی از شرکت‌ها گرفتید، کافی است که در وبسایت ازکی درخواست خرید خود را ثبت کنید و مراحل مورد نیاز را پشت سر بگذارید. به این ترتیب بیمه‌نامه در اسرع وقت برای شما صادر می‌شود. برای کمک به محیط زیست می‌توانید از نسخه الکترونیکی استفاده کنید و اگر هم مایل باشید، نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث ما رایگان به درب منزلتان ارسال خواهد شد. 

همچنین برای اینکه تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث ما را فراموش نکنید، می‌توانید یادآور تمدید بیمه را در ازکی فعال کنید تا در زمان لازم به شما یادآوری کند. ازکی همچنین برای سهولت کاربران در پرداخت هزینه بیمه نامه خدمات خرید اقساطی بیمه شخص ثالث را فراهم کرده است. در این حالت کافیست تا بخشی از هزینه بیمه نامه را پرداخت کنید و مابقی مبلغ را به صورت اقساط ماهیانه پرداخت کنید. برای دریافت اطلاعات می توانید در هر زمان با کارشناسان ازکی تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.

دریافت خسارت بیمه شخص ثالث ما

شرایط دریافت خسارت بیمه شخص ثالث بیمه ما به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ برای مثال اینکه خسارت‌های واردشده از نوع جانی است یا مالی، یکی از عوامل تاثیرگذار در این فرایند است. به علاوه اگر خسارت‌های واردشده فقط مالی باشد و صاحبان خودروهای درگیر درباره نحوه پرداخت خسارت و مقدار آن با هم به توافق رسیده باشند، باز هم شرکت بیمه روند متفاوتی را پیش خواهد گرفت. به طور کلی برای طی شدن این فرایند باید با در دست داشتن مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه شخص ثالث، به یکی از شعبه‌های بیمه ما مراجعه کنید. این مدارک از قرار زیر است:

 • کد یکتای بیمه‌نامه و مدارک راننده مقصر
 • کروکی تصادف و گزارش راهنمایی و رانندگی (به جز تصادف‌های مالی کمتر از ۲۰ میلیون تومان)
 • کارت‌های شناسایی افراد آسیب‌دیده یا فوت‌شده (در صورت وجود خسارت جانی)
 • خلاصه پرونده درمانی افراد بستری در بیمارستان
 • کد یکتای بیمه‌نامه شخص ثالث سایر ماشین‌های زیان‌دیده

البته باید دقت کنید که در هر مورد، مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه شخص ثالث متفاوت است؛ برای مثال ممکن است که شما کروکی پلیس را نداشته باشید؛ در این صورت باید کپی مدارک خودتان را هم به‌عنوان شخص زیان‌دیده به همراه داشته باشید. به علاوه، جبران خسارت‌ها به اندازه سقف تعهدات شخص ثالث بیمه ما در بیمه‌نامه راننده مقصر است و اگر از این مقدار بیشتر شود، باید خود راننده بقیه خسارت را جبران کند.